Великите пости-имали навити

  • 6 555
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 958
Мисля, че има една сметана на прах, в която има само растителни съставки, то толкова е и сметана де, ама... LaughingПровери в магазините за кафе или в някоя по-голяма верига, където можеш на спокойствие да си четеш етикетите Simple Smile

# 61
  • Мнения: 842
Мисля, че има една сметана на прах, в която има само растителни съставки, то толкова е и сметана де, ама... LaughingПровери в магазините за кафе или в някоя по-голяма верига, където можеш на спокойствие да си четеш етикетите Simple Smile

  bouquet мерси

# 62
  • Мнения: 97
Има много видове растителна сметана, даже така рекламираната Кофемийт, също е на растителна основа. Аз също не мога да пия кафето си чисто и ползвам нея.

# 63
  • Мнения: 7 765

и зелените сметанки на  Meggle са растителни

# 64
  • Мнения: 1 380
Herzen какво соево мляко пиеш?
Аз краве мляко не пия и купувам продуктите на Joya- с ванилия.
Дали говорим за едно и също нещо?

# 65
  • Мнения: 7 765

Joya пия, въпреки че ми е много сладко,
ама около нас няма друго  Sad

в пикадили съм виждала най-различни........

# 66
  • Мнения: 1 380

Joya пия, въпреки че ми е много сладко,
ама около нас няма друго  Sad

в пикадили съм виждала най-различни........
И на мен ми е сладка, но не съм виждала други....
Казваш в "Пикадили" има...странно явно се съм обръщала внимание, но следващият път ще огледам по-добре....
Кажи ако имаш нещо в предвид(марка примерно)! newsm78

# 67
  • Мнения: 7 765

не се сещам така.........
отиваш на соевите млека и започваш да четеш етикети  Simple Smile

като си избереш, непременно да споделиш   bouquet

# 68
  • Мнения: 842
Има много видове растителна сметана, даже така рекламираната Кофемийт, също е на растителна основа. Аз също не мога да пия кафето си чисто и ползвам нея.

Ми то аз само такава сметана ползвам, обаче въобще не съм обърнала внимание на каква основа е Simple Smile

# 69
  • Мнения: 97
Момичета, защо замълчахте? Споделете как мина първата седмица. При мен без никакви съгрешения, с изключение на това, че не мога да изключа олиото. Имате ли промяна в килограмите? Аз май взех да отслабвам, а не го искам, искам да задържа тегло и само да се пречисля след Дюканската.

# 70
  • Мнения: 7 765

мина лесно и безболезнено
след четири опита за Дюкан си ми е много добре така  Whistling

пия фреш сутрин, в 10 - ябълка, обядвам салатка.........
маслинки, царевица, семки........
хляб, ориз и картофи гледам да не ям
олиото не се и опитвам да го изключа
соевото мляко ми е много сладко  Tired

килограмите са си все същите  Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 97
Чудесно Simple Smile Само едно предупреждение за фреша сутрин на гладно, което прочетох в книгата за разделното хранене. Не трябва да е от цитрусови плодове заради киселинността и може да създаде стомашни проблеми.

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте, при мен мина леко, олиото също не съм го изключвала, но не мисля, че е голям проблем малко растителна мазнина за баланс. Иначе открих, че има доста разнообразни неща за ядене. Свалила съм около 1 кг, но това е от тези 1-2 "плаващи" кг и е рано да се каже дали слабея прогресивно, ще проличи след още 1 седмица. Успешна работна седмица, че е много дълга #Crazy

# 73
  • Мнения: 402
При мен първата седмица мина успешно, килограми не сам свалила, но малко от обиколката на ханша, да.
Но, това което е най-важно е, че наистина се чувствам много добре /мога да си обувам обувките без да се задъхвам/, това е напредък за мен.  Peace

# 74
  • Мнения: 29
Здравейте на всички. И аз тук да споделя  Rolling Eyes, защото гледам да не казвам, че постя. Миналата година не успях да изключа само сладкото, но тази година ще са постарая да не ям. Вкъщи не получавам много подкрепа с тези пости, а и мъжа ми всеки ден яде месо, което аз трябва да приготвям. Не е лесно. Ям плодове и зеленчуци. Чак сега (срамота направо) открих суровите ядки. Уреда ми за готвене на пара  вече не го прибирам - в действие е всеки ден. На вас като ви се прияде сладко, какво ядете. Като една силно пристастена ще кажа, че банана ми идва слаб  Tired

Общи условия

Активация на акаунт