Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Ех че пролетно се почувствах въпреки че вън бърррррррр cold
Много усмивки и слънчеви дни през новата тема Hug  bouquet
  bouquet М_е_г_и страхотна тема

# 16
  • Мнения: 8
Здравейте!

И ние да се запишем в новата тема.

Как сте в това лошо време?Навън не е за жени и за дечица.Ужасно е.

 М_е_г_и страхотна тема   newsm74.

Ние цял ден не сме си показали носовете навън.Иначе вече сме здрави , но Марти продължава да не иска да яде манджички.Караме само на кисело мляко и на филии с пастет и кашкавал.Друго не иска да яде. Отказва да яде с лъжица.Като я види и бяга.Направо вече съм се хванала за главата и незнам какво да го правя.Много време продължи този период с неяденето.Дано скоро да отмине и да започне да си хапва както преди 2 месеца.

Момичета , така и не разбрах дали има детски центрове , където може да се празнуват рожденни дни на децата?
Скоро някой беше писал за такива , но не разбрах много.

Целувки на сладурите и приятен уикенд , изпълнен само с положителни емоции!

# 17
  • Мнения: 372
  Меги,те децата пораснаха,ами ние................ ooooh!.

  Славена и нашия щеше да е във Второ,но накрая го пуснахме в Пето.Ходеше на детската градина ,която е на ул.Баба Тонка филиала и сега всичките му приятелчета са във Второ.Вие при коя госпожа сте?

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Добро утро.  food010Това е от нас с Гогито за вас  Hug

# 19
  • Мнения: 30
Добро утро на всички kaffeetrmker_2Аз излизам Grinning

# 20
  • Мнения: 119
Здрасти  на всички. Hug

Мира, позачисти си кутията, че не можеш да получаваш ЛБ.  Wink

# 21
  • Мнения: 7 430
добре че дойде токът
 newsm44 newsm44
3-4 часа нямахме ток

Вие 3 а ние 19 часа  Tired
Меги, страхотна темичка  Wink

# 22
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
Здравейте!Вижте какво видях като шпионирах февруарките
Вчера следобед мама Хамелионче е родила малката сладурка Никол с мерки 3200г и 51см.Мама и бебе се чувстват много добре, мама е родила много бързо, но е имала болки от сутринта вкъщи.
Да и е жива и здрава малката принцеска!

# 23
  • Мнения: 209
добре че дойде токът
 newsm44 newsm44
3-4 часа нямахме ток

Вие 3 а ние 19 часа  Tired
Меги, страхотна темичка  Wink

И ние 19 часа нямахме, отопляваме се с климатик и пукнах от притеснение да не настине малката, след като изкарахме нощта без отопление , решихме да слезем в апартамента в Дружба , но токът взе че дойде,
Милена честито за новата количка, ще го возите Райанчо, разгледах и снимките , много сте сладки.
Меги  bouquet
Да, имам първокласник.Във второ училище учи. Simple Smile
А нашите дребосъчета кога ще станат първокласници Mr. Green

# 24
  • Мнения: 9
Добро утро.
Много лошо, че сте нямали ток толкова много време  Tired Ако пак се случи, идвайте у нас  Hug
Малкия звяр се наспа в 6 започна да мрънка - ни у се яде, ни му се играе; идеше ми да го хвърля през прозореца, ама не ми се ставаше  Mr. Green Добре, че в 7 баща му стана за работа, та го накарах да го занесе в хола. Пак се научи да яде през нощта и сега съм като зомби  ooooh!
Дано се пооправи времето утре, да излезем на разходка, че ще луднем и двамата.
Весел ден на всички, отивам да шпионирам продавалника.
Оплаках ли се, че сина ми цяла седмица сутрин повтаря ба-ба, какво неуважение към майката #Cussing out

# 25
  • Мнения: 731
Оплаках ли се, че сина ми цяла седмица сутрин повтаря ба-ба, какво неуважение към майката #Cussing out

 Laughing Едва ли ще те успокои, но дреболина по цял ден повтаря тате, от роднините казва баба, тити (чичо), деде, кака, бати но мама не иска да каже  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 9
Е как няма да ме успокои - явно днешното поколение са си такива.
Днес май бях единствената луда, която излезе на разходка, но нямаше вятър, а Раян се наспа перфектно.
Еми, забравих да ти кажа, че на Кауфланд има намалени плодови пюрета на Литъл Би (1,30 лв/190мл.), те са от био-продукти, немски, направени за Кауфланд. И аз по принцип готвя, ама от време на време купувам и готови. Вчера си взех пюрета от круша, че крушите по магазините на нищо не докарват  ooooh!

# 27
  • Мнения: 9
Така и така си приказвам сама днес, ами я да метна една снимка на моя пич

# 28
  • Мнения: 15 619
Така и така си приказвам сама днес, ами я да метна една снимка на моя пич


Е, хубавец е. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink
Лека нощ!!!!! Hug

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Добро утро.Аз днес като първа пишеща ,да ви поднеса   food010  food002Весел и усмихнат ден ви желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт