Отговори
# 75
  • Мнения: 23
Здравейте момичета! Как сте днес? Аз оставих детето и ще се залавям да чистя, че пак е минал ураган в къщи, обаче така ме мързиии!

# 76
  • Мнения: 165
Здравейте момичета!Редовно ви шпионирам и чета но досега не съм писала Wink.slavena80 и аз като теб почвам да изкрейзвам във вкъщи с малката  Cry

# 77
  • Мнения: 15 619
Здравейте момичета!Редовно ви шпионирам и чета но досега не съм писала Wink.slavena80 и аз като теб почвам да изкрейзвам във вкъщи с малката  Cry
аз не точно като вас, ама отдавна съм си изкрейзала.... Crazy Crazy Mr. Green hahaha Joy Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!Редовно ви шпионирам и чета но досега не съм писала Wink.slavena80 и аз като теб почвам да изкрейзвам във вкъщи с малката  Cry

Не излизате ли на разходка?
Аз готвя на малкия и след малко съм навън.

# 79
  • Мнения: 372
   Здравейте на всички   bouquet!


  Изтървала съм вчера рожденничката.Да си жива и здрава мило момиче и макар да не те познавам лично само хубави неща чувам за теб от достоверен източник  Wink.

  Славена,моят ученик е при Надя Георгиева в 5-то и е много очарован от нея.Наистина съм доволна ,защото той е капризно дете и рядко харесва някой.

  Лек ден на всички .

# 80
  • Мнения: 165
Излизаме но за по малко.Днес ще я водя на консултация и ще минем и по центъра но нали напоследък времето е доста студено и затова си дремем вкъщи.

# 81
  • Мнения: 119
Здравейте   bouquet
Благодаря на всички за милите думи и пожеланията.  Hug Hug Hug
Жана Дарк кой е този достоверен източник да го черпя за добрата реклама.  Mr. Green

И аз искам да минава тази зима, че направо лудвам в къщи, и малкото и него не го свърта вече всичко му е скучно и му е омръзнало.

Не отговорих на анкетата. Кърмих 4,5 месеца и спрях по независещи нито от мен, нито от бебето причини. Имах много кърма, и Софито сучеше добре, но се наложи да вляза за 10 дни в болницата и съответно скорострелно отбиване.
Иначе съм ЗА  Peace кърменето, но в някакви разумни граници, в кърмаческия има майки, които се пънат децата им да цокат ако не до пубертета то поне до първи клас, което според мен е лудост.
Кърменето не прави от една жена добра майка, има много момичета, които не успяват и това не ги прави по-малко отговорни родители от останалите. Ако няма, няма толкова деца са израстнали с АМ и тръшканици от рода на "Ужас, край спира ми кърмата, идва края на света... Crazy" са излишни, поне според мен.

Румето, добре дошла!!!

# 82
  • Мнения: 209
Здравейте и ние днес бяхме на консултация,въпреки че се записваме пак  чакахме 1 час докато ни дойде редът.Моята буболечка качила доста и вече сме 9,4кг , май сме доста дебелички   Thinking
Относно кърменето , за мен това е нещо непознато, ние и един път не сме се кърмили , малката на засука.Само аз си знам какво преживях , то не бяха помпи, силиконови зърна и още какви ли не опити , но не се получи , искаше биберон детето и това е...., на адаптирано мляко сме,гласувах ,че не съм кърмила.
Дяволица можеш да попиташ някой управител иначе за подробности не съм запозната, но ако нямаш време  бих могла да звънна на моята кръстница , тя там работи.
И аз по цял ден в къщи съм станала кълбо от нерви, дано се постопли вече времето , че не се издържа baby_neutral
ЛЕК И усмихнат ден на всички  bouquet

# 83
  • Мнения: 165
Мерси puzzle!Лек ден на всички!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 15:49 от rumetoo

# 84
  • Мнения: 15 619

Е, как сте????

# 85
  • Мнения: 0
Emi благодаря ти но решихме да отидем утре до там като вземем Теди от градина че и тя да си даде мнението , че сме "малко притенциозни"

# 86
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
 welcome на  rumetoo

# 87
  • Мнения: 7 430
..ехоо...появих се Wink
имам една молба - някой да знае английски да му пратя да види "нещо" дали е написано вярно...

Мерси  bouquet

# 88
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Тъкмо днес щях да питам къде се изгуби. Ама цял ден имам проблеми с мишката. А то да се окаже, че батериите и били за смяна. Обаче нямам опит с такива безкабелни мишки, и мъжо като го няма...
За английския - много съм на вие с него, съжалявам...

# 89
  • Мнения: 15 619
Дидке, ако няма кой, мятай да го видя, не че съм перфектна, ама може и да мога да помогна....дано да е лесно!!!

Общи условия

Активация на акаунт