Гъби

  • 2 092
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Още не съм давала и скоро няма да го направя. Тежка и трудносмилаема храна са, а нямат кой знае каква хранителна стойност.

# 16
  • Мнения: 4 434
Дадох преди месец,но не гъбката а сосчето от кашата.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
Давам му по 1-2 гъбки от ядене, когато иска. Но не проявява особен интерес

# 18
  • София
  • Мнения: 1 626
Преди седмица й бях купила Вегетарианската лазаня на Семпер и в състава пишеше, че има гъби. Ама не ги видях из едрите частици. Пюрето е за след 1 годинка. А дъщеря ми е на почти 14м месеца.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
След 1г. дадох да пробва и му харесаха, но само веднъж съм давала.

# 20
  • Мнения: 4 020
Преди седмица й бях купила Вегетарианската лазаня на Семпер и в състава пишеше, че има гъби. Ама не ги видях из едрите частици. Пюрето е за след 1 годинка. А дъщеря ми е на почти 14м месеца.

И аз мисля някой ден като не сме на кухня да й дам точно това пюре. Но иначе дори аз като ям гъби, имам едно наум...., та не знам кога бих се осмелила да й дам. Това си е рискова храна, още повече че няма кой знае какви хранителни достойнства, даже напротив.

# 21
  • Мнения: 999
Аз от 2-3 месеца давам гъби. Правя и крем супа от гъби ( слагам 5-6 гъби ),и на нея много и харесва.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 734
Давала съм след 18 мес,не помня точно кога,колкото да опита.Определено не й харесаха.Наскоро опита пак в едно ядене и този път хапна повече.

# 23
  • Мнения: 405
САлед 3г. възраст се дават гъби доколкото помня...съдържат голям процент целулоза и са доста трудно смилаеми...

# 24
  • Мнения: 569
  Не съм давала и не мисля да давам още поне 1 година.

# 25
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мисля след година и половина да ги въведа в менюто му, при това оскъдно. Тежка храна са, това не трябва да се забравяине сезнае как ще се отрази на детето. може доста да натоварят стомахчето.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
На 1г.и 1м. децата ми опитаха гъби в пасиран зеленчуков сос за пържоли Laughing Бяхме на гости и домакинята ме убеди,че сосът е домашно зеленчуково пюре, в последствие разбрах,че в него има и гъби. На децата много им се услади и нямаше нежелани последици  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 131
Не съм давала все още гъби на Алекс, засега нямам и намерение. Не мисля, че разнообразието в менюто му страда от липсата на гъби.

# 28
  • Мнения: 8 229
Вкъщи използваме доста гъби при приготвянето на храната. Малкият си хапва от тях, ама покрай другата храна в чинията, я му се събере общо една гъбка, я не.

# 29
  • Мнения: 2 334
Все още не съм въвела гъбите и мисля да изчакам до годинка и половина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт