Спамо - чат темичка - 23.02 - 2.03 - Но ти си толкова хубава..

  • 29 245
  • 2 219
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 15 619
Цун - Мун - Гун на Медовинкови Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Луне Hug, доФтора какво компетентно мнение изказа? Rolling Eyes
Добрпе сме, ама шъ съ опра`им... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Wink

Айде и ти сега. Преди малко Лу изчезна, кат влязох, сега и ти. Няма пък да си играя с вас  Crossing Arms
Стеле, не бой сЪ!!!!
Аз съм тука де... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 421
  • Мнения: 1 226
Гил що така бре?

# 422
  • Мнения: 4 678
Меди..не ми казвай ..че Гил се разхожда у вас с лупа Laughing

# 423
  • Мнения: 183
Грисъм, аз съм един прероден ангел. Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
И БОЛИ ЛИ  newsm78

# 424
  • Мнения: 194
Е, от какво е била тая сериозна температура?

Медке, квое тва от теб ма мамуно. От вратата за краката. Еби и беги Mr. Green Hug Heart Eyes Hug

Стелче....здравей муцка Hug Heart Eyes Смени ли визията?

Поци....хм....

# 425
  • Мнения: 15 619
Грисъм, аз съм един прероден ангел. Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
И БОЛИ ЛИ  newsm78
Мен не!!! За другите до мене още не знам... Mr. Green Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 426
  • Мнения: 1 226
Стеле, не бой сЪ!!!!
Аз съм тука де... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Hug Hug Hug Аз съм от време на време, че дребната не ще да спи. А утре трябва да я събудя в 7. Как ще стане идея нямам  ooooh!

Но ви следя от време на време де  Peace
КАМ  Hug

# 427
  • Мнения: 183
Втори мъж днес ме предизвиква да слагам тази емотикона.
Май няма да пиша вече...  Crossing Arms
Ми значи треба да си помислиш   Peace
Най лесно е да се  да се ФРИЪЦКА  И ДА КРЪСТИ КУНКИ  Laughing Laughing
Писна ми да си играя на детективи.  Crazy
************
Айде и ти сега. Преди малко Лу изчезна, кат влязох, сега и ти. Няма пък да си играя с вас  Crossing Arms
Обвинявай всенародния любимец-Гили.
Пак нещо накриво е станал.

Да бе аз съм виновен че на теб ти сЪ дреми  Joy Joy Joy Joy
Да ти имам и дедективския метод  hahaha hahaha по скоро педагожки  Joy Joy Joy

# 428
  • Мнения: 183
Грисъм, аз съм един прероден ангел. Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
И БОЛИ ЛИ  newsm78
Мен не!!! За другите до мене още не знам... Mr. Green Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
ААА значи ангел като теб когато падне от небето не боли така ли  newsm78 newsm78

# 429
  • Мнения: 804
Айде,чао ви.

# 430
  • Мнения: 183
Ти си ЧАО  Peace Аз съм ИЦО  Laughing Laughing

# 431
# 432
  • Мнения: 194
Скокна ми адреналина Crazy Crazy Crazy

Таман рефрешна в онази тема от ДИС и форума ми рече, че имам ограничени права.......

Оххххх, пу, пу baby_neutral

# 433
  • Мнения: 15 619
Грисъм, аз съм един прероден ангел. Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter Flutter
И БОЛИ ЛИ  newsm78
Мен не!!! За другите до мене още не знам... Mr. Green Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling
ААА значи ангел като теб когато падне от небето не боли така ли  newsm78 newsm78
Не!!! Имам крила все пак.... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistlingплавон се спускам/приземявам и прочие, и прочие... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Чао, Медке! Hug Heart Eyes

# 434

Общи условия

Активация на акаунт