Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 725
  • 419
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 993
....Ами, ние избрахме Краси, хареса ни песента , хареса ни излъчването, изпълнението , хареса ни клипа ...
Ей това хич не е сигурно, че ние сме избрали Краси! Това ме притеснява мен в цялата история - има нещо нагласено с гласуването.  ooooh!
Иначе Краси каза по телевизията, че работят върху песента да я улеснят и олекотят. Надявам се да постигнат добър резултат и да впечатли жури и публика в Москва.  Peace

# 226
  • Мнения: 4 380
Аз на победи не смея да се надявам, защото там нещата са много непредвидими. Но точно по същата причина, всичко е възможно, знае ли човек... newsm78 Колкото щат да го оплюват. Той ще си изпее парчето на Евровизия и ще си отиде. А тези маскари ще си се давят още дълго в собствената си злоба и завист.

Аз пък как не се сетих, че при Слави ще се изтъпанчат с нецензурщина. Те там само за такива неща си говорят, толкова са огрижени по тази тематика, че явно си имат някакви проблеми хората... Laughing

На мерене на мъжественост ли са го ударили? Колко познавачи на сексуалните му способности се навъдиха, не е истина направо. Mr. Green Всички са му светили.

Цитат
Ей това хич не е сигурно, че ние сме избрали Краси!

Вие само намеквате, но никой не пожела да поясни какво разбира под тези думи. Хайде разкажи ми ти най-сетне как си го представяш.

Аз много се надявам Краси да не се поддаде на натиска и да не пипа изобщо песента. Това което може да се направи от гилдията ни е ясно като бял ден. Те се скъсаха от победи на Евровизия.

# 227
  • Мнения: 3 993
В предишния си пост подробно описах защо мисля,че има измама с гласуването. Моят глас не е зачетен изобщо от системата. Това се е случило и с други хора.

# 228
  • Мнения: 4 380
В предишния си пост подробно описах защо мисля,че има измама с гласуването. Моят глас не е зачетен изобщо от системата. Това се е случило и с други хора.

Липса на отговори е имало винаги. Никой и никъде не е казвал че тези гласове не са зачитани. Първо. И второ, как си представяш, че идва човекът от Америка и подкупва комисията за преброяване на гласове? Или как? Обясни ми малко по-подробно да знам като реша да си купувам смс-гласове кого да търся.
Идва човек който 10 години е живял в строги закони и не може и да си помисли за подобно нещо, и прави корупционна невиждана до сега бомба. Laughing Нещо се поунесохте във фантазиите ми се струва.

Има ясна декларация от официално избрания орган за отчитане и преброяване на гласове че всичко е наред с гласовете. Това е нелепо още да се коментира. Даже и тези от гилдията замлъкнаха по този повод.

# 229
  • Мнения: 1 352
Моите уважения към Слави, но точно той ли е човека да казва кой пее фалшиво Tired. Знаем му и на него гласовите данни и без да сме разбирачи, айде стига  Stop.

# 230
  • Мнения: 60
Мда... и аз гледах Слави и чак не повярвах колко бяха груби и там (по принцип ми харесва шоуто). През цялото време Слави викаше нещо от рода: "Какво е направил тоя? Тоя пя ли фалшиво? Вие гледахте ли го тоя?" и всичко в този тон. 'Тоя' все пак си има име... много лошо впечатление ми направиха.

# 231
  • Мнения: 3 835
Слави нали и той така искаше да отиде на конкурса, но отидоха Каффе - явно са му бръкнали в незаздравяла рана.

Това е сутрешното предаване на БТВ вчера. http://www.btv.bg/videos/broadcast_video.pcgi? По-точно
Скандалът около Евровизия 18:30 мин.
27.02.2009 00:18:26 мин.

Вижте каква разлика има в качеството на звука - от нашия конкурс - по часовник 8:18
и от представянето на Попера в Кодак тиътър - 8:22. Кристален звук направо.  Hug

Е, къде сме ние с нашата техника - на светлинни години!
Горкото момче - ще го провалят!

