Тук се спри и погледни-МАРТенско човече ти шепти!

  • 11 142
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 363
Слънце,спокойно!Вкрай на сметка важното е бебето да е нахранено,макар и не с кърма!Аз от опит ще ти кажа ,че най хранитилни и добри са аптамил и милумил.Синът ми е на дохранване от 1я ден ,просто с кърмата само не се получи ,но сега важно е бебенцето да качва кг....Сегаще видим до къде ще я докарам с кърменето,не си правя планове,ноако и този път не успея,здраве да е,поне има алтернатива Peace

# 241
  • Мнения: 151
Слънце стискам ти палци всичко да се оправи! Много тъжно ми стана и с тази рана дето имаш на зърното.. горката
 ooooh!

# 242
  • Мнения: 74
Честити бебчета Анабел и Окич!
Да са живи и здрави Алекс и Мария  bouquet
А на вас, бързо възстановяване!

Ей, няма ли изписани мами да споделят за раждането?
Слънце, стискам палци да се оправяш бързо и Симонка да наддава!

# 243
  • Мнения: 48
Слънце оправяй се ,стискам палци  Hug А Симона със сигурност ще качи я виж каква е сладурка  Simple Smile

Момичета аз да ви питам от няколко дни вдигам 37 градуса температура -нормално ли е според вас ,като си ема в предвид че не съм болна,просто на няколко пъти през деня се вдига ей така от само себе си  newsm78

# 244
  • Мнения: 3 621
Никой не ме е посъветвал за розовия Хип, аз реших да е той. Някъде бях чела че били много доволни от него. Офф направо съм като неадекватна. Ако трябва всички млека ще изредя да давам, само и само да почне да качва. Сестрата при лекарката като я видя гола и ми вика "Ама тя кожата и виси". Тези думи сега не ми излизат от главата..................................
Тя пък какви са тези коментари,ами малко бебе не е ли виждала!А бе я не се шашкай,знам какво е другия път ще е наддала.Няма вариант да не наддаде бебе на АМ.
Милумил си е сред най-хранителните затова!И много бебета дето са лакоми и не се засищат с другите ,минават на милумил.Поразпитай и си избери!
Слънце  Hug Hug Hug не се тревожи миличка, с АМ ще качи бързичко, така ще можеш да контролираш по колко изяжда, аз все още се тормозя че не мога да кърмя, ама днес като видях че сме качили и се успокоявам че има милиони бебета изгледане с АМ и са си здравички
Маруся , на мене педиатърката във Варна ми каза че Милумила и Аптамила са с повечко нешесте и изкуствено помпат бебетата и тя лично не го препоръчва, ние сме на Фризо ХА

# 245
  • Мнения: 1 187
Слънце не се предавай!Според мен Симона преживява първата си лактационна криза!Имаш всички шансове да успееш,щом пълни памперсите и не ти отказва гърдата! Имаш нужда само от подкрепа,не и обръщай внимание на тази изкукала сестра!  #2gunfire  Дайте си още един шанс със Симонката,сама знаеш че почнеш ли АМ,връщане няма!Въздържам се от конкретни съвети,понеже знам че си изчела всичко в кърмаческия,и точно за това се учудих на решението ти за АМ. Rolling Eyes
Разбира се,че ще направиш най-доброто за бебка,но в момента си под голям стрес и доста объркана!Има надежда,и как ми се иска да и видя физиономията на тая сестра следващия път,когато Симонката е качила тегло,благодарение на твоята увереност!Дано не звуча крайно,и да те засегна по някакъв начин.

Милумила по принцип е за злояди деца,много е подсладен и парфюмиран,именно за да се хареса на бебето.Обикновенно го препоръчват като последен вариант и липса на друга алтернатива.Малкото време,с което храних Дари с АМ,беше с Аптамил.После направи алергия към белтъка на кравето мляко,и до деветия мес.беше на Фризопеп-миришеше ужасно на изгоряло и горчеше,та подслаждах с глюкоза,абе мъка мъка..

# 246
  • Мнения: 361
до сега пера и простирам. Малък ужас е. Ама така е като всичко правя в последния момент Rolling Eyes Днес ще си вземем скрина и утре гладя и редя директно.
ето малко неща за моята бебка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=262534&pid=10743510
по-големите няма къде да ги опъна, все още не е наредена спалнята на 100%. Но до края на седмицата ще ги снимам всички неща.

