Клати ли се стола на който стоите

  • 6 673
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 091
по темата: клати се, все още твърде леко и почти недоловимо, но е факт! негативно ще ни се отразят новите политици и министри, както и кризата

# 91
  • Мнения: 24
добре де Селтакис
а що сам не напуснеш newsm78


Ти луда ли си?! ...Къде другаде ще ми дават такава заплата за да кеся по цял ден в бг-мама?!....Да остана сам и без работа в този вълчи и жесток свят?!..Не!  Naughty

# 92
  • Мнения: 436
Клати се, все по-осезаемо... Ще видим докога ще успеем да балансираме.
Лошото е, че в района свободните столове са мнооого малко, да не кажа че ги няма изобщо.

# 93
  • Мнения: 2 811
и двата се клатят, и двата.  Laughing

# 94
  • Мнения: 4 806
На стол обикновено се седи. Да стоиш на стол е крайно неудобно. Това по заглавието.
А по темата ... ако твърде много се стои, може и да се разклати столът.
Предполагам, че ако освен стоене се свършва и някоя и друга работа - шансовете от разклащане намаляват. Обикновено е така.
А моят? Не, не се е разклатил.

# 95
  • Мнения: 2 759
...Предполагам, че ако освен стоене се свършва и някоя и друга работа - шансовете от разклащане намаляват. Обикновено е така...
                           Хубаво е да се предполага. Практиката на мен ми показва, че няма никакво значение.

# 96
  • Мнения: 4 806
Затова написах "обикновено", а не "винаги".

# 97
  • Мнения: 59
Не,не ми се клати,
като не бройм това,че съм на процент,а клиенти няма.
Не се клати,а се люлее страшно, аз сама ще си го катурна и то тези дни

# 98
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Иронизираме си тук и си метафоризираме, но фактът е, че колкото и добре да си седиш на стола, колкото и работа да свършваш, разклати ли се този на клиента, почва да се клати и твоят.
Моят стол сам по себе си е стабилен, но клиентите ни ги люлее 9 бала вълнение, което неминуемо ще ни се отрази.

# 99
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Ми откакто колежката ми, с която седяхме на различни столове, напусна, седя ту на моя, ту на нейния и май не се клатя много силно. Пу-пу.

# 100
  • Мнения: 58
Забравят обаче, че не сме Индия и тук няма 500 милиона, които да говорят езици Crazy Та за това - тук се прехвърлят все повече и повече хелпдескове и кол центрове от по-скъпите страни, а накрая няма кой да работи. Laughing

Да бе - Индия. Всичко е политика. Нищо не знаят в Индия. Два пъти се кръстя преди да започна разговор на ... някакво подобие на английски. Представям си как говорят другите езици. Или мислиш че там всеки говори езици или има образование и т.н.

Вярно е, че на големите фирмите им е по евтино в Индия, но защо идват тук Simple Smile  Thinking

# 101
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Един пост по-горе се похвалих, че седя що годе стабилно, а след минути разбрах една много лоша новина, която поставя под въпрос съществуването на фирмата. Не заради кризата и липсата на клиенти (които също са факт и при нас), а нещо много по-сериозно Cry

# 102
  • Мнения: 5 462
Един пост по-горе се похвалих, че седя що годе стабилно, а след минути разбрах една много лоша новина, която поставя под въпрос съществуването на фирмата. Не заради кризата и липсата на клиенти (които също са факт и при нас), а нещо много по-сериозно Cry
Нищо неразбрах .. Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 1 192
Един пост по-горе се похвалих, че седя що годе стабилно, а след минути разбрах една много лоша новина, която поставя под въпрос съществуването на фирмата. Не заради кризата и липсата на клиенти (които също са факт и при нас), а нещо много по-сериозно Cry
Аз все повтарям да не се хвалите...
Да не е починал някой?

Иначе по темата: Не ми се клати столът, но никога не е късно- нали Земята се върти  newsm60
Ма то пък един стол... Laughing

# 104
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Нямам представа. Не мога да съм сигурна в нищо.

Общи условия

Активация на акаунт