Фитнес в "Люлин"

  • 44 338
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Девойчета, а колко струват посещенията в Сиконко? И може ли човек да си извади месечна карта и колко струва тя? А в Сиконко голямо ли е и има ли женска секция?

# 16
  • Мнения: 2
"Люлин"2,ул.212-срещу бл.211,тел.824 77 47; 0884 665 805-SPORT CITY
Момичета не ходя там но ми хареса залата на вид.Има и каланетика , и джудо, аеробика.
Ново е и е приятно.Ако на някой му хареса може и аз да се навия най- накрая да се размърдам Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Май ще следя темата  Wink
Че сега ходя в Надежда. Далече ми е Confused
Люлин 2 ми е удобен. Ама ако дадете и идейки да запиша щерката на таекуондо в района, може би в някое училище ще е добре.
Цялата работа е, че сега съчетаваме нещата, ама в Надежда. Колкото по-студено става, толкова по- не ми се ходи далеч Rolling Eyes Детето час и половина на таекуондо, аз на фитнес да стопя телесата..  Crazy

# 18
  • Мнения: 592
Момичета да се включа и аз в темата.Ако някой си търси компания за фитнес аз съм насреща.Не ми се ходи сама,чух че е хубаво в R5 но не съм ходила никога.

# 19
  • Мнения: 592
Момичета от утре тръгвам на фитнес в R5,ako има желаещи хайде заедно на ходим

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
Момичета от утре тръгвам на фитнес в R5,ako има желаещи хайде заедно на ходим

Къде е R5?

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
"Люлин"2,ул.212-срещу бл.211,тел.824 77 47; 0884 665 805-SPORT CITY
Момичета не ходя там но ми хареса залата на вид.Има и каланетика , и джудо, аеробика.
Ново е и е приятно.Ако на някой му хареса може и аз да се навия най- накрая да се размърдам Laughing
а цени знаеш ли?

# 22
  • Мнения: 592
Момичета от утре тръгвам на фитнес в R5,ako има желаещи хайде заедно на ходим

Къде е R5?
В Люлин 6,води се като адрес - Добринова скала 60.
Аз сега отивам на 1-ва трениравка с инструктор,ако искате после ще разказвам

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
Ааааа, далеч ми е.... Sad

# 24
  • Мнения: 322
Буба, сподели впечатления и цени!

# 25
  • Мнения: 592
Първите ми впечатления са страхотни,имам предвид,че инструктора подхождаше много внимателно по отношение на натоварването ми.Най голямата изненада за мен е тази ,че след тренировката целия ден се чувствах много активна без грам умора.Преди време ходих пак на фитнес но без инструктор и така се натоварвах,че нямах сили за нищо,бях като изцедена.
Утре ми е 2-та тренировка и ще видя каква програма ще ми направи.
Цените са следните - 1 посещение на фитнес е 6 лв.Аз си купих карта 12 посещения и имаше някаква промоция ,платих 48 лв.
Инструктора е 10 лв за една тренировка.
Предлагат и масажи,солариум,каланетика ,но за тях не знам цените.

# 26
  • Мнения: 322
Много благодаря за информацията!   bouquet  От една седмица съм на диета и обмислям вариант за фитнес, май само с  хранителен режим не става  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 592
Ами да най добре е да има и спорт.Аз и през 2-те бремености качих по 30 кг отгоре,свалих ги,но съм много отпусната.Надявам се с фитнеса и гимнастика в нас да си постегна мускулатурата.

# 28
  • София
  • Мнения: 813
Момичета, а някой има ли който ходи в Арес, да сподели прясно инфо. И аз трябва да се постегна, че ... доста кила съм отгоре, а с диета няма как да стане само, особено докато се и кърми. Питам за арес, защото от писано ми става ясно, че R5  и сиконко са по лъскави, а за момента предпочитам нещо по ... нелъскаво, като сваля 10, може и там да се пласирам  Simple Smile. Дали има кардио уреди в тоя Арес, че като за начало ще правя кардио тренировка?

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Момичета, а някой има ли който ходи в Арес, да сподели прясно инфо. И аз трябва да се постегна, че ... доста кила съм отгоре, а с диета няма как да стане само, особено докато се и кърми. Питам за арес, защото от писано ми става ясно, че R5  и сиконко са по лъскави, а за момента предпочитам нещо по ... нелъскаво, като сваля 10, може и там да се пласирам  Simple Smile. Дали има кардио уреди в тоя Арес, че като за начало ще правя кардио тренировка?

Има кардидо уреди, поне в сайта видях, че има  Wink
И мен ме заинтригува там фитнеса. Какви са цените, обаче не пишеше...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт