LOST - сезон 5 / тема II

  • 23 980
  • 436
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 908
Добре де,ами дали пък Джин не е син на Чънг? Той не знае кой е истинският му баща,а майка му е била уличница....давам тема за размисъл...въпреки,че май няма как да е той,защото ако е той не може да е в 1977г...Но пък как толкова бързо научи английският?  Thinking
Аз вече започнах гледане на стари серии, за да си припомням...Най - ми допадна 3 сезон,17 серия.... Mr. Green

# 361
  • София
  • Мнения: 2 245
Може и да се бъркам...много време мина, но бащата на Джин не беше ли рибар?  newsm78

# 362
  • София
  • Мнения: 5 833
Бащата на Джин беше рибар.
И как ще е научил бързо английски, три години малко време ли е  Tired

# 363
  • Мнения: 2 908
Джин не знае дали,рибарят е негов баща,който разказа на Сън,че майката на Джин ги е изоставила с бебето,като дори не знае дали той е баща му...Както и да е,не е вероятно да е син на Чънг,въпреки,че в Лост може всичко...

# 364
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък намерих за най интересно в този епизод, че бебето на Хорас и Ейми е Итън. Ето защо толкова ни наблягаха на това бебе в предния епизод. Вече сме виждали, че Итън го има в 2004а, което идва да ни покаже точно това което Фарадей каза - "каквото е станало, е станало". Ако Сойер и компания не бяха спасили Ейми през 74а, Итън дори нямаше да бъде роден, но те я спасяват, Итън се ражда, минават години(не се знае как точно се е присъединил към Другите), пътнически самолет се разбива на острова, Бен го праща сред оцелелите, отвлича Клеър, Чарли го убива.... месец или два след това Бен премества острова, в резултат на което оцелелите започват да "скачат" във времето, Лок намества колелото стопирайки ги през 74а, спасяват Ейми, която след 3 години ражда Итън... и т.н и т.н, ако ме разбрахте де Simple Smile

# 365
  • Варна
  • Мнения: 1 795
И всичко се превръща в един кръг.  Grinning Става малко като с яйцето и кокошката.
Хареса ми момчето, което играе малкия Бен. Как ама абсолютно по същия начин прави онова леко присвиване с очите.  Crazy

# 366
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
И всичко се превръща в един кръг.  Grinning Става малко като с яйцето и кокошката.
и аз тъй мисля. Simple Smile
в последната книга за хари потър отговорът на въпроса за яйцето и кокошката е: кръгът няма начало. Grinning

# 367
  • Мнения: 295
Не разбрах къде е Фарадей,май съм изтървала нещо.

# 368
  • Мнения: 2 746
Не си изтървала, все още не знаем къде е Фарадей и с какво се занимава.

# 369
  • Мнения: 269
Аз за Итън да кажа.
Жената на Хорас каза, че са МИСЛИЛИ за името Итън. И действието се развиваше на следващият ден след като беше родила. Може в последствие да са решили да се казва другояче - например Дезмънд... Thinking
Това бебе е много важно, то е заченато и родено на Острова. А Итън така безславно умря!
Не ми се връзва нещо.

# 370
  • Мнения: 5 315
Някой има ли теория за това как нашите се измъкват от това да ги избият с останалите в Дарма. Щом те са били там винаги през 77 г. там,защото после не са сред убитите?

# 371
  • Мнения: 1 734
.........
Това бебе е много важно, то е заченато и родено на Острова. А Итън така безславно умря!
Не ми се връзва нещо.

Да, но не знаем преди да уме какви ги е свършил. Може сега тепърва да разкажат неговата история.

# 372
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз за Итън да кажа.
Жената на Хорас каза, че са МИСЛИЛИ за името Итън. И действието се развиваше на следващият ден след като беше родила.

Не, избрали са и са го кръстили Итън. Точния разговор беше:
Джулиет: Have you decided the name yet? (Избрахте ли му вече име)
Ейми: Yes, we have, we're gonna name him Ethan (Да, ще го кръстим Итън)

# 373
  • Мнения: 269
Аз за Итън да кажа.
Жената на Хорас каза, че са МИСЛИЛИ за името Итън. И действието се развиваше на следващият ден след като беше родила.

Не, избрали са и са го кръстили Итън. Точния разговор беше:
Джулиет: Have you decided the name yet? (Избрахте ли му вече име)
Ейми: Yes, we have, we're gonna name him Ethan (Да, ще го кръстим Итън)


Да, така е, току-що го гледах пак...
Може пък да е друг Итън, който после е напуснал островът и сега живее под друго име някъде. Или пък, някак си да са разменили бебетата.
Спекулирам, разбира се, но много ми се искаше това бебе да е Дезмънд ...

# 374
  • Мнения: 269
Някой има ли теория за това как нашите се измъкват от това да ги избият с останалите в Дарма. Щом те са били там винаги през 77 г. там,защото после не са сред убитите?
Ами най-малкото, защото знаят какво ще се случи и биха могли да се предпазят.

Общи условия

Активация на акаунт