Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 45
Честито на всички празнуващи, да са ви живи и здрави близките  Hug
Имам една питанка  Аз днес съм въглехидратна  Mr. Green , какво е отношението ви към растителния кашкавал  newsm78 , щото туй ям де сегинка-филийки с раст.кашкавал и лютеница. Омръзнаха ми пици и спагети, та викам айде това  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 197
Дари, ще те обадя на госпожите!  Mr. Green
Га трябваше да ядеш кашкавал, маа бонбони и обратното.  Naughty

# 62
  • Русе
  • Мнения: 45
 hahaha шматка си голяма
Ма тъй си мисля че май растителния имаше почва у нас  Mr. Green демек ставаше за тоз ден бе  newsm78
То да ти кажа честно не съм убедена колко и растителност има в него, май е пласмасов, но това е една друга тема на разговор  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 197
Абе ние не знаем какви л...а има в обикновения кашкавал, ти за растителния питаш.
Нека кажат старшите, ама според мен недей!

# 64
  • Русе
  • Мнения: 45
А, ко недей  ooooh! аз омятах 60-70г от него на филии. Ми тя мойта работа като на власите, де се давели на края на Дунава и аз нали съм си дунавско чедо, що пък да не се подавя?! Просто последната ми 4 дневка е под всякаква критика  ooooh!
Чак ми е интересно утре в плодовия с какво ще прегреша  Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, за плодовете мога да препоръчам вече фурмите - много засищат, засега даже бих казала, че денят минава леко.

# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Дидник, любопитко, да са ви живи и здрави майчетата и много още рождени дни да празнуват!  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз днес от сутринта съм гладна и сега така се нахвърлих в/у една скара (2 кюфтета + 1 кренвирш, 1 коричка хляб и зелева салата), че в момента ми е многооо тежко, въпреки че ми остана половин кюфте и малко от кренвирша Crazy. Ама това месо след плодовия ден все ми се струва, че е много вредно, не знам защо е точно такава подредбата.

Иначе аз в плодов ден не минавам без около 100 гр. сурови ядки и малко сушени плодове (основно кайсии, фурми и стафиди).

На майките роженички честито newsm59.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 15:46 от Eiphnh

# 68
  • Мнения: 197
Честит празник на Дидник и Любопитко!   bouquet

Птица, наминавай по - често  Hug

Искам да питам - дали от факта, че вече не кърмя, дали от диетата, или Хашимотото, по - рано заради мен всички стояхме без парно и на отворен прозорец, така и спяхме, включително дребната. Сега е кошмар, един студ ме е налегнал, няма затопляне, а спя и с 2 юргана. Ясно ми е, че ще трябват пак изследвания на хормони, но някой от бившите кърмачки или фиданките дали се е сблъсквал със същото? За критическа ми е още рано, ама знае ли човек... newsm78

# 69
  • Мнения: 8 769
Благодаря на всички за съветите за пицата!  bouquetСтана много добра, като се има предвид липсата на уред "точилка" у дома, та разточвах тестото в тавата с една бутилка Crazy За другите сложих месо и кашкавал, а моите парчета оставих на зарзават само.
Гут, децата я харесаха уж, но за довечера искат супа.... Crazy

# 70
  • Русе
  • Мнения: 45

Искам да питам - дали от факта, че вече не кърмя, дали от диетата, или Хашимотото, по - рано заради мен всички стояхме без парно и на отворен прозорец, така и спяхме, включително дребната. Сега е кошмар, един студ ме е налегнал, няма затопляне, а спя и с 2 юргана. Ясно ми е, че ще трябват пак изследвания на хормони, но някой от бившите кърмачки или фиданките дали се е сблъсквал със същото? За критическа ми е още рано, ама знае ли човек... newsm78
Да ти кажа може и да има нещо тука гнило в Дания, щото и аз от 2 седмици се оплаквам от студ. Дори снощи за последно, мъжо и малкия потни, а аз замръзнала  Shocked

# 71
  • Мнения: 0
Ники, аз по образование съм логопед. На колко год. е детето ти и какви думички казва? А изречения прави ли?

# 72
  • Мнения: 135
Здравейте

Честит празник на майките на Дидник и Любопитко,да са живи и здрави.

Даринка,
по-назад в темите обсъждахме,че може растителен кашкавал във въглехидратния ден.

Днес и аз съм на въглехидрати,закусих 1 ябълка,на обяд 2 филийки с лютеница и преди малко парченце шоколад.За вечеря малко спагети.
Вече се меря само след плодов ден и се надявам във вторник да имам минусче пак.

Стелхен,ще ни липсваш. Hug Hug Hug

# 73
  • Русе
  • Мнения: 45
О, благодаря ти Стелли  Hug и аз помня че някъде се писа за този растителния, ма викам като се знам каква съм разсеяна, да не е било в някоя друга тема и минавайки на бързо да съм го прочела   bouquet

Doroteia76   като се издаде, че си логопед мога ли да те погна на лични, че да нетоваря темата с лични грижи?  Praynig

# 74
  • Варна
  • Мнения: 939
Такъв пост ви бях сътворила, накрая тъпия интернет се прее......а и всичко ми затри  Twisted Evil #Cussing out
Затова ви пускам само едно следобедно кафенце и за сега няма да пиша, белким се смили над мен нета, че цял ден ме гъбарка  Mr. Green



отивам да си взема и аз моето, че си ми седи още сутрешното такова  Mr. Green

Благодаря на всички за пожеланията  Hug

Общи условия

Активация на акаунт