Как да се справя с киселините по време на бременност??

  • 34 271
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 53
И аз бях със зверски киселини през последните месеци от бременността ми, и една докторка ми препоръча NEXIUM - действа страхотно, но все пак се консултирай с лекаря, който те наблюдава

# 31
  • Мнения: 237
Първо_ спри с пържените храни,и после много газирана вода, ябълки и когато положението е много тежко близни малко лимонтозу и пак газирана вода, мен това ме спасява6е

# 32
  • Мнения: 3
Подкрепям - не е нужно да се мъчиш, ако се съмняваш-консултирай се с доки

# 33
  • Мнения: 16
пробваи с талцит -три мен ефекта беше повече от добър!!!  Peace



# 34
  • Мнения: 15
И аз бях с киселини Sick, май най вече търпение ти трябва....и пий много вода, против медикаментите съм. На мен ми беше най зле от банани...

# 35
  • София
  • Мнения: 18
И при първата бременност и при тази единствено Талцид ме стасява. Но открих още нещо, което е интересно. Една приятелка ми каза, че слънчогледовите семки помагат за премахването на киселините. Реших да пробвам и най-странното е, че наистина подейства... Не знам коя точно съставка на семките помага  newsm78, но определено съм доволна от резултата! Wink

# 36
  • Мнения: 1 896
На много хора помага дъвчене на дъвка без захар, но може би не е баш за най-тежките случаи. Аз имах много малко киселини само по средата на първата бременност, но на много майки от отчетните също им действаше дъвката.

# 37
  • Мнения: 53
Прясното мляко единствено ми помагаше и то студено.

# 38
  • Мнения: 2 013
Вземи си талцид и се подготви зе бебок с мнооого коса!  Laughing

# 39
  • Мнения: 494
Аз пиех сода. Успокояваше ме малко. Само да кажа, че киселините на се признак за коса. Аз се скъсах от киселини, накрая дори не можех да спя от тях, а бебо се роди с няколко косъма на главата. Моя приятелка нямаше киселини въопще, а бебето и се роди с коса, която може да се хване на опашка Simple Smile

# 40
  • Мнения: 826
Аз ям ябълка или пия натурален сок от ябълка. Също, избягвам да вечерям обилно и много късно, защото точно тогава имам най-неприятни киселини. В общи линии, нищо не ми помага особено и търпя, къде ще ходя.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 222
Колкото и странно да звучи - на мен ми помага сок от изцеден лимон, разреден с водичка. Ям и много портокали, и тогава положението е още по-добре. Иначе киселини преди да забременея - не знаех какво са.

# 42
  • Мнения: 2 334
Нищо не ми помагаше освен Талцид.

# 43
  • София
  • Мнения: 605
Венага казвам-аз се оправях със Стопацид. Тогавашната ми шефка ме светна по въпроса като ме  гледаше как ядох сода Embarassed
Стопацид си е за бременни, стъфкват се и само след секунди киселините отминават. Допустимо е на ден да се пият до към 10 - 12 хапчета(така пише, аз съм пила максимум по 3-4). Струва 1.30 някъде и са 20 хапчета Peace

# 44
  • Мнения: 79
Аз почти от самото начало имам киселини,
 справям се с тях с кисело мляко и тиквени семки много ми помагат

Общи условия

Активация на акаунт