Как да се справя с киселините по време на бременност??

  • 34 246
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 626
Не знаех какво е човек да има киселини преди бременноста. Появиха се към 7 месец и до края ми стопиха нервите направо. Не можех да заспя от това. Дъвчех Талцид и се успокояваха нещата.

# 46
  • Мнения: 80
Газирана вода, и като легна, главата на по-висака възглавница задължително, иначе -ужас. И избягвах храните, от които усещах, че ми стават повече.

# 47
  • Мнения: 2 521
Вземи си талцид и се подготви зе бебок с мнооого коса!  Laughing
Не е задължително WinkИ с двете имах много киселини.Едното се роди с коса,а другото без
.Естествено,момичето беше с косата Laughing
За киселините-само раждането ми помогна на мен Mr. Green
Добре е че на теб ти действат ябълката,и газираната вода-поне ще облекчат положението докато дойде време да раждаш  Wink

# 48
  • Мнения: 8 999
И аз имах много гадни киселини. Но не съм повръщала. Нищо не предприех, за да облекча положението - търпях. Когато станеха непоносими, хапвах нещо, за да успокоя пристъпа, но от друга страна пък всяка хапка предизвикваше нови киселини.
Много гадно. Ама търпях. Понякога си пийвах кока-кола, но ефектът беше много кратък.

# 49
  • Мнения: 1 354
На мен ми помага газирана вода,а както са ти казали може и Талцид Peace

# 50
  • Мнения: 150
Ябълка  Peace Понякога , когато чак ме гори - сода, но тя не е особено препоръчителна

# 51
  • Мнения: 7 474
Сода и ябълки  ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 613
Само много сода ме оправяше мен- и пак понякога и тя не помагаше, имах ги до самото раждане

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Газ.вода - сода, плодове , айрян .Купих си и Талцид , но се притесних да го използвам , въпреки че знаех че е безвреден

# 54
  • Мнения: 96
Пиех сода за хляб или нещо газирано.Това бяха най-тежките киселини които съм имала особено в деветият месец .

# 55
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Най-вече внимавах какво ям. Въобще не кусвах храните от които ми се усилваха и получаваха кисилините. Към 7мия-8мия месец вече това не помагаше и започнах да вземам Талцид. Чак ме е яд, че не го бях открила по-рано.

# 56
  • Мнения: 370
И аз имам ужасни киселини и вечер се е стигало и до повръщане.Не бих пила никакви лекарства.газираното ме оправя най-бързо.Вярно,че се оригваш от него Grinning,но мисля че точно така ми минават.С вода става по-зле.

# 57
  • Мнения: 4 668
Аз вземах Талцид . Донякъде спасяваше положението .

# 58
  • Мнения: 74
аз лично пих талцид и съм доволна

# 59
  • Мнения: 2 960
Имах много гадни киселини последния месец.Имах чувството ,че ще ми "изгори"хранопроводът.Взех "Талцид"-помогна ми доста.
Айран също помага. Peace

Общи условия

Активация на акаунт