My Toys - В света на играчките - 10!

  • 17 833
  • 330
  •   1
Отговори
# 270
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
да попитам!  Simple Smile някои поръчвал ли е за себеси,от тинеиджърсkите колекции,как вървят размерите?виждах една мама на  mexx беше получила поличка. Hug
Аз съм поръчвала Adidas(размер 176) и Tom Tailor (също 176).Според мен са за височина 170см и размер М(номер 44 БГ) За Мекс незнам-те по принцип са умалени-не смея  Naughty

# 271
  • Мнения: 2 122
аз получих на Мекс дънки 170 ръст
на мен са ми много прилепнали, ханша ми в момента е 95, не мога да закопчея копчето с една идея
предполагам ако стана на 90 санта, както преди ще стане номера
на сестра ми, която е около 53 кг и висока точно 170 абсолютно й заспаха, но тя си е тийн, не е раждала все пак

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 4 729
да попитам!  Simple Smile някои поръчвал ли е за себеси,от тинеиджърсkите колекции,как вървят размерите?виждах една мама на  mexx беше получила поличка. Hug

Аз съм с полата  Mr. Green
Точно защото уж са умалени си взех един номер по - голяма и се наложи да я връщзм после и да взимам моя размер. Висока съм 166 см.  , полата е размер 164см. и ми е добре.
Аз съм слаба по принцип, но мисля, че само детските са умалени , тинейджърските спред мен, че си отговарят на размерите.
На Том Тейлър взех един потник за 170 и ми беше огромен, а и не ми хареса и им го върнах.

Jijibiji , отивам и аз да поразгледам и ако има нещата, които искам, ще се включа и аз (ако може  Blush)
  

# 273
  • Мнения: 376
Моля ви никои ли не може да ми каже за номерата на маратонките.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 476
Shantal, ама разбира се, нямаш грижи  Hug

# 275
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз съм си поръчвала от тийнейджърските - пуловер ръст 176-182 и жилетка ръст 152-158 на bille bene - явно имаше някаква грешка при пуловера, защото беше абсолютно еднакъв като размер с жилетката, а на него си пишеше 176-182; добре са ми и двете (пуловерът беше за мъжа ми предвиден Simple Smile); шушляково яке на Том Тейлър - р. 152, което ми заспа просто, което още веднъж доказва, че Т. Т. са уголемени, и пижама на Дисни - р. 158, която ми идва леко къса в крачолите и ръкавите. Висока съм 162 и по принцип си поръчвам 34 номер по европейската номерация (40-42 по българската). Peace

jijibiji
, нямам много спомен, че го получих преди няколко седмици и веднага, след като го пробвахме, го прибрахме в килера, но, мисля, че изглежда точно като на картинката.

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 4 729
Номерата си отговарят , при Найк и Адидас, спецялно Peace

Shantal, ама разбира се, нямаш грижи  Hug


 Hug Отивам да разглеждам

# 277
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
до момента с твоите линкове се събираме 4 момичета, ще изчакам да ти отговорят момичетата за номерата, не мога да помогна там  Embarassed и пускаме.

аз съм си набелязала този бебефон за подарък, някой има ли някакви отзиви за него?



Арт.номер: 1726011
Аз го имам- много е добър бебефона, не ми е правил проблеми. Работи и с батерии и на ток!!

# 278
  • Мнения: 376
Благодаря ти
Номерата си отговарят , при Найк и Адидас, спецялно Peace

Shantal, ама разбира се, нямаш грижи  Hug


 Hug Отивам да разглеждам

# 279
  • София
  • Мнения: 1 476
tais благодаря ти   bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 168
А може ли от един акаунт да се пазарува с две различни карти на различни имена? newsm78

Topsi mopsi, ако те интересува размер на найк  казвай.

# 281
  • Мнения: 1 033
А може ли от един акаунт да се пазарува с две различни карти на различни имена? newsm78

Topsi mopsi, ако те интересува размер на найк  казвай.

Аз не съм пробвала, предполагам, че ще може, само на картодържател трябва да се напише иметп, което е върху картата.

Новият облик на сайта ми харесва Simple Smile и търсачката и перманентната кошница Simple Smile

# 282
  • Мнения: 970
до момента с твоите линкове се събираме 4 момичета, ще изчакам да ти отговорят момичетата за номерата, не мога да помогна там  Embarassed и пускаме.

аз съм си набелязала този бебефон за подарък, някой има ли някакви отзиви за него?



Арт.номер: 1726011

Този бебефон майка и два предавателя  ли е или с майка и един предавател newsm78
Определено си търся бебефон с майка и два предавателя-препоръчайте моля! Hug

# 283
  • Мнения: 260
Момичета мога ли да им пиша на английски при проблем с поръчката?И ако днес са ти сторнирали поръчката(Защото вчера им писах да не го правят защото не съм си написала град,но го оправих)възможно ли е утре да я пуснатт.с да отменат сторното newsm78
Дано ме разбрах те

# 284
  • Мнения: 376
А може ли от един акаунт да се пазарува с две различни карти на различни имена? newsm78

Topsi mopsi, ако те интересува размер на найк  казвай.

не , но благодаря ти за Адидаса питам, но ако знаеш на сайта като пише 28 , това и 28 наша номерация ли значи

Общи условия

Активация на акаунт