Каква кошарка за игра да избера

  • 1 647
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
Аз си признавам, че кошарата е една от най-неползваните вещи при нас. И секунда не искаше да седи в нея - писъците и ревовете се чуваха пет етажа нагоре и надолу. Но за сметка на това в преносимото легло си играеше без да се противи. Ако не си си купила вече преносимо легло, съветът ми е да си вземеш такова, хем при нужда можеш да си го ползваш, за море, планина, при бабите, хем за кошара става.
Ако бебето е над 5 месеца, то тогава ето това легълце ще ти върши работа. ( второ ниво ти е излишно)
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4332

Но иначе - хубава е кошарката, която си избрала, ако ти е по сърце - давай.

А тази ми е любима от кошарките -
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/6844
Но и в нея пищеше .
И леглото го имам и кошарата. Тази последната е удобна, защото детето може да се хване за решетките и да се изправя. Но започне ли да се придвижва на 4 крака в повечето случаи отказва да седи в нея. Аз я използвах до 1 годинка, а леглто го ползвам все още за спане при баба му.

# 16
  • Мнения: 1 629
Кошарата за игра за мен е  напълно излишна.
  Peace и за мен така.

# 17
  • Мнения: 1 763
Аз бих взела по-евтината. Кошара специално за игра не съм купувала, заиграва се в тази, която си има за спане. Не за дълго, предпочита на пода, но понякога си измисля забавления и в кошарата.

# 18
  • Мнения: 498
Хубави са този тип и лекички,можеш да ги разнасяш навсякъде.
взимай я,върши чудесна работа,лично на мен,първата разцветка по ми допада

# 19
  • Мнения: 1 427
И аз искам да взема кошара за игра.Имаме сгъваема кошара за сън,но тя седи в спалнята.Трябва ми нещо за дневната,да си седи вътре.Не искам да я оставям на пода,защото е студен,а и не е хигиенично,въпреки че чистя всяка сутрин,все ми се струва мръсно Mr. Green
Коя е по-удобна и безопасна
такава ,цялата с мрежа
или
такава,плат и мрежа

# 20
  • Мнения: 2 448
И аз искам да взема кошара за игра.Имаме сгъваема кошара за сън,но тя седи в спалнята.

Е, те са толкова леки и мобилни, дори повечето имат и колелца точно с тази цел да се местят , в която стая се налага да стои детето.
Жалко, че не сте се сетили за това, за да не купувате втора кошара сега.
така или иначе детето ще играе и на пода, нали трябва да се научи да лази, да се придвижва, това няма как да стане, ако стои само в кошара, а и на него ще му доскучава все там.

# 21
  • Мнения: 1 427
Има си колелца нашата,обаче не може да вземе завоя в коридора Laughing Трябва да я сгъвам,голяма галимация е и след първия опит се отказах.Освен това там са и завивките,одеалцето - не става. Ще си взема някоя от Продавалника,ясно ми е че ще се ползва за кратко и затова повече от 70-80 лв не мисля да давам. То моето не е от шавливите, много обича само да си седи и чопли нещо,още е далеч от идеята да пълзи,а само на шезлонга му писва,кошарката ще му е идеална за следващите 2-3 месеца.
Проблемът ми е коя от двата вида да взема. newsm78

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И на мен ми се струва излишна покупка, но ти си знаеш най-добре.
Сина ми никога не е искал да седи затворен и да си играе. Кога не е негов целия под или легло..... не си е работа:crazy:

# 23
  • Мнения: 15
купих втората кошарка на kangaroo  на снимката изглежда по-малка. Малкия я хареса. И на мен ми е за хола че бънджито там му омръзна. Благодаря за отзивчивостта

# 24
  • Мнения: 27 524
Гледам, че има доста мнения, че е ненужна, че детето не иска да стои вътре... До дете си явно. Моят поне с часове си седеше и си играеше в нея  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 555
На мен кошарата ми беше много полезна. Държах детето в нея почти до 9 месеца. Нямаше как да я сложа на пода преди това, беше студено, а нямаше какво да постеля - всеки вид постелка имаше някакви недостатъци, които ме отказваха.
Слагах я в кошарата заедно с активната гимнастика и си откарваше там много време. Никога не е протестирала. Даже вътре се научи да сяда, да става, да се изправя и да ходи, без аз да се намесвам по какъвто и да било начин. Естествено, като проходи не можех да продължавам да я държа вътре, а и вече беше лято и можеше да се търкаля по пода без проблем (на гол паркет сме).

# 26
  • Мнения: 2 447
Кошарата за игра за мен е  напълно излишна.
И за мен така.Подариха ни сгъваема кошара,незнам дали изобщо му се сабира 1 час седене вътре да играе,иначе за път ни е полезна вещ.Едва ли на някой би му било приятно да седи цял ден в кошара.На мен лично не би ми било и затова не съм се и опитвала да настоявам да го оставям вътре.Откакто се научи да седи сам,го оставях на земята да си играе,няма откъде да падне,аз мога да свърша нещо...

# 27
  • Мнения: 805
Изабела не искаше да стои вътре и в крайна сметка я ползвахме да трупаме играчки в нея.
Ясмина сега спи вътре, но тя какво ли разбира сега...

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз съм си избрала тази на Кангаро с музика , но не знам дали ще е толкова необходима и полезна покупка.

# 29
  • Мнения: 7 474
Аз имам на Бертони на две нива http://family-bg.com/prX_1036.htm  и съм много доволна.И до ден днешен си я ползва дъщеря ми за игра както и спи в нея като ходим при баба и .

И аз бих взела тази, да става и за спане и за игра.

Общи условия

Активация на акаунт