# 247

Слънце  Hug Hug Hug не се тревожи миличка, с АМ ще качи бързичко, така ще можеш да контролираш по колко изяжда, аз все още се тормозя че не мога да кърмя, ама днес като видях че сме качили и се успокоявам че има милиони бебета изгледане с АМ и са си здравички
Маруся , на мене педиатърката във Варна ми каза че Милумила и Аптамила са с повечко нешесте и изкуствено помпат бебетата и тя лично не го препоръчва, ние сме на Фризо ХА

Съгласна съм ,както казах затова са по-хранителни.С Аптамил сме били ,Милумила е същия ,но мирише на ванилия,нищо друго по-особено.И двете са за деца които наддават слабо,както казах и ние бяхме от тях.Има деца които плюят млякото и не го харесват на вкус.Аз ако сега избирам може би ще хвана най-новото Lactana Bio  (много го хвалят,но и доста е скъпо)
А нишестета има във всички уверявам ви!Тук във форума има една тема за АМ да сравните всички съставки на различните фирми,но да си призная доста е объркващо и не знаеш какво гледаш,все пак не сме медицински лица,и не знам тази съставка по-добре ли е да е в повече или не newsm78
А всички болници са с марка Фризо,това е решило правителството,с това ги снабдяват Peace

Нека не заниваме Слънцето с тези неща,каквото е хванала това да дава и толкова!Важно е Сиимонка да е добре ,да папка и да расте!Аз не разбрах тя отказва да суче ли? newsm78
Ако е така не прибързвай,може да е" кърмаческата стачка "  и ще отмине ,трае обикновено 3-4дни и се кърми на поискване през 2ч.

# 248
  • София
  • Мнения: 49
Честити бебчета на Анабел и Окич!  bouquet
Elg, ние още не сме купили нищо, таткото е суеверен и не разрешава. Моя случай е изчакване на последния момент  Laughing а пък на майка ми й пожелавам успех с покупките, прането и подредбата докато излезнем с малечка от родилното, той и миличкия ще помага уж  hahaha

# 249
  • Мнения: 107
Честити бебчета на Анабелл и Окич!!! Да са здравички и много да ви радват!

# 250
  • Мнения: 696
Здравейте момичета!!ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА!Бързо възстановяване и скоро да си ги гушкате в къщи!

да се отчета аз днес за моята консултация.Ходих първо на тонове-ок са си, апарата отчете някаква контракция която аз дори не съм разбрала!След това отидох да ме види доктора-прегледа ме- каза с усмивка 3см.разкритие Shocked . А аз дори съм нямала до сега контракции или болки newsm78 , посъветва ме ако изтече водата да отида или ако получа болки!Та сега седя и се пуля-чакам Laughing
да кажа за първа страница раждане д-р Ташков- ТК  Naughty последно това реших~!Та така момичета, след прегледа имах малко кръв, но сега съм ок.Док.каза че шийката ми е напълно изгладена,матка центрирана и 3см.разкритие-та ако изчезна да не се чудите!! Laughing
има ли такива като мен с разкритие , без контракции и болки newsm78
хубав ден   bouquet

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 18:33 от zori_tv

# 251
  • Мнения: 10 031
Здравейте и от нас,
Вчера на прегледа падна думата планово секцио за първи път. Бебо е надолу с главата, но силно встрани от изхода. Ако не се оправи от само себе си до седмица ще се режем. Разбира се ме пратиха и за второ мнение, ще се чака с две думи.
 

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Маруся не се е отказала да суче, напротив от здравата гърда си суче много добре и много правилно захапва зърното, но явно кърмата ми не я храни достатъчно. Незнам и аз. Сега от както яде в 14.00 часа (почти изяде 60 мл. от АМ) спи душата малка без да е промръднала.

Аз така хубаво бях заспала, че сега ме събуди някаква си от списание 9 месеца. Задава ми някакви въпроси по тел.

# 253
  • Мнения: 267
Оле още чудесни ангелчета добре са ни дошли Алекс   smile3525и Мария   newsm51 newsm51, а на мамите бързо възтановяване  Hug
Аз досега чистих и подреждах  ooooh! ooooh! и направо капнах,ама голям кеф като знаеш че подреждаш за бебко
Слънце няма страшно тепърва ще наддава малката бубка ,ам или кърмичка няма значение  Peace
На бъдещите мами успех,аз утре съм на лекар и тогава ще пиша

# 254
  • Варна
  • Мнения: 858
Слънце, миличка, много тъжно ми стана, но не се предавай и не спирай кърменето, знам че трябва да сме упорити защото има доста изпитания в кърменето. Стискам палци , а ти бъди силна, всичко ще се оправи, я каква е хубава госпожица как няма да надебелее  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт