Какъв фон дьо тен ползвате? - 4

  • 45 344
  • 368
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 47
Днес прочетох в едно сайтче да Dermacol...Можете да видите
http://worldofbeauty.co.cc/silata-na-dermacol-istina-ili-ilusiq/

# 331
  • Мнения: 2 229
Според мен, няма как да е толкова покривен и да не стои като маска..

# 332
  • Мнения: 308
   И аз в момента съм на вълна избиране на фон дьо тен. Прочетох мненията за Дермакол и с интерес ще чакам снимките. Притеснявам се само дали ще уцеля подходящия цвят по интернет.

   Ще помоля и за съвет тези от вас, които са запознати по-добре с марките фон дьо тен да предложат нещо, което обаче да не е много скъпо. В момента не мога да си позволя нещо за повече от 15-20лв.

# 333
  • Мнения: 2 259
   И аз в момента съм на вълна избиране на фон дьо тен. Прочетох мненията за Дермакол и с интерес ще чакам снимките. Притеснявам се само дали ще уцеля подходящия цвят по интернет.

   Ще помоля и за съвет тези от вас, които са запознати по-добре с марките фон дьо тен да предложат нещо, което обаче да не е много скъпо. В момента не мога да си позволя нещо за повече от 15-20лв.
На Виши  са много добри.
Но ,мисля,че са около 25 лева .
Също и на  Макс Фактор/създателя на фдт/ -пак около 20-25лв.

# 334
  • Мнения: 636
Според мен, няма как да е толкова покривен и да не стои като маска..

На Шанел крем-пудрата Универсел е супер покривна, лицето става като от списание, а в същото време стои естествено. Жалко, че вече няма да я произвеждат.

На Виши ФДТ е също много добър, препоръчвам го и цената му е повече от прилична.

# 335
  • Мнения: 2 229
Днес се сдобих с първия си ФДТ - този на Bourjois. Grinning Улучих си цвета перфектно, изобщо не си личи, че имам фдт. Crazy
Само се ядосвам, че си взех една минерална пудра на Lumene, с един тон по-тъмна, отколкото трябва и не изглежда добре с нея. Sad

# 336
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Днес се сдобих с първия си ФДТ - този на Bourjois. Grinning Улучих си цвета перфектно, изобщо не си личи, че имам фдт. Crazy
Само се ядосвам, че си взех една минерална пудра на Lumene, с един тон по-тъмна, отколкото трябва и не изглежда добре с нея. Sad

А защо си взе пудра с тон по-тъмна...аз няколко пъти съм правила такива експерименти и нищо хубаво не излезе  Naughty ...това ме спира и от закупуването на Dermacol...някак си ми направи впечатление, че всички, които го имат трябва да го смесват с някакъв друг фдт, за да си получи точният цвят... Crazy ... чакам и аз снимки... Flutter

# 337
  • Мнения: 2 229
А защо си взе пудра с тон по-тъмна...аз няколко пъти съм правила такива експерименти и нищо хубаво не излезе  Naughty ...това ме спира и от закупуването на Dermacol...някак си ми направи впечатление, че всички, които го имат трябва да го смесват с някакъв друг фдт, за да си получи точният цвят... Crazy ... чакам и аз снимки... Flutter

Хаха, не нарочно, нямах никакви намерения да си правя експерименти с цветове. Laughing Просто и пудра си купувах за 1 път и в магазина ми изглеждаше добре, сигурно защото я нанасях с пръст. Мацката там каза, че това бил моят цвят и се доверих...а ми се стори странно как с тая светла кожа, взимам предпоследния цвят, но от тестера изобщо не се добива реална представа.
Сега като я нанасям с тампончето вкъщи, седи по-тъмна...Може би ако слагам по съвсем малко с четка за пудра, върху фдт-на ще е ок...В най-лошия случай ще я подаря на някой. Crossing Arms

# 338
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Juiciness, и при мен се е случвало същото...но съм чувала от момичета, които умишлено си купуват по-тъмна пудра/фдт примерно, защото идва лято... Rolling Eyes странни причини... Crazy а иначе имам един фдт Parure, който е купуван в магазин и ме подведе консултантката и светлината... Crossing Arms

# 339
  • Мнения: 308
    Вали, благодаря за отговора.     bouquet

    Май Виши и Макс Фактор ще са по добрия избор, защото мога да ги открия тук и да си избера цвета по-добре. Мненията за Дермаком ми харесаха (имам капилярчета, петънца от пъпки и разширени пори, които искам да скривам), но не знам, дали е подходящ за лятото, щом като покривността му е толкова голяма. А и с доставката цената идва колкото тези на другите 2 фирми.

# 340
  • Мнения: 2 229
Juiciness, и при мен се е случвало същото...но съм чувала от момичета, които умишлено си купуват по-тъмна пудра/фдт примерно, защото идва лято... Rolling Eyes странни причини... Crazy а иначе имам един фдт Parure, който е купуван в магазин и ме подведе консултантката и светлината... Crossing Arms

Аз уж и на дневна светлина гледах, но с пръст да пробваш пудра не върви просто..
Но тя не е особено покривна, затова се надявам, ако я слагам с четка да се получи - съвсем малко, колкото за завършек. Laughing

Само на консултантката й се ядосвам, защото по принцип съм си купувала неща от тоя магазин и е много готина - как не ми улучи цвета, не знам. Crossing Arms

# 341
  • Мнения: 92


аз съм с този в момента и съм доволна.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 917
Преди малко си взех фон дьо тен на La Roche- 11 beige clair...... обаче ми е светъл. По принцип е доста покривен, но май не улучих цвета и съм като Мортиша. Според Вас дали мога да го смесвам с по- тъмен от друга марка, която имам в наличност?

# 343
  • Мнения: 13 627
разбира се Simple Smile

# 344
  • Мнения: 162
Аз въпреки,че си взех наскоро фдт и съм горе-долу доволна(но не напълно!) се оглеждам за нов. Наистина много ме заинтригуваха тези мнения за Дермакол,но както са казали и мацките преди мен за лятото толкова покривен и плътен фдт дали няма да дойде малко в повечко на кожата?  newsm78 Освен това и мен ме притеснява много да не стои като маска ooooh! Още чакаме за снимкиииии  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт