Печати за нокти - 2

  • 60 936
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Mонтана
  • Мнения: 413
и аз си купих пе4ати за 1.50лв комплект с шпакла и тампон4е.от магазин вси4ко по 1.00лв.но моите лакове се вси4ки перлени или пак тези които са пастелни са някка редки та ми се полу4и един пе4ат само,ще трябва да купя по гъст лак,бихте ли казали някоя ефтина марка която става до 3 лв лак.

# 256
  • Мнения: 4 434
Направих си за пръв път,но много размазани стават снимките.Не знам вие как се справяте Rolling Eyes

 

включи макро режима на  smile3509  - иконката е цветенце
Благодаря!  bouquet

# 257
  • Мнения: 32
Момичета страхотни сте. Четох, четох и накрая и аз реших да си купя печатчета. Опитах с евтинките от магазинчетата по 1 лев. Ама нищо не стана. Поръчах си мини комплекче от скъпите с 2 шаблончета, печат, шпатулка и 3 лака- бял, червен и син. И ето първият резултат.  Embarassed
http://i057.radikal.ru/0907/68/4ac677b1c016.jpg

# 258
  • Мнения: 681
zezata, страхотен резултат. Поздравления!

# 259
  • София
  • Мнения: 38 861
Напоследък въобще не си правя ръцете. Sad
Но ето едно педикюрче с печатче:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13660872

# 260
  • Мнения: 1 949
Айде нааааай-после и аз да се похваля с положителен резултат. Взе че стана и при мен. Наистина бързината е важна, а и пакетчето салфетки под шаблона върши работа определено.  Laughing Опитах да снимам, ама нещо не ми се получи снимката  Embarassed

# 261
  • Мнения: 2
Имам един въпрос.Правя си печатите с лак на ORIFLAME,но отгоре като мина с топ лак пак ми се размазва картинката.А чакам около 2 часа да исъхне.Защо?

# 262
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Имам един въпрос.Правя си печатите с лак на ORIFLAME,но отгоре като мина с топ лак пак ми се размазва картинката.А чакам около 2 часа да исъхне.Защо?

Опитай да поставяш топ лака с възможно най-малко движения на четката.

# 263
  • Мнения: 2
благодаря за отговора

# 264
  • Мнения: 389
И аз при вас да се запиша.Купих си печат с тампон и шпатулка за 6лв.- китайски.Засега друг нямам.Нямам подходящ лак и ще търся от тези боички,които сте показали.Има различни букви и номера на печатите.Какво означават-само картинките ли са различни или има по-плитки или по-дълбоки печати.

# 265
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте, вчера си купих от Конад 2бр.шаблони, шпатула, поставка за шаблоните, две боички, топ лак розов. Доволна от покупката веднага ги отворих и нищо не успях да направя. Гледах за фолио,нямаше. Само на китайските ли има фолио? Слагам от специалната боичка, бързо минавам леко с шпатулката и на печата не се отбелязва нищо. Къде бъркам?
Днес пак ще пробвам, но ако не стане отивам в магазина в Люлин да ги върна.

# 266
  • Мнения: 681
Здравейте, вчера си купих от Конад 2бр.шаблони, шпатула, поставка за шаблоните, две боички, топ лак розов. Доволна от покупката веднага ги отворих и нищо не успях да направя. Гледах за фолио,нямаше. Само на китайските ли има фолио? Слагам от специалната боичка, бързо минавам леко с шпатулката и на печата не се отбелязва нищо. Къде бъркам?
Днес пак ще пробвам, но ако не стане отивам в магазина в Люлин да ги върна.

Трябва много внимателно да погледнеш и ще видиш фолиото. Не може да няма, особено като е на Конад. И аз имам такъв комплект и едвам го махнах - добре че беше щерката .....

# 267
  • София
  • Мнения: 1 544
Nineto, na shablonite na Konad nqma folio. Kogato sa savsem novi pechatite, I na men trudno mi se hvashtata na samata gumichka. Izchisti q hubavo s lakochistitel I probvaj pak. Gledaj klipa na Konad v you tube, az ot tam naj- lesno go shvanah. Az sam na more I dnes mnogo hubavo se napechatih, no nqma kak da kacha snimki prez telefona.

# 268
  • Мнения: 681
Майка Зайка, моите шаблони са на Конад и имаха фолио  newsm78

# 269
  • Мнения: 5 097
Момичета, искам да си кажете мнението за едни печати, които гледах. Не са от най- евтините, но и не са на Конад. Бяха няколко в опаковката, може би 3, и самият диск не беше кръгъл а осмоъгълник- някоя от вас дали ги ползва- интересни ли са формичките( много бързахме и само видях, че ги има в магазина)

Общи условия

Активация на акаунт