Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 716
  • 419
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 343
Фактите да ги оставим на точните науки. Изкуството е нещо различно.

Аврамов и изкуство? Thinking Joy Joy Joy


Сарказмът и хилежът показват единствено липса на елементарна обща култура в областта на хуманитарните науки. Ако смяташ, че определението за изкуство е: Това, което на мен ми харесва... ooooh!  Просто не си струва да си хабя клавиатурата с безплатни лекции.

# 256
Мариана Попова каза, че била готова тя да изпее песента Illusion. Показаха кадри как Миро свири на пиано, а Мариана пее песента. Щяла да направи всичко възможно Краси да бъде дисквалифициран.
Shocked Shocked
Тази смешка, като каква се явява, че не разбрах??? То бива, бива наглост, ама нейното на нищо не прилича.  Sick
Единствените, които могат да имат някакви претенции, относно песента, са гласувалите.

Ако ще е така до май месец, нямам думи. За някаква песньовка такива драми....

# 257
  • София
  • Мнения: 941
Фактите да ги оставим на точните науки. Изкуството е нещо различно.

Аврамов и изкуство? Thinking Joy Joy Joy


Сарказмът и хилежът показват единствено липса на елементарна обща култура в областта на хуманитарните науки. Ако смяташ, че определението за изкуство е: Това, което на мен ми харесва... ooooh!  Просто не си струва да си хабя клавиатурата с безплатни лекции.

Непредизвикани лични нападки показват единствено безсилие.
Айде, тук само хардлайнерки сте се събрали, радвайте се на измисления си фаворит и останете в мир  Peace.

# 258
  • Мнения: 37
Абе , тази Мариана много ограничена жена излезе , то бива злоба от нейна страна ,ама чак до там да стигне .........
А много смешно ми стана от това, че икала да дисквалифицира Краси на всяка цена и имала желание да изпее неговата песен Joy Joy Joy ,
Мила ми Марианке / сигурна съм че четеш тук, или поне ще ти бъде предадено/ ,първо изпей песен , която става за нещо и после имай претенции към колегите си....

# 259
  • Мнения: 184
нещо не го харесвам това момче  Sick

# 260
  • Мнения: 3 835
Непредизвикани лични нападки показват единствено безсилие.
Айде, тук само хардлайнерки сте се събрали, радвайте се на измисления си фаворит и останете в мир  Peace.
Миличка, живи сме! bowuu

# 261
# 262
  • Мнения: 4 380
....... как си представяш, че идва човекът от Америка и подкупва комисията за преброяване на гласове? Или как? Обясни ми малко по-подробно да знам като реша да си купувам смс-гласове кого да търся.
Идва човек който 10 години е живял в строги закони и не може и да си помисли за подобно нещо, и прави корупционна невиждана до сега бомба.

Има ясна декларация от официално избрания орган за отчитане и преброяване на гласове че всичко е наред с гласовете. Това е нелепо още да се коментира. Даже и тези от гилдията замлъкнаха по този повод.

Макар да ми се струва много наивно, приемам,  че наистина питаш и най-доброжелателно отговарям :  Купуват се предплатени карти и се раздават на хора, които да пуснат от тях позволените от регламента 5 SMS  или се осигуряват на няколко места по 20-тина стационарни телефона, от които може да се гласува без ограничение (както разбрахме пост фактум) и се поставят хора които да звънкат от тях. Това не е забранено, нито е нарушение на регламента, но това НЕ Е вота на зрителите.

А тази Декларация на преброяващата фирма изобщо не я споменавайте, в нея се казва, че са преброени получените гласове , това никой не го оспорва. А непристигналите ес-ем-еси били Божа работа Laughing и "организирания  вот"  фирмата няма как да го разграничи защото това са редовно получени гласове (то е ясно).  И замлъкнаха защото видяха, че това е борба с вятърни мелници хората, а и те имат семейства да хранят.   

Това ли е "организиран вот"? Всеки един от участниците би могъл да организира такъв, както и негови фенове без тяхно знание. Никога и по никакъв начин не би могло да се разбере кой има нещо организирано и доколко широка му е организираната кампания. Напълно възможно някой с организиран вот да събере по-малко от друг с неорганизиран. Затова независимо от евентуални масови или не толкова организации, вотът се приема за вот на зрителите. Така е винаги когато има телевизионен вот.

