Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 719
  • 419
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 120
Да, ако изпълни песента както на финала на "Евровизия" тук ще ни забележат и още как. Много ми стана забавно да чета , че парчето било запомнящо се. Ами как няма да е запомнящо се, този вой при това фалшив вой. И на мен чалгата "Тър - Так" ми се наби някога в ушите с безумната си простотия, но това не я прави добра песен.
 В групата във фейсбук против песента на Кр.Авр. има много добро предложение той и песента му да бъдат изпратени в Космоса, нали само там не е признат все още. Твърдо "за" съм.
Simple Smile

# 61
  • Мнения: 410
Песента е лишена от стил, ужасна, слаба, т.е. не отговаря на формата на конкурса, което е най-важно.
Напълно съответства на кичозното и комплексарско прозвище, с което се кичи изпълнителят.
Ако имаш глас, просто го демонстрираш като пееш, а не го навираш като пътен знак в очите на публиката. Не съм чувала да обявяват Марая Кери като "Жената Седем Октави". Който го може, просто го може.
Колкото до съветите за "доусъвършенстване" на изпълнението - това е невъзможно.
Този талант не може да се развие от нищото за ДВА МЕСЕЦА. Така че този човек ще продължи да вие и на самия конкурс.

# 62
# 63
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Единственото хубаво при изпълнението на песента бяха танцьорите на кокили. И как няма да са, Бритнито едва ли случайно ги е избрала(не тя, де) за клипа си "Цирк". Сигурно за тях са гласували хората  Mr. Green.

# 64
  • Мнения: 2 069
щом до сега не се е доусъвършенствал в пеенето, никога няма да го направи  Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 396
Смятам, че участието на България в Евровизия трябва да се забрани със закон  Mr. Green
Егати и цирковете всяка година  Naughty
На въпросния човек-глас просто нямам какво да му обсъждам, да си беше останал в Америка...
Песента е меко казано ужасна за мен. Немога да повярвам, че спечели конкурса с такъв голям процент, мисля че е и статистически невъзможно да се случи по нормалния начин. Срамувам се, че тази песен ще ни представя на Евровизия.
   Peace
Все едно аз съм го писала. Като уточня само, че изпълнението на "човека-глас"  Thinking я направи още по-ужасна.
И аз така! Заболя ме главата до края на изпълнението. Sick

Такааа, след като ви заградих, нека ви кажа нещо на вас и на останалите дето са на вашето мнение:
Не гледайте, не слушайте и не се срамувайте!

# 66
  • Мнения: 452
Красимир Аврамов не ми е симпатичен - има нещо лудо в погледа и езика на тялото му. Песента не е лоша, не е и кой знае какво, но по-хубава нямаше. Кич е, така е, но той си е неразривна част от поп културата.

zvetina, мен лично определено бездарието ме дразни по-малко от липсата на толерантност и грубостта. Талантът е нещо генетично обусловено, а комплексарщината е въпрос на избор.
скъпа РИМА - точно поради прекалена толерантност към бездарието напоследък сме на това дередже!Не само на мене ,ами и на доста хора им писна да се ебават с тях- иначе нямаше да има даже петиция за това този Краси да не ни резили пред света !Поради толерантността си сме принудени да плашаме нереални сметки за парно,да търпим своеволията на управлявашите ,мафията ,корупцията ,а сега и откровеното бездарие да ходи по света да ни прославя с медения си гласец !Пиша го ,зашото заради такива като тоя с пари и връзки младите таланти умират !Страшно е !Отказват се!Остават само типове като тоя!

# 67
  • Мнения: 1 844
и какво стана всъщност сега след протестите тази песен да иде на евровизия?!някои знае ли дали има някакво развитие или пак сме глас в пустиня?!

# 68
  • Мнения: 410
Току що чух по ФМ+, че имало някакво протестно писмо за преразглеждане на случая от някакво дружество, но изпуснах детайлите. Който е наясно, нека да се включи с повече инфо, плз.   Peace

# 69
# 70
  • София
  • Мнения: 38
Кой е Красимир Аврамов?
има толкова достойни певци-който трябва да ни представят: Нора, Мариана Попова, Графа
аз пратих смс-и 5 на брой, приеха ми само трите , много по-късно откакто ги пуснах.За другите два ми писаха, че били неуспешни?!?!?!?!
Нямам думи.Смятам че би било редно да анулират гласуването и да стане наново, а не победителя да се отказва за да спечели Поли!
И нейната песен е спорна.Всички чухме е видяхме приликите с песента на дима билан и филип киркоров. малко парадоксално ще е тая песен да иде в Русия?!?

Все пак сме Булгаристан!!!!!
Яд ме е за всички качествени творци, за всички хора, за всички нас......
 

# 71
  • София
  • Мнения: 38
Ето ви заглавие от data.bg
Панаир: Изпитват Красимир Аврамов още веднъж за Евровизия
ето ви и линк:
http://news.data.bg/7/pleasures/16494/%d0%bf%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d … d0%be%d1%89%d0%b5

и още по темата:
http://news.data.bg/7/pleasures/16404/%D0%B1%D1%83%D0%BD%D1%82_% … D0%BF%D0%BE%D0%BB

# 72
  • София
  • Мнения: 38
Току що чух по ФМ+, че имало някакво протестно писмо за преразглеждане на случая от някакво дружество, но изпуснах детайлите. Който е наясно, нека да се включи с повече инфо, плз.   Peace



Видя ли по-нагоре пуснах линковете, виж ги, по темета са!
поздрави

# 73
  • София
  • Мнения: 38
Оф, грешка , исках да кажа по темата са!

# 74
  • Мнения: X
Tova mi napomnya za mojto kuche-seter, leka mu prust, kato mu svireh na harmonika tochno taka vieshe.
Ха-ха!  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт