Мъже в командировка...

  • 4 882
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 197
Ха, веднага след Нова година! ooooh! Моя го нямаше на Коледа, и по цяло лято го няма редовно!  Twisted Evil Отгоре на всичко и като е тука, все едно го няма ...Даже с времето взех да предпочитам да го няма, поне никой да не ми досажда и мрънка, че с такъв като моя не ми трябва свекърва, замества я достойно  Twisted Evil

# 31
  • София
  • Мнения: 233
А на всичкото отгоре, засегна ли въпроса за смяна на работата и в къщи става бой на афроамериканци в тъмна нощ newsm78

Ти хубаво засягаш въпроса, но съпруга ти има ли реална алернатива за друга работа?

 ThinkingВ условия на финансова криза, доста комплексен въпрос...
Повдигнат обаче много преди кризата #2gunfire
Все си мисля, че ако човек сериозно се замисли в тази посока ще се намерят и алтернативи.
Доста по-малко вероятно е някой да дойде при теб и да те помоли да ти дава голяяяяяяяяяяяяяяяма заплата без да ти се налага да пътуваш.
А що се отнася за мухата с любовника-изпробвано е Twisted Evil
Железен е, не действа  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 2 388
Сложна работа.
Зависи много и от отношението му към самата работа. Дали това е някаква много желана такава ( като професия имам предвид), дали парите го привличат в нея или и двете.

Все си мисля, че ако човек сериозно се замисли в тази посока ще се намерят и алтернативи.

Едно е да си мислиш, друго е да има реални алтернативи.
При наличие на такива, сигурно самия той ще предпочете да си смени работата освен, ако не е някаква перфектна , която е искал цял живот.

# 33
  • Мнения: 5 370
Хмммм....ако зема, че калкулирам, сигурно на моят му се събират годишно около 2-3 месеца отсъствие, той през 2-3 седмици е на 500 км. от София, има един град в България, дето го познава много по-добре от родния си. На един тур сигурно прави понякога около 2 000 км. И, честно, мислите, които ме владеят , са по-скоро "дали е стигнал" и "кога си тръгва".  Обаче, както някой каза, не може и туй в онуй, и душата в рая. Тоест, и пари, и облаги, но и до полата ти. Свикнала съм, не ми липсва толкова, колкото в началото. За другото....каквото за него, такова и за мене. Той отде знае АЗ какво правя тук? Но съм си намерила баланса, той си знае-ходи, ходи, после го карам мене да води някъде за по няколко дена и така.

# 34
  • Мнения: 2 448
Прекъснато отсъствие за по малко е едно (дори е хубаво  Crazy), но 8 месеца без прекъсване да го няма всяка година, ами направо ........... брррррррр не искам да си го помисля. По скоро може да стане работата на Nightwish .  Thinking
Неприятно е, определено е неприятно, особено , ако наистина искаш да си с този човек, а не само да го ползваш за осеменител и касичка, а да си уреждаш живота самостоятелно.

# 35
  • Мнения: 5 370
Паси, ми какво да кажат тогава моряшките съпруги? Тук има немалко такива.
Не знам, и аз мисля, че не бих могла да стоя толкова дълго време далеч от мъжа си, и не е само заради секса. Просто нещо ЛИПСВА.

# 36
  • Мнения: 197
Прекъснато отсъствие за по малко е едно (дори е хубаво  Crazy), но 8 месеца без прекъсване да го няма всяка година, ами направо ........... брррррррр не искам да си го помисля. По скоро може да стане работата на Nightwish .  Thinking
Неприятно е, определено е неприятно, особено , ако наистина искаш да си с този човек, а не само да го ползваш за осеменител и касичка, а да си уреждаш живота самостоятелно.
Ами ще се получи, защото в крайна сметка кой каквото му липсва почва да го търси..Аз не съм сигурна , че моя ми изневерява,аз съм УБЕДЕНА в това...Но какво да правя?Да се самоубия ли?
Имам две деца, длъжна съм да мисля за тях преди всичко!Затова когато поне ми праща пари съм доволна, друго не очаквам от него вече...И то парите са за децата, не ги искам за себе си...И сама бих се справила, но искам да поема отговорност за тях, защото е баща, и не бива да го забравя...
Любовниците идват и си отиват, а децата остават завинаги!Не бих му простила, ако разбера , че харчи по любовници вместо да даде на тях  Naughty Всичко друго не ме интересува!

