Баба Марта бърза,на АВГУСТовите мами мартеница върза!№18

  • 14 293
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Shocked Shocked ShockedАма моля ти се я дай малко насам някой се чудим как да си направим тя имала за 2-3 певици. Joy Hug

Давам веднага голяма тежест ще ми падне от плещите  Joy

Dendy за количките след толкова гледане по сайтове и препоръки аз отново съм в изходна позиция


Нищо не казвате за мартенската тема ....... харесва ли ви???

# 91
  • Мнения: 3 010
sunbeammm извинявай, наистина си се постарала доста и много стилно си я сътворила.  Hug

# 92
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!
Аз от доста време не съм писала ,но все няма време.А и вие доста сте писали докато ви изчета Simple Smile
sunbeammm темата е много симпатична
 
За витамините първоначално си мислех да не пия нищо ,но впоследствие лекарката ми изписа Хип-натал.И сега пия тях + фолиевата киселина,която я пия от доста време.Гърдите ми са пораснали малко и все още ме наболяват.
Тази седмица ходих на ФМ в Фемина при д-р Димитров и всичко е наред с бебчо .Каза ми че може би ще бъде момиче .
За  количките чета и събирам информация ,но ми се струва още раничко
Това е за сега от мен
Хубава вечер на всички Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 382
 hahaha hahaha hahaha
Аз като ви казвах, че времето си лети...И аз съм в изходна позиция.За сега се колебая между Чико, Пег Перего и МагИнгланд.Като гледам цените им са колкото на скъпите модели на Чиполино.
Днес бях около 4 часа навън .Повечето време в колата, но такова друсане беше по бабуните, че думи нямам.И сега готвих около 1 час и ми е много съвестно, че се отпуснах така.
Я кажете ,моля, по колко часа на ден скитосвате навън newsm78?
Сънбийм, много зарежда с пролетно настроение темата Hug.Така се радвам на растящия ден Laughing.

# 94
  • Мнения: 3 010
Шайн малко ме е срам да го кажа  Embarassed ама аз почти никъде не излизам, вкъщи ми е добре, а и до сега не се чувствам много в кондиция за излизания. Аз все още не съм шофьор и трябва да бриша пеша  Close тъй че.... знам че трябва да се диша 4ист въздух и да имаме движение, но....
Шайн пусни някоя снимка коли4ките които си избрала, ако не те мързи де  Wink

# 95
  • Мнения: 224
Във форума за кърмене пише че гърдите не увисват ако се карми, защото си връщали предишната форма постепенно , а не рязко , на което не вярвам.Виждала съм гърди на кърмили майки ......
При мен с първата бременност ми се пявиха мнооооооооого стрии и никога не се махнаха. Сега не забелязвам нови, но са доста пораснали / но то е пропорционално на Д-то и корема Embarassed/. Да ти кажа, накрая затова се отказах да кърмя, защото бяха вече като раздърпан балон с вода - малката като ги захапеше вечер и си ги въртеше на където и е удобно - дожаля ми за тях и затова я отбих/на 1,1 годинки/. Никога не се вдигнаха #2gunfire, на всичкото отгоре зърната ми така си и останаха огромни, което за мен не е много естетично. А преди първата бременност винаги са били мънички и прибрани.... Thinking
Иначе темата е страхотна, а тези кокиченца мм......

# 96
  • Мнения: 62
sunbeammm много е хубавка темата точна за Баба Марта.
Да ви кажа и мойто мнение за количките , ако имате възможност вземете си по-скъпа количка , вярно е че се ползва година, година и половина но нашата не е мръднала,колко километри съм изходила само аз си знам и по тия счупени тротоари, смятам пак да си я ползвам / на Чико е/ ,каквато и да вземете от средния клас мисля че няма да съжалявате. Важно е да е лека и по маневрена. Те сега излязоха доста нови марки , пак и Chipolino са пуснали доста сполучливи имитации на quinny. Имам приятелки които смениха 2-3 колички за година и половина и работата беше пак същата като пари пак им излеза около 600-700 лв.
Шайн опредлено Чико и Пег Перго печелят няма спор.

# 97
  • Мнения: 371
За количката ще е голям проблем. Посъветваха ме за Mutsy или Чиполино, цените са от 800-900 до 1300 лв. , като има възможност да си купиш корпуса и да си взимаш кош според сезона, излиза по-евтино. Количките са много хубави, но са и доста скъпички. Аз все пак мисля да събирам парички и да купя на мойто бебо най-доброто. Все пак има и колички за по 400-500 лв, които също не се лошо - точно срещу Шейново има един магазин  Laughing. Всеки път като ходя там се заплесвам , но за сега няма да бързам и ще събирам космическата сума.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Мерси момичета (Изпросих си похвали  Mr. Green)

@teya точно това ме е страх да не стане.  Praynig после не знам дали ще могат да ми ги оправят както аз искам.Те сигурно ще могат де но и парички бая ще трябват......
ох не знам направо  Confused

За количките давайте моделчета и впечатления че еи го АВГУСТ къде е докато се усетим и айде той минал  Joy
всякакви идеи за бебешки неща събирам  Mr. Green като гъба съм  Laughing

# 99
  • Мнения: 27
Аз съм твърдо ЗА Chicco Trio 4 Me!!! За сега е 1050 лв  Peace  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 3 010
На мен тази ми харесва http://www.bimbomarket.it/en/data/imgprodotto/6103_zoom.jpg

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 20:15 от Dendy

# 101
  • Мнения: 371
Хубава е , колко парички струва? За мен най-важното е да е с няколко части като тази, а не да купувам всичко по отделно.

# 102
  • Мнения: 3 010
Ами тук http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=6249&c_id=33&cf_id=40 е със сто лева по евтина от колкото тук http://www.kasidabg.com/giordani-gio-trio-3per8-lx-109-2009.html

Една позната си е поръ4ала от чуждия сайт и е дошла за една седмица, има и доста намаление модели на Бреви за по 640лв, а тук би ли по 900лв  Peace

# 103
  • Мнения: 62
Аз съм твърдо ЗА Chicco Trio 4 Me!!! За сега е 1050 лв  Peace  Heart Eyes

Без коша за новородено сигурно е по-евтина.
Dendy от Giordani също съм доволна миналото лято  купих лятна за 130 лв. супер лека много готина . Те били дъщерна фирма на Chicco така ми казаха.
Между другото преди няколко теми някой беше казал за цялата дръжка много е важна, защото на мен лятната ми е с 2 отделни и с една ръка и примерно кафе в другата не мога да я бутам въобще, ходи на една страна.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 67
http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=6249&c_id=33&cf_id=40#
на летния вариант не е ли сенника много малък? Нали трябва да пази от вятър слънце ? newsm78

на мен точка от критериите ми е да е с цяла дръжка

Общи условия

Активация на акаунт