Имахте ли чувстителност към миризми...

  • 13 130
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не понасях миризмата от цигарите на мъжа ми.Само от тях.Другите марки изобшо не ги усещах.Продължи до края.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 529
Имах със сигурност такава чувствителност, но към малко неща, и наистина, към неща които ми харесваха. Отмина след раждането на бебка Tired

# 152
  • Мнения: 1 650
Сега малко ще се посмеете. Joy
Не понасях миризмата от парфюма на мъжа ми  Laughing и миризмата от дома на свеки( нали всеки дом си има специфична миризма). Щом влезнехме у тях, до шестия месец умирахххх..... Joy

# 153
  • Мнения: 1 428
Имах непоносимост към миризмите през първите 3 месеца.После това чувство изчезна.

# 154
  • USA
  • Мнения: 675
Това е най-големият ми кошмар за сега .Първите 4 месеца не понасях, миризма на каквото и да е месо , рибни продукти и манджи.Но парфюмите, лосионите, и разните подобни миризми все още не понасям , а съм вече в 6 месец.Ако малко се намажа с лосион или се застоя някъде където мирише на парфюм или нещо такова , започвам да повръщам. В къщи вече не се ползват такива неща, дори и от мъжа ми, горкият си маже лицето с вазелин и доста лъщи, но няма избор.  Joy

# 155
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Не понасях мириса на риба и мазни, тежки манджи.

# 156
  • Мнения: 1 725
О, големи проблеми имах и аз с миризмите. Шахта ни в сградата не е направена като хората и миризми всякакви се разнасят, особено с всеки по-горен етаж - ние сме на 5-ти, предпоследен. Особено лятото - правя течение и пак с часове не можеше да се отмирише  #Crazy  Изпаднах на няколко пъти в "нервни кризи", след което извиках майстор да запълни всички отвори в банята - вентилатор и по-уплътнена вратичка към шахтата, където така или иначе не може да се циментира, понеже там е водомера. След раждането, може би защото кърмя все още, пак съм чувствителна, но по-малко вече.

# 157
  • Мнения: 16
през първите 4-5 месеца всички миризми направо ме убиваха- такова гадене(добре че беше без поръщане) от миризми на храна, парфюми, на всякаква козметика, препарати за почистване, цигари и какво ли не. дори като ми се налагаше да съм сред хора - усещах всяка една миризма излъчвана от тях - ужасно е. сега съм в 7 месец и ми става лошо предимно от миризмите на парфюми, сапуни, препарати. Общо взето от всичко като в началото но по леко ми е вече!

# 158
  • Мнения: 23 439
Ставаше ми лошо с първата бременност от конкретни миризми.Чувството отмина около 4-ти месец.Сега ми се гади от почти всякаква миризма на храна и най-вече лук и чесън.Откачам вече.

# 159
  • Мнения: 62
През цялата бременност бях като хрътка. От километри подушвах всичко

# 160
  • Мнения: 7 474
По остър нюх имах, но не ми е ставало лошо и не са ме дразнили.

# 161
  • Мнения: 1 725
Обичам много животни, но нещо миризмите им не ми понасяха през този период. Ходих да гледам езда с коне и като минавах покрай конюшните щях да пукна, а са толкова красиви животни и така ми се искаше да пояздя, понеже съм се качвала само веднъж, но кобилката си стоеше на едно място и си пасеше. Скъпоценният дар вътре в мен ме спря да не го направя тогава, както и миризмата, де.

# 162
  • Мнения: 70
При мен продължи до към края на 4-тия месец. Не мога да кажа, че някаква конкретна миризма ме е дразнела, просто имах супер силно обоняние, а по принцип имам проблем с носа и нищо не усещам. Бях за малко и аз като другите хора Mr. Green

# 163
  • Мнения: 329
Аз въобще не разбрах какво е бременност от тази гледна точка-нито миризми, нито гадене, нито световъртежи, нито ми се прияждаше нещо, нито пък да не ми се е яло нещо...а бе нищо по-особено от нормалното състояние  Hug Пожелавам такава бременност на всеки  Hug

# 164
  • Мнения: 1 103
Аз лично нямах такива проблеми много леко ги изкарах и двете

Общи условия

Активация на акаунт