МАМИ ОКТОМВРИЙКИ, МАЖАТ ВКУСНИ ПЕЧЕНИ ФИЛИЙКИ - 5

  • 13 883
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 958
anhelika стискам палци всичко да е ок, и бързо да ви изпишат Simple Smile
Аз забравих да кажа, не знам дали някой друг има подобен симптом.
Повръща мси е само при мисълта за месо или произвдони, и то каквото и да е.
А ако помириша, ужас. Иначе съм ок, нищо ми няма, мляко, сирене, яйца, и всичко останало си ям, но месо не мога да погледна.
Снощи правих гюведжета, за мъжът ми и детето, сложих мръвки, ами доакто ги режех и ми се мажеха по ръцете, ми стана лошо...
А знам че месото е много важно по време на бременност.

# 76
  • Мнения: X
nadej благодаря ти миличка,като изляза ще ви пиша. doctor
ДесиХ2,не му обръщай внимание. smile3516мъжете са сии такива.

# 77
  • Мнения: X
joya аз съм така,но започнах и да повръщам яката.

# 78
  • Мнения: 15
Честита нова тема  и от мен,скъпи мами!
Започнахме да пъвръщаме от вчера...като пърцал съм. Whistling
Как става качването на снимки?НЕ знам как да си кача във окотомврийки09 снимчица! Embarassed

# 79
  • Ловеч
  • Мнения: 145
anhelika ,  fingerscrossed и по бързо да те изпишат  Hug
Вили, неземната съжалявам за вас момичета и ви   Hug
И на мен ми предстои пътуване, за да си направя изследванията, а хич не ми се пътува. Започна да ми става лошо, почти от всички миризми.
Момичета, как сте с ходенето до тоалетна?? Аз определено имам проблем ходя по голяма нужда на 3-4 дена веднъж. Ако има някои в моето положение да помага ...

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 419
rumi73, аз все още успявам да ходя всеки ден, но все по-трудно. Никога не съм имала запек, и сега е нещо направо ужасно. Яж повече круши - хем са сочни против гаденето, хем помагат при запек.

# 81
  • Мнения: 329
rumi73 , аз предната бременост бях с такъв проблем и се спасявах с дуфалак сутрин и вечер по едно пакетче, доки така ми беше казала, но те съветвам да питаш доки за всеки случай  Peace
а забравих и закусвах само мляко с овесени трици, можеш да пиеш и отвара от овесени ядки - малко е гадничка аз за това не я пиех... друго не се сещам

# 82
  • Мнения: 99
И аз никога не съм имала проблем с ходенето на тоалетна кафето всяка сутрин ме води до там  Laughing Нооо от скоро имам проблем и май и кафенцето не помага  ooooh! Купих си круши и си хапвам с удоволствие и ми помагат за ходенето на тоалетна  Wink Избягвайте бананите, те спичат ужасно, пийте повече течности, яжте сочни плодове и постепенно нещата ще тръгнат  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 969
anhelika,стискам палци да се възстановиш бързо и престоят ти в болница да е минимален. пази теб и бебчо  Hug
На мен пък не ми се гади, освен ако не видя нещо супер гадно. даже сутринта бях много гладна, защото вечерта хапнах само една крем супа.
Мартина,стискам палци за утре. Аз съм чак в петък дотогава цели 4 дни. Веднъж да видя ембрионче и сърчице и ще се успокоя

# 84
  • Мнения: 958
На мен от сутринта ми се гади ужасно, от каквото видя, а умирам от глад, ям в момента печени филийки със сирене, не питайте къде ги намерих  Twisted Evil
Молихсе в едно кафе да ми направят. Довечера отивам за тостер. Че не се трае.
За запек ми помага овесени ядки смес с трици и зародиш и малко ленено семе, + стафиди, сушени сливи и кайсии, нещо като домашно мюсли, смесено само с вода. Но сега мис е драифа и то него....

# 85
  • Мнения: 1 341
Анхелика, бързо възстановяване.

Мартина, стискам палци всичко да е наред! Чакаме да се похвалиш с туптящо сърчице! Hug

Деси, много неприятно с това повръщане. Потърси лекар, ако продължаваш така.
А за мъжът ти не му се връзвай много. Те никога няма да ни разберат...за съжаление. Twisted Evil
Мен явно доста ме тресе нервата и моят мъж снощи ми заяви, че не знае още колко време ще може да ме изтърпи! Mr. Green

# 86
  • Мнения: 678
pepi_pepi успех с теста днес . И аз чакам мъжът ми да го донесе следобед  и веднага го правя.
Сутрин ми е лошо , придружено с гадене . За сега само това. Малката допълнително ме изнервя - но това е друга тема Laughing
anhelika - бързо възстановяване и от мен .


# 87
  • Мнения: 4
здравийте мами.Аз също съм със запек и да ви каже какво много ми помага-сушени сини сливи3-4 които ги накисвате от вечерта и на сутринта изпивате водата и изяждате сливите,не е гадно а помага.Иначе и аз съм в петък на преглед за да ме запишат на женска консултация и да ми направят първите изследвания.

# 88
  • Мнения: 0
 Здравейте, момичета, да споделя и аз моите болежки  Laughing Ами аз не повръщам, но вечер имам ужасни киселини, също така и аз страдам от запек.Идеята с крушите много ми хареса.Ще опитам.Вече не ме болят много гърдите, много ми се спи.Спя по 10- 11 часа. Rolling EyesВ сряда съм на лекар, дано всичко е наред.
 Пожелавам успешна седмица на всички!
 Едира, и аз по цял ден съм пред компютъра/такава ми е работата/ и също като теб имам чувството, че напоследък не се справям много добре. Confused  Малко съм изнервена.

# 89
  • Мнения: 23 322
Момичета,утре и мен ме приемат в болница за три дни.Според лекарката ми това е най-добре,вместо да се мъча у дома и накрая да се обезводня.Реших да постъпя,защото според нея ще имам голямо подобрение след вливанията.Ще пиша като се върна.
Anhelika,ще се видим май в Тина Киркова. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт