въпросче за осоляване

  • 1 447
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Здравейте искам да ви попитам дали си солихте бебетата?

Категорично и за 1000000000000000-ен път  НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Дали бях достатъчно категорична или ще последва въпрос Защо?  Twisted Evil
Защо се хабиш темата си е чиста пързалка,виж 5-я постинг и ти става ясно нито искат да разберат,нито ще го направят.Сега си четат и се забавляват.

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ех, пък аз си мислех, че поне тази тема вече е станала ясна и на онези, които все още живеят в XVIII век. ooooh!

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 328
НЕ!

# 18
  • Мнения: 9 814
Златина, пуснала си тема на 2 август 2008, в която съобщаваш, че си си направила тест и той е положителен. После пускаш друга тема, че имаш насрочено секцио на 12 февруари. По мое време бебетата се носеха 9 месеца, не дай Боже може и 7. Следват още няколко малоумни и безброй пъти разисквани теми. Върви да си играеш другаде мойто момиче.

Въпросът на авторката може да е разискван вече доста пъти, но не виждам нищо лошо в темите й.
Нормално е да си направи тест през август и да роди през февруари. Като смятам и тя е била бременна около 9 месеца.

# 19
  • Мнения: 16
Родих си живо и здраво бебенце.Благодаря за мненията!

# 20
  • Мнения: 8 939
А бе не знам за солта, ама и аз съм родила февруари, и ясно помня как последният ми цикъл беше на 18.05 , аз на 19.06 направих тест. Август вече си е доста закъснение. не знам кой не може да смята, но от август до февруари са 7 месеца и то като броя целия февруари и целия август, някъде нещо се губи, какво ли?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 032
Достатъчно се изписа по темата.
Стига с пуканките!
Нищо лично, но освен поредния цирк, друго няма да се получи тук.

Общи условия

Активация на акаунт