Белоградчишките скали

  • 3 943
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
Лекси избрала си много хубаво местенце за почивка   bouquet
ето ти всичко за Белоградчик http://www.belogradchik-bg.com/hotels.htm
Пиши ми ако искаш на лични за всичко около пътуването ,  и конкретно какво те   инересува аз съм от Видин  , ходя често в Белоградчик служебно . Пък и трябва да си връщам за Йордания  Laughing
Може и да се видим ако искаш ....ако съм тук тогава  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
 Laughing Ани, ще те разпитам подробно, само малко да наближи. Благодаря ти Hug Междудругото набелязахме си нова дестинация с 2МКО за ноември Wink Ако планираш нещо за тогава, но  не си се ориентирала, пиши на ЛС
Шани, ВЯРА, Nadina, благодаря   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 037
Вече и аз да бъда малко полезна.

Много е красиво на скалите, но си гледайте пътя и парапетите!
Градчето изобщо не е подготвено да удовлетвори нарастващия туристически поток. Ние имахме резервация, без такава беше невъзможно да си намериш стая. Няма нито едно кафене. Аз не че пия кафе, но прави впечатление. Кръчмата в скалите по пътя към града си заслужава, с малката уговора, че сервитьорката беше супер намръщена и не прави разлика между мляко с какао и мляко с нес, съответно донесе второто на дете на 3 години. Както и да е, не е болка за умиране. Новият хотел явно е хубав, беше пълен.
Тъжно е, че района е много обезлюден. През какви селца минахме, за да стигнем пещера "Магурата"......
Ходихме и до Видин, обядвахме в центъра, и там, както и в кръчмата в скалата цените са наполовина на софийските.
Много хубаво вино имат местно, браво на хората.
Шапка свалям на кмета, млад и енергичен, не се измори да идва до София да говори по ТВ. Simple Smile
Ако имате въпроси, питайте.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 155
мисля, че темата е и място да дам този линк:
http://www.new7wonders.com/nature/en/nominees/europe/c/BelogradchikRocks/

новите 7 чудеса на света, където може да се гласува и за Белоградчишките скали

# 19
  • София
  • Мнения: 3 854
Аз също ще бъда по празниците в Белоградчик.Благодаря на Лекси,че с тази тема ме подсети за това уникално място.Много се радвам, защото имам много хубави спомени от там.Мои колеги от университета са от там и съм ходила на купони,а пък и мястото където ще отседнем е свързано с мои много хубави спомени за един прекрасен човек, който за съжаление не е сред нас.Много съм щастлива, отдавна не съм била и макар да съм сигурна,че няма кой знае каква промяна в градчето, чистия въздух и природата са си същите и това ми стига.

# 20
  • Мнения: 183
И ние обмисляме да отидем до там,когато времето се оправи,иска ми се да го съчетая и с посещение на кулата във Видин Peace

# 21
  • Мнения: 626
Момичета няма да съжалявате ако отидете на почивка в този край на България
.  Аз съм от Видин попринцип и не ми прави впечатление толкова , на скоро водих мои приятели пък и съпруга ми не беше ходил . Водих ги на Белоградчишките скали , крепостта Калето , после ходихме до пещерата Магура . Отидохме във Видин там разглеждаха крепостта Баба Вида , градската градина , синегогата и кво ли още не. После на тръгване към София минахме през Враца  и пещерата Леденика . Просто са очаровани и само ме питат кога пак ще ги водя.

# 22
  • Мнения: 183
Момичета няма да съжалявате ако отидете на почивка в този край на България
.  Аз съм от Видин попринцип и не ми прави впечатление толкова , на скоро водих мои приятели пък и съпруга ми не беше ходил . Водих ги на Белоградчишките скали , крепостта Калето , после ходихме до пещерата Магура . Отидохме във Видин там разглеждаха крепостта Баба Вида , градската градина , синегогата и кво ли още не. После на тръгване към София минахме през Враца  и пещерата Леденика . Просто са очаровани и само ме питат кога пак ще ги водя.
Маршрута е страхотен,нямам търпение да идва пролетта и да отида ,и с удоволствие ще се възползвам от твоя маршрут Peace

# 23
  • Мнения: 626
Ако имаш въпроси съм на линия  Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте на всички!И аз благодаря за информацията   bouquet. Ние мислим да отидем през пролетната ваканция за 3 дни. Дали ще стигнат да разгледаме района? Сега ще си набележа маршрутите, които сте дали, а дали ще стигне времето да видим всичко - ще видим! От мен - хубав ден! Laughing

# 25
  • Мнения: 626
Ако има кой да ви развежда със сигурност щуе успеете да видите поне повечето неща

# 26
  • Мнения: 1 893
А как са пътищата в региона?

# 27
  • Мнения: 3 622
Преди две години обикаляхме този регион и бяхме отседнали в хотел Скалите. Намерихме го случайно. Останахме доволни от обслужването, беше чистичко http://valentine.bat-bel.com/

# 28
  • Мнения: 3 695
А как са пътищата в региона?
зле са  Sad

# 29
  • Мнения: 626

До Монтана са екстра обаче натам за съжаление  newsm11

Общи условия

Активация на акаунт