Спамо - чат темичка - 23.02 - 2.03 - Но ти си толкова хубава..

  • 29 525
  • 2 219
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 15 619
Ла Лун?

На кого и защо си сърдита?

Резюме , молим......? bowuu
В 22.05 приспах детето и го преместих в кошарата. Баща му вдига шум и го събуди и аз 10 минути стоях наведена над кошарата със затворени очи да го заблуждавам, че в таз удобна поза спя. Вратата отворена, баща му пак го събуди и аз пак обратно в леглото до преди малко....щях да заспя....и май след малко натам ще ида....та съм малко сърдита.....

# 122
  • Мнения: 4 678
..НЕ Twisted Evil

лУНА..ако съм на твое место..така ще го фрасна/бащата/че ще спи 1 седмица Peace

# 123
  • Мнения: 194
Ааааааа Naughty, Луне, ми връчвай му го да го приспива . Амахааааа.


Рени, за ем...найсти път слушам Миро и Крум Crazy Crazy Crazy. Може да са гейове,ма си представям, че не са Mr. Green

Всъщност, има ли значение какви са?

Важна е музиката Peace Hug

# 124
  • Мнения: 1 226
Ла Лун?

На кого и защо си сърдита?

Резюме , молим......? bowuu
В 22.05 приспах детето и го преместих в кошарата. Баща му вдига шум и го събуди и аз 10 минути стоях наведена над кошарата със затворени очи да го заблуждавам, че в таз удобна поза спя. Вратата отворена, баща му пак го събуди и аз пак обратно в леглото до преди малко....щях да заспя....и май след малко натам ще ида....та съм малко сърдита.....

Голямо приключение  Hug

# 125
  • Мнения: 4 434
Долсито ми се губи нещо тука 2 дена Thinking
ако намине я цункам  love001


Бай народе newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46

# 126
  • Мнения: 15 619
..НЕ Twisted Evil

лУНА..ако съм на твое место..така ще го фрасна/бащата/че ще спи 1 седмица Peace
Чакай да си легнем само.... Whistling Whistling Whistling Whistling
Ще му покажа аз на него.... Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 127
  • Мнения: 1 226
ББ Сис  Hug Hug Hug

Блазе ви. Моето пък се е ококорило , и си пее и си играе.Ще откараме поне до 1  ooooh!

# 128
  • Мнения: 194
Ла Лун?

На кого и защо си сърдита?

Резюме , молим......? bowuu
В 22.05 приспах детето и го преместих в кошарата. Баща му вдига шум и го събуди и аз 10 минути стоях наведена над кошарата със затворени очи да го заблуждавам, че в таз удобна поза спя. Вратата отворена, баща му пак го събуди и аз пак обратно в леглото до преди малко....щях да заспя....и май след малко натам ще ида....та съм малко сърдита.....

Голямо приключение  Hug

Стеле, ти приспа ли малката?

Пък моето си заспива само. И вечеря само bowuu ( пие си млякото де) Wink

Бе с него не бера ядове, ма каката ми е палава за пет момчета ooooh!

Ако беше и  малкият така....... #Crazy

# 129
  • Мнения: 15 619
Ааааааа Naughty, Луне, ми връчвай му го да го приспива . Амахааааа.


Рени, за ем...найсти път слушам Миро и Крум Crazy Crazy Crazy. Може да са гейове,ма си представям, че не са Mr. Green

Всъщност, има ли значение какви са?

Важна е музиката Peace Hug
Опитвам, ама не ще, да му се не види!!!!
Искало било майка си.... ама и то, диването му с диване, все за мене реве и се тръшка. На мама дрисълчето! smile3560 smile3560 smile3560 smile3560 На баща си се е метнало..... Mr. Green

# 130
  • Мнения: 194
Аха. Ти си писала преди мен Laughing Ми ще пада игра, няма как Heart Eyes Laughing

# 131
  • Мнения: 1 226
Ми играем си, пеем си. Ма то нахално, кат баща си, иска да го гледам как си играе, иначе се сърди  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 132
  • Мнения: 4 678
Силве..лека Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 133
  • Мнения: 15 619
Пламен като се събуди посред нощ и му се играе, голяма врява пада....аз го вземам при нас, нас.тискам го да легне, онова става и се тръшка връз баща си... hahaha hahaha hahaha hahaha бърка му в очите.... Joy Joy Joy Joy едвам го опазвам....ама общо взето всякакви игри среднощни ги туширам в зародиш.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green аз спя.... Mr. Green

# 134
  • Мнения: 194
Луне, верно , че си имат предпочитания децата. Голямата...от бебе е заспивала/ приспивана само и единствено от баща си. И сега се на него налита Crazy

Малкият ми е женчо Mr. Green И от баща си дели и реве, тоже.

Общи условия

Активация на акаунт