Go Jane- поръчка - време е за пролетно настроение!

  • 22 528
  • 457
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 435
Момичета при мен няма грам местенце повече. Confused
Паричките са пуснати от всички, но част от тях ще са при мен утре сутрин. Така че си навивам часовника за 8.30 сутринта, и ставам да ги поръчам.
Всички чифтове за вкарани в кошницата, вкарани са ми и данните, всичко е готово.
Дотогава да се молим само, нещо да не свърши. Hug
Като ги пусна, ще пиша на всички по едно лично. Hug

# 436
  • Мнения: 1 650
Av4e, mersi. Hug

# 437
  • Мнения: 249
И аз ти благодаря  миличка, дано да се появи някой да поръчам и на сестра ми  Sad

# 438
  • Мнения: 162
Момичета, за колко време ви пристигат пратките? С една приятелка поръчахме предната събота, но нямам вести Cry В потвърдителния и-мейл има само данни за поръчката, но не виждам начин да проследя докъде е стигнала Thinking Дано скоро да дойде... И последно - вярно ли е, че обувките са Made in China? Извинявам се, че ви затрупах с въпроси, но не съм съвсем наясно.

# 439
  • София
  • Мнения: 57
Момичета, за колко време ви пристигат пратките? С една приятелка поръчахме предната събота, но нямам вести Cry В потвърдителния и-мейл има само данни за поръчката, но не виждам начин да проследя докъде е стигнала Thinking Дано скоро да дойде... И последно - вярно ли е, че обувките са Made in China? Извинявам се, че ви затрупах с въпроси, но не съм съвсем наясно.

Моите пристигнаха на митница София за 5 дни. Имаш ли втори мейл? Там е номера на пратката за проследяване.
И да - обувките са произведени в Китай, но нямат нищо общо с Илиенските  Grinning

# 440
  • Мнения: 162
Имам мейл с номер на поръчката. Пише, че може да се проследява текущия статус, но ми излиза само какво съм поръчала. Хм newsm78

# 441
  • Мнения: 135
   
Totally*Av4e и от мен едно предварително Благодаря   bouquet

# 442
  • София
  • Мнения: 57
Имам мейл с номер на поръчката. Пише, че може да се проследява текущия статус, но ми излиза само какво съм поръчала. Хм newsm78
втори мейл с номер на пратката имаш ли?

# 443
# 444
  • София
  • Мнения: 57
втория ми мейл пристигна за 1-2 дни, ако вече седмица нямаш такъв по-добре им пиши  newsm78
а парите блокирани/изтеглени ли са?

# 445
  • Мнения: 162
Писах им току-що, дано да отговорят. Благодаря за отговорите Hug

# 446
  • pomorie
  • Мнения: 848
Писах им току-що, дано да отговорят. Благодаря за отговорите
аз пуснах обща поръчка миналата седмица и също нямам номер за проследяване.всъщност пратиха ми само е-mail с потвърждението на поръчката и артикулите....ти какво им писа може ли да ми пратиш на лс че моята стихия е испанският а те едва ли ще разберат.....

# 447
  • Мнения: 4 435
Аз още се мотам, затова и не съм писала.
Отново два чифта са свършили, и чакам момичетата да ми отговорят какво да правя.; ТТова е засега. Confused

# 448
  • Мнения: 29
Момичета,аз преди си проследявах номера в темата за ягодка.Но сега там нещо не ми се отватя сайта на бг пощи.Някой ако знае къде другаде мога да проследявам пратката,моля да пусне линк  Praynig Иначе на мен след един,два дни ми пратиха тракинг номера

# 449
  • pomorie
  • Мнения: 848
момичета да знаете че и аз им писах да питам какво става.........

Общи условия

Активация на акаунт