Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 34

  • 14 340
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 753
Честит рожден ден, Франческа!

Бъди здрава, обичана от любимите хора, щастлива мама на второ бебче, професионалист и наш приятел!

И да снимаш вкусотиите Wink , които си приготвила. Хубав празник!

 newsm59  cook Tada Gift Gift Gift

# 61
  • Мнения: 143
Франческа честит рожден ден!Да си жива ,здрава,много любов да останат тревогите зад гърба ти и на лято ще гушкаш  прекрасно здраво детенце!


# 62
  • Мнения: 69
Франческа  ,  много здраве , радости големи с усмивки и спокойствие  Simple Smile)   Tada  newsm67   nbirthday

# 63
  • Мнения: 5 020
Франческа честит рожден ден, всичко най-хубаво ти желая    bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 78
Здравейте и от ман. Почти не ми остава време да пиша и само ви чета.
Франческа, честит рожден ден. Желая ти само приятни емоции и лека бременност.
Да се похваля, че от вчера започнахме да търсим рокля за нашата абитуриентка. Бяхме до Солун, но за съжаление не купихме нищо. Много харесахме една рокля на Джорджо Армани. Страхотна цена-350 евро, имаше 50% намаление, но дъщеря ми реши, че не може да купи първата рокля, която хареса и се отказахме. Сега умирам от яд. Беше страхотна, черна, къса, семпла и от невероятна  материя. Остана ми време да разгледам и бебешките магазини, но не съм купувала нищо, тъй като мъжът ми реши, че е рано. В Зара имаше огромно намаление на детски дрешки и видях цял сектор за момиченца от 0 до 12 месеца на цени от 2 евро Cry Купих на сина ми куп дрехи за 30 евро. Добре си изкрахме, но сега съм скапана от път, а днес заминаваме за Ковачевица.
Между другото получих и нещо, като бъбречна криза, но сега съм ОК и се надявам да не ми се случи отново. Също и вратът ми се схвана за почти 5 дни и направо реших, че тялото ми  на почти 40 годишна жена ме предава, но за сега съм си добре.
Лек уикенд на всички мами!!! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 6
Франческа, Честит Рожден ден! Желая ти много здраве , лека бременност и през юни още едно прекрасно момиченце!

# 66
  • Мнения: 1 475
Франческа, честит рожден ден! Желая ти, много, много щастие, много здраве, едно малко красиво бебче през юни и весели и обичливи сестрички през годините!!


# 67
  • Мнения: 57
ФРАНЧЕСКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди здрава и щастлива!

# 68
  • Мнения: 117
ФраНческа ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН    bouquet  bigdance2
БЪДИ ЗДРАВА ,МНОГО ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА!

# 69
  • Мнения: 123
Франческа, Честит рожден ден !   bouquet
Пожелавам ти всичко най-хубаво, много здраве и късмет  Hug

# 70
  • Мнения: 165
Франческа Честит рожден ден!!!Здрава и щастлива мама на две принцеси Simple Smile

Албена35 радвам се, че се появи..за абитуирентката съм сигурна, че ще намерите най-красивата рокля..и покрай мен има такива вълнения, защото сестра ми също ще бъде тази година..

Днес започнах с упражнения, че нещо съм се схванала с това обездвижване в офиса..много не ми влияе добре цял ден това висене на стола пред компютъра..вечер съм като разглобена.Започвам да се замислям за болничен от средата на другия месец, за да мога да си обърна малко внимание Simple Smile

Днес смятам да разгледаме малко колички, че милото не съм го водила още по детски магазини..да започне да свиква с мисълта, че ще сме 3 в 1 скоро Simple Smile Наистина май има нещо вярно в това, че мъжете осъзнават, че имат дете чак когато го видят..много ми е мил и грижовен, но имам чувството на моменти, че всичко му се струва някак..незнам..

# 71
  • Мнения: 46
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФРАНЧЕСКА!!! МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ В СЕМЕЙСТВОТО, ПРИЗНАНИЕ В РАБОТАТА, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА И СПОКОЙНА БРЕМЕННОСТ!!!    ura
Момичета, толкова много сте изписали за половин ден, че едвам ви изчетох, и май не всичките...
Аз да си кажа за коремчето в талията съм вече 111см  Shocked всеки, който не ме е виждал отдавна и ме пита дали не съм родила вече  Laughing а за килцата от 57 на 70кг  Embarassed и на моите кинта и 20 височина е по-лесно да ме прескочиш, от колкото да ме заобиколиш  Rolling Eyes надявам се после като навлезнем в ритъм, всичко да си се върне по местата  Praynig
За апетита -напоследък хапвам по много малко, колкото да не пия желязото на гладно, незнам защо е така, аз и преди не се тъпчех като за двама, но сега направо си се усещам, че нямам никакъв апетит  newsm78
За теченията - и при мен е доста силно почти от началото на бременността, правих и две микробиологии, но всичко излезна ок. Момичета, от три дни гърдите ми направо бликат  Shocked трябва да спя с памучни бюститета , които до сутринта пропускат, а през деня се притеснявам да излезна на кафе, независимо от сутиените с дебели чашки. А всичко, което си слагам, така ме стяга в ребрата.... това до раждането ли ще продължи??? И не е ли все пак рано още?!  newsm78
Иначе да ви кажа, онази нощ не можах да заспя от твърд корем и леки болки много ниско долу. В първия момент се притесних да не са контракции, но и майка ми и сестра ми, ме увериха, че болките са от ритниците, а втърдяването е от постоянното мърдане на бебоците. Все пак вчера се обадих на доки от ЖК /понеже я няма до понеделник/ и тя каза , че трябва да ме види за да прецени дали са контракции или наистина е от движението на малките, но ме  предупреди ако и тази нощ продължи в същия дух, да отивам в болница. Аз пък тази нощ като никога спах не пробудна и много спокойно и се събудих с нормален корем, но болката ниско долу си я имам/усещам я като мускулна треска на матката/, и въпреки че е доста по-лека се притеснявам. Сега се чудя дали да ходя до болницата или да изчакам до понеделник...  Rolling Eyes
За еротичните сънища.. от както доки каза - НЕ на секса, и моето съзнание взе да се изкушава, даже няколко вечери подред сънувах и то все с различни мъже  Blush в комбинация обаче с мокрите петна от гърдите ми, гледката беше като от истински тийн филм  Joy
И момичета браво за покупките, като ви гледам ми се иска и аз вече да обикалям по магазините, ама пусто суеверие, страх и притеснения.. не мога да се отпусна  Sad
Е това е за сега, което се сещам.
Хубав ден на всички, а на Франческа   bouquet за хубавата темичка и весело изкарване на празника!!!

# 72
  • Мнения: 9
Франческа Честит Рожден Ден! Много здраве, обич, щастие и още едно здраво момиченце ]   bouquet

# 73
  • Мнения: 1 425
Добро утро! Не съм ви чела обстойно, защото бяхме една седмица на ски-почивка в Австрия, но влизам да ви се похваля, че днес станах леля на момченце Константин! Сестра ми доста се е помъчила (30 часа), но сега е много щастлива и доста уморена.

Почерпете се виртуално за нейно здраве и за здравето на племенника ми

Франческа, честит рожден ден! Желая ти много здраве и щастливи моменти!

# 74
  • Мнения: 6
Катя,  да ти е жив и здрав племенника!
*Di* , дано това да не се окажат контракции и да не се налага да постъпваш в болница, но ако пак ти се втвърди корема според мен по-добре иди да те видят, така ще си по-спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт