Колеги и биричка

  • 5 938
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 228
Ми то зависи от колегите, както става ясно и от много отговори по - горе...

Конкретно по въпроса - веднъж - дваж месечно с колеги, толкова с приятели, има месеци и с по - наситени вечери Simple Smile Нямам нищо против, това си е лично пространство... А доколкото аз самата излизам с колеги и приятели/приятелки доста по - често от него, няма и как да съм против.

Прибирането и при двамата е "не знам кога", тъй че този, който е с децата у дома, да не се притеснява, и да знае, че той е трезвен тази вечер, че да е шофьор, ако се наложи  Blush Не е заради децата да не излизаме заедно от време на време де, така беше и преди да имаме деца.

Вече 11 години и кусур си имаме такива излизания - той с неговите колеги и приятели, аз с моите си, проблеми не виждаме и двамата  Wink

# 31
  • Мнения: 575
Мойто Мъж пие биричка с колегите си всеки ден. Това е част от работния им процес. Никога не са ме изолирали, но аз не ходя защото не ми е интересно. Иначе в 90% от случаите излизаме отделно. Той с неговите аз с мойте приятели. Винаги е било така и до сега не сме имали проблем с това. Просто интересите ни в тази област са различни. Аз предпочитам дискотеки и барове, той кръчми за "хапка - пийка"

# 32
  • София
  • Мнения: 7 992
Май не съм отбелязвала колко често пие биричка с колеги...Комай веднъж месечно... Ама с приятели - сигурно веднъж седмично... То вкъщи тия работи не ги следим, така че който има излизания - действа Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1
Всеки петък от 15.00-17.00 слотяваме колектива на уиски с фъстъци, крем карамел, мляко с ориз, грис, баница или каквото там е сътворила някоя сръчна колежка.

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 380
Няколко пъти в годината, но обикновено аз също присъствам, защото колегите ни са общи. В твоя случай може би мъжът ти иска по-бързо да се "впише" в колектива, да го приемат за един от тях. Все пак не е лошо да проведеш един разговор с него. Имате малко дете-т.е. удобен повод да отказва поканите.

# 35
  • Мнения: 89
Много рядко излиза сам с колеги.Обикновено излизаме двамата и с приятели.Предпочита да се прибере в къщи при семейството си- аз също

# 36
  • Мнения: 4 965
Мъжът ми - с колегите веднъж месечно, с приятели 1-2 пъти в месеца.
Аз - с колегите всеки петък /ама не бира, а по-твърдо/, с приятелки бира веднъж в седмицата.

# 37
  • Мнения: 681
Ами за сега,рядко  Peace

# 38
  • Мнения: 41
По време на работа, а не след това, търсят си поводи за щяло и нещяло Party

# 39
  • Мнения: 256
Мъжа ми трябва да прегледа тази статистика.  Laughing

# 40
  • Мнения: 4 651
А защо само мъжете? Аз поне веднъж в месеца, мъжът ми и той долу горе така.

# 41
  • Мнения: 6 993
Мне. На тиймбилдинги - да, но след работа да пийнат нещо - не ходи.
Аз самата също не ходя, но при мен е друг случаят  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 107
Приемам въпроса като запитване, колко често извън служебните ангажименти контактува с колеги/жки, естествено по на чашка(може и чай,нали). Беше доста често, докато не си въобрази, че колежка му е по-близка от колкото е. Сега пие с мене и приятели(насаме и в компании). Живот-не знаеш една биричка, колко главоболие може да ти докара Joy

# 43
  • Мнения: 2 448
Ако си въобразя, че колега ми е по близък, от колкото трябва, проблема определено няма да е нито в колегата, нито в питието.  Wink

# 44
  • Мнения: 37
всеки ден почти понякога и смен Laughing

Общи условия

Активация на акаунт