Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 6 011
Дидник, преди година някъде в автомобилна катастрофа.
Загорка, добре дошла, носиш ли ни Загорка?  Laughing
Кафето сутрин без захар и други примеси може. Във белтъчния ден след 12 часа може и с мляко. Засега само пица съм яла - яде се, трудно, но няма начин. Има по-нагоре във подфорума рецепти. За растителния кашкавал не знам, тук старите фиданки са против, защото не се знаело какво съдържа и аз няма да го ям.
Ние всички сме тук заради тортите и шоколада, но не прекалявай, щото имаме и едни лоши фиданки с бухалки, които ни помагат за постигане на желаната фигура.  Laughing

# 361
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug Леле от сутринта имам работа и не съм влизала да ви нагледам а вие сте изписали света #Crazy После ще се връщам да изчитам, че много съм пропуснала но искам да пиша на Лейди Иви по повод въпроса и за детето Hug

Момичета, малко оф, че имам нужда от спешен съвет от по - опитни мами от мен - кифличка е на година и почти 2 месеца, а започна да се буди в 1.30 всяка нощ от събота и да истерясва до 6. Разнасяме я, задреме и в момента, в който се опитаме да легнем, започва неистов вой. Възможно ли е да са зъби или ...?
Миличка това вероятно е от зъбки но може и да се дължи на емоции. Кажи по принцип палаво ли е детето? Защото по-буйните деца нощем преживяват много от белите и бурните си емоции от през деня и за това започват да плачат и пищят често на сън. Големият ми син е същия случай. След като стана на година и нещо и започна истерично да пищи нощем мног често и това продължи адски дълго. И дори и сега се случва нощем на съмда мрънка или да пищи и да се кара...явно изживява емоции от изминалия ден. Това са деца които денем са свръх активни и палави и които сънуват изживяното от деня. Сега с малкия нямам проблеми с събуждането му(поне до сега)  и  се надявам да нямам и за напред. Той е много по-спокоен от батко си и предполагам, че това дава отражение на съня нощем.
Дано скоро се успокои детенцето ти и да започне да си спи. Но вероятно го мъчат венци защото малкия като е започнал от октомври до края на декември плачеше много нощем и като проби зъбчено на 25.12 и той започна пак да спи. Та и при нас имаше едни 3 месеца с пищене нощем. Хайде дано скоро мъничето да се успокои Praynig Hug

# 362
  • Мнения: 206
Ух, Жанетка, много благодаря.   bouquet   Hug
Ами активна е, дивачка е кифличка. Ще я водя на лекар май. Че 3 месеца ако я държи това, по - добре отсега да се гръмна.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Иха, Жани много ги схващаш тези неща, като опитна мама, браво Hug Аз не съм се сещала за тези емоции и изживяването им на сън. Но сега като се замисля, и това звучи интересно, но си мисля, че се различават двете неща. Поне при моята дъщеричка, когато изживява емоциите си сспи не спокойно, бълнува, но ако е от зъб видимо става ясно, че я боли нещо. Най-добре майката си познава детето, а и при всяко е супер индивидуално.

Аз поспах малко и после пих едно кафенце да се събудя. Благодаря, че сте го сервирали и тук Peace

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 300
Въййй, изписали сте темата бре  фиданки!  Hug
Не знам защо ама и мен ме цепи главата адски днес, плодова съм си и с тва блъскане по галавинката цял ден лежа ooooh! а утре познайте кво ме чака...воден ден  Mr. Green  .Досега съм на банан+ ябълка, не съм и гладна. 
Новинките, смело напред!  bouquet   На свалилите честито!  Hands Clap На прегрешилите, умната,  дебнат ни!  bash
А сега отивам да прочета назад, кой кви ги е сделал тодей  Mr. Green  Hug

# 365
  • Мнения: 164
Иха, имам си и съгражданка в темата - vesyy    Heart Eyes

# 366
  • Мнения: 622
Здравейте момичета, ако някой се е затъжил за мен- тук съм  Mr. Green, имах малък проблем с компютъра, но вече съм на линия! Сега се връщам назад, за да ви изчета.  Hug

# 367
  • Мнения: 193
Изтървах и края на тая темичка........ Отивам да чета кой какво и защо е правил!!!

# 368
  • Мнения: 8 242
She_R, galia69 , Ники., благодаря ви!   bouquet Hug
Лошото е, че веднага започнах хомеопатични хапчета и мазила за зъбоникнене и не помагат, да му се не види.  Sad
Ако си дала хамомила - на нас ни действаше точно обратното Simple Smile Че чак хомеопатката ми се накара, че давам на своя глава  Blush
Заведи си я на класически хомеопат да изпише за детенце лекарство каквото трабва .. не давай така на килограм Sad .. с хомеопатията така не става..

А аз както се чудех какво да ям въглехидратско.. и баба ми цъфна на гости с жито (нали беше задушница) .. че даже и без захар, само с малко бисквитки и май нещо като орехче усетих, ама и да е имало беше само за цвят  Mr. Green Та си хапнах с кеф от не знам колко време насам  Laughing

# 369
  • Мнения: 0
Къде изчезнахте всички бе! Забелязала съм, че като пия по това време кафе и после не ми се яде чак до вечерта, че даже и някой път вечерям само салата

# 370
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз днес с този варен ориз рано огладнях и си направих едно междинно хранене в 4 часа с малко ориз. Вечерта ще го довърша и поне 8 дни не искам да виждам ориз.  Laughing

# 371
  • Мнения: 0
Аз пък обожавам ориз

# 372
  • София
  • Мнения: 6 011
Ооо, и аз, особено от китайски ресторант, но три пъти на ден ми идва в повечко.  Laughing

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 300
Иха, имам си и съгражданка в темата - vesyy    Heart Eyes
smile3521 hug
Иринка честито анцунг, със здраве да си го носиш  Hug Голям си сладур!

# 374
  • Мнения: 2 123
Един следобеден разпис от мен. С няколко въпросчета, разбира се  Embarassed
1. Колко часа разлика изчаквате да минат между храненията в тортения ден и смесват ли например за обяд  - парче пица и парче торта?

2. Към кърмачките - плодовия ден стриктно ли го спазвате? /мойто момиче все още се изхранва с кърма и то на поискване, та от тази гледна точка много ми се виждат над 24 часа само плодове.../

3. Пиете ли бира в бобовия ден?Може ли?

Общи условия

Активация на акаунт