Баба Марта бърза,на АВГУСТовите мами мартеница върза!№18

  • 14 309
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 62
е , НЕ СТАВА И НЕ СТАВА  С какво ли не пробвах и с тирета и запетайки и главни букви . Кво ли не !!!С такива ли тирета имате впредвид---------17-02-2009
А с точки пробва ли ? 17.02.2009

# 211
  • Мнения: 9 973
връщам се от рутинен преглед.Доки каза,че вижда  stork-girl newsm44,но все пак се застрахова,че застава зад думата си след още 2 прегледа. Аз съм на ФМ на 04.03 и дано там се потвърди. PraynigПуснаха ми сърчицето да чуя  Heart Eyes

# 212
  • Мнения: 174
Здравейте и от мен! Аз днес влизам в 17г.с. и все по-осезаемо усещам как бебо ме побутва отвътре!  Heart Eyes Вече потвърдиха, че е момче, явно два юнака ще си имаме! Таткото много искаше "принцеска", но не стана на неговата  Laughing
А баткото го спрях от градина, защото имат грип с температура в групата, а днес разбрах и, че в съседната група имало скарлатина...

# 213
Мене ако питаш, тръгвай още тази седмица. Подбирай си темите според това коя ти е интересна, а ако пропуснеш нещо важно, със сигурност в следващите месеци ще се повтори. Освен това, до края на бременността ще събереш толкова подаръци, че половината ти покупки ще отпаднат.

# 214
  • Мнения: 62
Вижте какво открих , само че е за февруари сигурно ще излезе скоро и за март , предполагам че ще е интересно http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=7832

# 215
  • Мнения: 2 374
Денди, моя доктор ми изписа за киселините NOACID, и след пръвата таблетка съм по-добре Peace
Излезе ми резултата от БХС-то
Ето ги http://prikachi.com/images.php?files/621012d.jpg
Според мен  и според още 2 приятелки са добри, пък ще видим какво ще каже генетика в сряда Peace
Относно пъпките, имам.....цялата ми брада е с пъпки, една зарастне друга излезе #Cussing out Май ще имам мома Mr. Green
Оф за пъпките аз съм същата ужас направо не знам,а първия път лицето ми беше толкова чисто,че беше супер,ама ето,че........ Tired
Видях ти коремчето много е пораснало и аз съм качила снимки на вече видимо наедрялия ми корем.

# 216
  • Мнения: 3 010
Биа това коремче с оранжевите гащи ти ли си  Laughing ?

# 217
  • Мнения: 2 374
Биа това коремче с оранжевите гащи ти ли си  Laughing ?
Ахаа Laughing,уж написах кой е,ама явно не се е показало.

# 218
  • Мнения: 3 010
Биа това коремче с оранжевите гащи ти ли си  Laughing ?
Ахаа Laughing,уж написах кой е,ама явно не се е показало.

И аз качих ама като гледам вашите моя пасти да яде  Mr. Green сега чудя как да надпиша снимките

# 219
  • Мнения: 2 374
Биа това коремче с оранжевите гащи ти ли си  Laughing ?
Ахаа Laughing,уж написах кой е,ама явно не се е показало.

И аз качих ама като гледам вашите моя пасти да яде  Mr. Green сега чудя как да надпиша снимките
Eй супер е бе,баси готиния корем. Heart Eyes Е как да го кръстиш- "Dendy-еди коя си седмица."
А защо няма твоя снимка в общия албум аз да питам? Thinking

# 220
  • Мнения: 3 010
Ей сега ще сложа малко снимки, ама незнам от къде да ги надписвам...

# 221
  • Мнения: 62
yana-sladurana курса за който говорих в София е на Диди Димова. Може да поразпиташ , струва ми се че ще е добър.

# 222
  • Мнения: 2 374
Ей сега ще сложа малко снимки, ама незнам от къде да ги надписвам...
Отдолу под самия албум имаш опций-"Виж албума","Организирай албума"-ей тука влизаш и има опис на снимките. bowuu

# 223
  • Мнения: 3 010
Биа мерси, справих се  Hug

Мацки току що казаха че имало бум на варицела в Търново  Sad пазете се  Praynig

# 224
  • Мнения: 2 374
Биа мерси, справих се  Hug

Мацки току що казаха че имало бум на варицела в Търново  Sad пазете се  Praynig
Я каква сладурана. Hug

Общи условия

Активация на акаунт