# 232
  • Мнения: 3 835
....Ами, ние избрахме Краси, хареса ни песента , хареса ни излъчването, изпълнението , хареса ни клипа ...
Ей това хич не е сигурно, че ние сме избрали Краси! Това ме притеснява мен в цялата история - има нещо нагласено с гласуването.  ooooh!
Иначе Краси каза по телевизията, че работят върху песента да я улеснят и олекотят. Надявам се да постигнат добър резултат и да впечатли жури и публика в Москва.  Peace

Ние сме си го избрали, така е! Аз също гласувах, не само за Illision, и всичките ми СМС-и са приети.
Може би не сте ги пуснали навреме.

А хич не й трябва на песента да я опростяват. Сигурно ще я променят - все пак смяната на американката с Петя Буюклиева ще го наложи.  Thinking

# 233
  • Мнения: 1 218
Вижда ми се малко неуместно да мислим, че след като сме гласували около 5-тима души за дадена песен - аз, тате , бате и френдовете , то задължително и другите хора са постъпили така  newsm78
Смешно е. Видя се , колко много хора стоят зад Краси, по форуми, по разните коментари и коментарчета навред из нета .
Колкото и да не им се вярва на някои ...
Да, Краси го избрахме всички ние, спечели ни и ние гласувахме за него.
И сега точно така излиза  - плюят по него - значи плюят и по нас   Confused

# 234
  • Мнения: 4 380
Петя Буюклиева с никого не се спява. Тя като гракне и надвиква всичко живо. Ще му съсипят песента, помнете ми думата. Как и защо изобщо им позволява да му диктуват правила аз това не мога да разбера. Кои са те че да определят?

# 235
  • Мнения: 1 218
Петя Буюклиева с никого не се спява. Тя като гракне и надвиква всичко живо. Ще му съсипят песента, помнете ми думата. Как и защо изобщо им позволява да му диктуват правила аз това не мога да разбера. Кои са те че да определят?

И аз това си мислех , вижда ми се супер неподходящ вокала на Петя ...
Ще развалят хубавата песен  #Cussing out

# 236
  • Мнения: 4 380
А дали не му е натресена нарочно точно с цел да му съсипят песента? Че то по-подходящ за такава цел от Буюклиева май няма. newsm78

А как го изшантажираха само, а? Или слагаш някой от нас, или може и никъде да не отидеш, нали знаеш? Плащаме неустойката и това е.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 14:07 от xenia

# 237
  • Мнения: 3 993
Вижда ми се малко неуместно да мислим, че след като сме гласували около 5-тима души за дадена песен - аз, тате , бате и френдовете , то задължително и другите хора са постъпили така  newsm78
Смешно е. Видя се , колко много хора стоят зад Краси, по форуми, по разните коментари и коментарчета навред из нета .
Колкото и да не им се вярва на някои ...
Да, Краси го избрахме всички ние, спечели ни и ние гласувахме за него.
И сега точно така излиза  - плюят по него - значи плюят и по нас   Confused
И на мен ми се струва неуместно да мисля,че всичко е почтено, като никой от познатите ми не е гласувал за него и аз не получих съобщение от системата, че гласът ми е приет. Както писах по-назад, гласувала съм достатъчно много с есемеси и винаги съм получавала потвърждение. Освен това не виждам колко много хора стоят зад него, освен няколко дами тук в тази тема.  Laughing
Не се чувствам оплюта, защото не съм гласувала за него. Не знам кои сме тези "нас" newsm78 Моля, говорете в 1 лице единствено число!
Освен това темата май се превърна във фен клуб на Краси Аврамов.  Whistling

# 238
  • Мнения: 3 835
А ти говориш от името на познатите си в единствено число, така ли?!

И какво като има почитатели тук КА - харесваме го!  Hug
Който е имал възможност (в България е) е гласувал за него. Ти си гласувала за други. Значи 55:45.
Какво те притеснява? (риторичен ми е въпросът  Wink)

# 239
  • Мнения: 6 417
Ама какво значи имало измама в гласуването? Не е правено нищо против регламента, който очевидно не е най-удачния. А Слави, естествено не може да преживее, че Краси спечели, а него преди 3 години така го прецакаха. И не наричаше Краси Аврамов оня, а...ТО.  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт