Какви шишета ползват мамите, които дават АМ?

  • 5 086
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 238
С близначките ползвам Авент. Едната яде без капка да изтича, другата винаги е била омазана на същите шишета и биберони. И аз се чудя как така болниците са виновни за отбиването newsm78 Моите изкараха по 1 месец в болница след като се родиха и когато си ги взех засукаха... и така до преди 1 месец.

# 17
  • Мнения: 4 753
Ползвах стъклени шишета на Камера, в началото с най-малката дупка и никога не съм имала проблем...  Peace

# 18
  • Мнения: 6 001
АМ давах от 4-месец-дохранвах и ползвах B-Free,и съм доволна

# 19
  • Временно
  • Мнения: 788
Ползвам АВЕНТ.

# 20
  • Мнения: 71
И с двете съм използвала на NUK и съм много доволна.Малката все още е с тях,но така и не поиска да пие с биберон 2-ка,защото и идва много силен потока и си караме от новородена на 1-ца.Пробвахме с шише Чико,но не поиска да пие от него.

# 21
  • Мнения: 69
Ползвам на АВЕНТ 0+.В началото дохранвах NAN и нямах проблеми и сега с FRISOLAL също

# 22
  • Мнения: 236
В началото полвах Авент, но после минах на Чико - стъклени. И с двете марки не съм имала проблеми. Още ползвам най-малкия размер на бибките, защото иначе се дави бебка Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 39 765
АМ давам с шише на Авент и каучукови физиологични биберони на Чико.
Голям зор беше докато избера биберона. Пробвах какви ли не. Авентските (силиконови) са твърди.

# 24
  • Мнения: 163
Ползвам Авент за дохранване и съм много доволна.  Simple Smile

# 25
  • DE
  • Мнения: 521
Стъклени шишета НУК, с широко и тясно гърло. На тесните слагам каучукови биберони, а на другите - силиконови, всички отново НУК. Детето пие безпроблемно и от двете, имах подарък Авент, биберонът обаче ми се вижда ужасно твърд и неудобен в сравнение с НУК.

# 26
  • Мнения: 209
На Nuby от самото начало, просто така се случи , първото което си взехме беше такова и продължихме да си купуваме от същите.

# 27
  • Мнения: 8 999
Ползвах най-обикновени, супер евтини шишета на Камера. Всичко е до биберон. Аз купувах в началото със съвсем малка дупка.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
За сега сме с Авент

# 29

Общи условия

Активация на акаунт