Също така няма доказателство че гласове неполучили обратно съобщение всъщност не са пристигали и не са отчитани. Няма статистика колко са тези гласове, както и за кой от участниците са.

# 263
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
еее тоя драго е ужасен,той пък е един певец та.....
обаче гръцката песен е страхотна.

# 264
  • Мнения: 1 218
обаче гръцката песен е страхотна.

ЕЙ, сега я чух ...
На мен нашата по ме грабва  Flutter , не че си е наша ама ...такива песнички, като тази въртят нон стоп по МТВ  Peace
Дори не и запомних мелодията ...  Crazy

Същата боза, като тази дето я пее Мариана Попова  ooooh! . Тя май ще си остане само с големите претенции.
Пяла по-хубаво от Краси  (спорен е въпроса ) ... пее , ама какво пее ... Crazy
Нещо много се напъва горката, много я е яд, че не е избрана тя и нейната смешна песновка  Whistling

# 265
  • Мнения: 2 280
До всички , които смятаха , че Краси си е измислил кариерата в Щатите - много е смешно от страни.
И една съфорумка по-нагоре беше написала с ирония, че не е спечелил Грами. Е Грами (все още) не е спечелил, но е спечелил Los Angeles Music Award. А това също не е малко признание за музиката , която прави и пее.
Жалко, че навън при чуждите е признат, а тук при своите отритнат.....

# 266
  • Мнения: 37
До всички , които смятаха , че Краси си е измислил кариерата в Щатите - много е смешно от страни.
И една съфорумка по-нагоре беше написала с ирония, че не е спечелил Грами. Е Грами (все още) не е спечелил, но е спечелил Los Angeles Music Award. А това също не е малко признание за музиката , която прави и пее.
Жалко, че навън при чуждите е признат, а тук при своите отритнат.....
Дам , а всички концерти на български изпълнители в Бостън, които аз съм гледала там на Дует Ритон, Глория , Георги Мамалев и др по неизвестни , се проведоха в т.нар българо-американски център/много непретенциозно място/ и нямаше повече от 200 души
Не знам защо , така се омаловажава успех на българин,който е напълнил зала с 5000 места?

# 267
  • Мнения: 4 380
До всички , които смятаха , че Краси си е измислил кариерата в Щатите - много е смешно от страни.
И една съфорумка по-нагоре беше написала с ирония, че не е спечелил Грами. Е Грами (все още) не е спечелил, но е спечелил Los Angeles Music Award. А това също не е малко признание за музиката , която прави и пее.
Жалко, че навън при чуждите е признат, а тук при своите отритнат.....
Дам , а всички концерти на български изпълнители в Бостън, които аз съм гледала там на Дует Ритон, Глория , Георги Мамалев и др по неизвестни , се проведоха в т.нар българо-американски център/много непретенциозно място/ и нямаше повече от 200 души
Не знам защо , така се омаловажава успех на българин,който е напълнил зала с 5000 места?

Дам.., и при нас по разни читалища и български училища пеят. Ще напълнят нормална зала и то с американци ама на куково лято. Те и българи не им ходят, та камо ли местни. Чудя се с какви очи изобщо се изказват за способностите му.

# 268
  • Мнения: 6 417
Raliva, аз знаеш ли какви снимки мога да извадя? Това, че се е прегърнал с Мила Йовович, Лайнъл Ричи или ...Фреди Меркюри, нищо не значи. На мен във фейсбук са ми приятели хора, с които сме на здравей-здрасти, но нищо повече. Въпреки това не съм подлагала на съмнение познанствата на Краси Аврамов с тези хора.

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 17:51 от Шушон

# 269
  • Мнения: 2 280
Raliva, аз знаеш ли какви снимки мога да извадя? Това, че се е прегърнал с Мила Йовович, Лайнъл Ричи или ...Фреди Меркюри, нищо не значи. На мен във фуйсбук са ми приятели хора, с които сме на здравей-здрасти, но нищо повече. Въпреки това не съм подлагала на съмнение познанствата на Краси Аврамов с тези хора.

Пожелавам ти и ти да се снимаш прегърната с Мила Йовович и Куинси Джоунс Simple Smile Както и да имаш връзка с известна холивудска личност, след като са забелязали таланта ти и са ти връчили престижна награда. (Не се обиждай, говоря принципно)
Ти може и да не си подлагала на съмнение, но имаше хора във форума , които го направиха.

Общи условия

Активация на акаунт