УМЕЕТЕ ЛИ ДА ХВАНИТЕ МЪЖА СИ КОГАТО ВИ ИЗНЕВЕРЯВА?

  • 3 543
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Признава си без бой.

# 16
  • Мнения: 118
Засега не съм се замисляла дали да го "хващам" и предпочитам да не си тровя душата напразно, а пък и той не ми е дал повод за подобни размисли-

# 17
  • Мнения: 1 447
Явно не умея, щом все още не съм го хванала  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 473
Хващат тези, които непрекъснато търсят и ровят. Аз с очите си да го видя, ще си мисля, че има някаква грешка. Излишно е да се затормозяваме с такива мисли, където и да е бил, важното е да му е било хубаво.

# 19
  • Мнения: 212
Да го дебна,да го претършувам,че има ли смисъл Tired По едно време нещо ми избиха ревностни вълни,но само главоболие си докарах Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 194
Никога не го хващам, защото не го дебна.

Ако му е кеф да се хваща в капани.

Аз нямам общо ooooh!

# 21
  • Мнения: 581
 Не се занимавам с глупости.Предпочитам да го пипам нежно вместо да си губя времето с идиотизми.

# 22
  • Мнения: 58
Първо според мен темата трябва да бъде озаглавена не" когато ви изневерява" а "ако ви изневерява" после знам ли дали мога като въобще не ми се е налагало даже да се съмнявам дали ми изневерява. Но ти ако имаш някаква тактика сподели и с нас. Аз предпочитам като се прибере в къщи от работа да си го гушна и да го целуна нежно от колкото да се занимавам с глупости.

# 23
  • Мнения: 2 388
От тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356020.60

Изобщо цялата тема е много полезна. Laughing

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 20:34 от Tatti

# 24
  • Мнения: 18

Ми нИ съм го хващала  Laughing

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 22:11 от TheFireGoddess

# 25
  • Мнения: 8
Трудно ли ти е да пишеш с малки букви и правилно, или просто не умееш?  Tired

Явно второто  Laughing
Имам предложение към модератора: теми с  елементарни правописни грешки да  се затварят. Това е очевиден проблем в целия форум - може да се направи един  дебел том  с такива думи. Направо съм удивена колко много хора  в България са неграмотни.

# 26
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Първите му 6  изневери не ги хванах, после винаги го хващам bowuu

Направо съм удивена колко много хора  в България са неграмотни.
Ето колко: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372296.0  Wink

# 27
  • Мнения: 413
Що за заглавие?
Умея да готвя, умея да гладя, умея да чистя, умея много работи Rolling Eyes, но да умея да си хващам мъжа при изневяра, това къде се учи? и то когато ми изневерява, това когато ми се вижда чак плашещо.

# 28
  • Мнения: 281
не умея smile3538

# 29
  • Мнения: 183
Или не ми изневерява, или не умея да го хвана!  Joy
Много точно казано Peace

Общи условия

Активация на акаунт