# 37
  • София
  • Мнения: 233
Паси, ми какво да кажат тогава моряшките съпруги? Тук има немалко такива.
Не знам, и аз мисля, че не бих могла да стоя толкова дълго време далеч от мъжа си, и не е само заради секса. Просто нещо ЛИПСВА.
Ето това е! newsm10
Тя нашата история е като мексикански сериал, разходихме се из ада няколко пъти, за да сме задно и затова сега всяка секунда с него ми е безценна...
Просто нещо ЛИПСВА smile3518

# 38
  • Мнения: 5 370
Ох, толкова ми стана драматично и нервно, че ше си зачупя шоколад. ooooh! ooooh!
Все си мисля, че тези, които се вкарват в сериали, в 99.95% от случаите сме Ние, Жените. На мъжете им е ....нах крийвен макаронен.

# 39
  • Мнения: 2 448
Паси, ми какво да кажат тогава моряшките съпруги? Тук има немалко такива.
Не знам, и аз мисля, че не бих могла да стоя толкова дълго време далеч от мъжа си, и не е само заради секса. Просто нещо ЛИПСВА.

Кво да кажат, предполагам, че им е трудно. И аз съвсем не визирам липсата само на секс в случая.
Но някак вземайки моряк още в самото начало си даваш сметка за това, не знам. Само дето в случая на мен ми се стори, че мъжът на авторката стои в страни от проблемите на цялото семейство. Защото един мъж дори да го няма физически, това не означава , че жената мисли за сметки и възпитанието на децата сам сама. Предполага се, че такава работа се приема при по голямо заплащане и поне сметките не са в графа тревоги на жената, а споделяне относно проблемите с децата винаги може да има и от разстояние. А смяната на бушоните няма какво изобщо да ги мислим.  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 370
От вас проядох шокол ooooh!д. И ептен ще се освинча.

# 41
  • Мнения: 2 448
Стига с тоз шоколад, че и на мен ми се прияде.   Crossing Arms Но ме мързи в студа да отида до магазина да си купя.  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 233
Ох, толкова ми стана драматично и нервно, че ше си зачупя шоколад. ooooh! ooooh!
Все си мисля, че тези, които се вкарват в сериали, в 99.95% от случаите сме Ние, Жените. На мъжете им е ....нах крийвен макаронен.
Simple Smile
Няколко пъти днес се замислих, че странно защо ли не съм попадала на форум, в който мъжете си ближат лютите рани и ронят виртуални сълзи... newsm78
Явно сме жертви на пола си, еееееееееееееех Wink

# 43
  • Мнения: 5 370
Че те даже не разбират ЗАЩО се тръшкаме. Моят наистина ми е заявявал в прав текст, че се "вкарвам в сериал". После ЗАУМНЯХ и....вече нямам нужда да му споделям как съм се превърнала в Инспектор Дюдю с голям'та лупа. Просто по-малко приказвам. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 448

Няколко пъти днес се замислих, че странно защо ли не съм попадала на форум, в който мъжете си ближат лютите рани и ронят виртуални сълзи... newsm78
Явно сме жертви на пола си, еееееееееееееех Wink

Няма жертви на пола, и при мъжете се случва, само, че няма да го направят публично във форум да си изкажат страховете и раните. И сълзи ронят и не само виртуални, но са по дискретни.

А дойде ли се до положение на някой да не му пука и жената може да е в тази роля, точно толкова колкото и мъжът.

Общи условия

Активация на акаунт