Прием в детска градина гр. ВАРНА - 2009-тема 2

  • 39 164
  • 653
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
 Wink И аз се записвам.

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Мъжът ми още не си е сменил карта, почвам да се дразня вече.

А може ли личната карта да се смени по време на кандидатстването-т.е. да се уверим,че нямаме шанс в градината по район ,да повисим на опашка за друга с по-голям прием и тогава да сменяме адрес? Нали до 10 май трябва да са представени всички документи newsm78 . Хич не ми се сменя адрес,на който съм от 20години,но ....нямаме шанс за градината по район...

# 17
  • Мнения: X
Момичета, изкарахте ли си вече удостоверенията за липса на задължения?

# 18
  • Мнения: 2 039
А къде точно се изкарват тези уверения? И ако мъжът ми подаде за смяна на лк и тя не е готова още на 1 април, има ли шанс да му признаят въпреки всичко смяната на местоживеенето  Confused

# 19
  • Varna
  • Мнения: 603
Ние изкарахме удостоверенията за данъците.Сега остава да се надяваме, че няма да ни направят проблем,че давността им е един месец.

# 20
  • Мнения: 115
А къде точно се изкарват тези уверения? И ако мъжът ми подаде за смяна на лк и тя не е готова още на 1 април, има ли шанс да му признаят въпреки всичко смяната на местоживеенето  Confused



Удостоверението за липса на месни данъци може да се изкара от изчислителния център, срещу стоматологията също има дирекция "Месни данъци", а някой беше споменал, че и до колхозния пазар имало, но незнам точно къде се намира.
А относно ЛК, при кандидатстването искат да ги представиш и гледат адреса, така че трябва да са готови до тогава, въпреки че бях чула че могат да се представят и по-късно (до 10.05), но най-добре попитай директорката на конкретната градина, защото така като гледам всяка си измисля свои правила  Peace

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
desislava306,благодаря за отговора  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 595
Ivy Стартират процедури за изграждането на две нови детски градини във Варна чрез публично частно партньорство. Едната ще бъде в кв. „Младост”, а другата в „Аспарухово”. Общинският съвет реши да се промени срокът за строителството им и от минималния 6 месеца го понижи на 4, а максималният остава 1 година.

  bouquet

# 23
  • Мнения: 535
И аз мисля, че не трябва да се сменя шофьорската книжка  Peace А и на паспорта гледах - никъде няма адрес Rolling Eyes
Пък и нщо не ми казаха...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз смятам да вадя тези уверения в началото на март и така ще спазим срока !

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Благодя на Ясмина, ч есе е прогрижила за новата тема. Надявам се да успеем всички тук събрали се!

# 26
  • Мнения: 319
Ясмина,благодаря за темата  bouquet
би ли ми казала нещо повече за новава детска градина ,който ще се строи в Аспарухово Praynig
Ще има ли ясленска група?

# 27
  • Мнения: 601
Момичета имам въпросче. Понеже мъжът ми е "примирен шофьор" има неплатени актове. Те ще лъснат ли в удостоверението за данъците и таксите. Да го пратя ли да си ги плаща?

# 28
  • Мнения: 319
Момичета имам въпросче. Понеже мъжът ми е "примирен шофьор" има неплатени актове. Те ще лъснат ли в удостоверението за данъците и таксите. Да го пратя ли да си ги плаща?
О,да Grinning ще лъсне всичко!

# 29
  • Мнения: 2 039
А къде точно се изкарват тези уверения? И ако мъжът ми подаде за смяна на лк и тя не е готова още на 1 април, има ли шанс да му признаят въпреки всичко смяната на местоживеенето  Confused



Удостоверението за липса на месни данъци може да се изкара от изчислителния център, срещу стоматологията също има дирекция "Месни данъци", а някой беше споменал, че и до колхозния пазар имало, но незнам точно къде се намира.
А относно ЛК, при кандидатстването искат да ги представиш и гледат адреса, така че трябва да са готови до тогава, въпреки че бях чула че могат да се представят и по-късно (до 10.05), но най-добре попитай директорката на конкретната градина, защото така като гледам всяка си измисля свои правила  Peace

Сърдечно благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт