Имахте ли чувстителност към миризми...

  • 13 067
  • 199
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 334
До към 5-и месец имах непоносимост към почти всяка миризма .

# 46
  • Мнения: 1 114
Някъде до 4 месец имах непоносимост към огромен брой миризми. В Мола само като минех покрай парфюмерията и тичах към тоалетната. Почти 2 години по-късно ми остана непоносимостта към определени парфюми. А по принцип съм човек с не много чувствително обоняние. Например на Хюго Бос парфюмите ми опротивяха всичките и ги надушвам отдалече.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 139
Тази непоносимост ме държа през цялата бременност.
Дори вече шест месеца след раждането има миризми,които все още не мога да понасям,защото
ми напомнят за гадния период,в който неспирах да повръщам.
Най-зле ми ставаще от миризми на прах за пране,шампоани,сапуни,всякакви ароматизатори,парфюми и други такива Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 155
Да тва с миризмите беше ужасно. До ден днешен НЕ понасям как мерише прах за пране Ариел, парфюма Gucci ІІ, и още един парфюм, който е мъжки. Мъжът ми си го беше купил и си го държеше в жапката на колата, като излизахме някъде, той се парфюмираше при напускане на колата Grinning Grinning Grinning направо немога да го пърпя. Също неможех да понасям миризмата на цигари, а сега попушвам по малко Embarassed

# 49
  • Мнения: 3 372
Нямам непоносимост към миризми Peace

# 50
  • Мнения: 227
Да, до към 5ти месец не можех да понасям миризма на лук, месо, яйца ..подправки...и хляб. А до нас имаше един ресторант и за да избегна миризмата на готвено минавах винаги на отсрещната улица..  Laughing

# 51
  • Мнения: 80
Надушвах всичко навсякъде, и ми ставаше лошо и повръщах само от миризми до към 4 месец, после намаля, към края пак надушвах и след раждането пак съм като хрътка, но не ме дразни така, че да ми става лошо.
всичко преминава и накрая си заслужава Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
При мен беше за кратко-само в 3тия месец.

# 53
  • Мнения: 204
През цялата бременност не можех да понасям никакви парфюми,дори и моите!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 365
Така ми се изостри обонянието, че усещах миризми, които другите изобщо не долавяха. Започна към 3ти месец и до края на бременноста карах без да изхвърля или изобщо да се доближа до боклук. Ужасно лошо ми ставаше

# 55
  • Мнения: 468
И аз имах, даже още си я имам тази "способност".  Grinning Мислех, че като родя ще изчезне, ама не.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 12:07 от amal

# 56
  • Мнения: 2 090
И с двете бременности не съм имала непоносимост към миризми Peace
...освен към цигарен дим Crazy

# 57
  • Мнения: 2 270
при мен първия път беше само до 3-тия месец, а сега ще видим до кога newsm78

# 58
  • Мнения: 822
При мен беше първите месеци към всякакви миризми. После постепенно намаля, но до края на бременността ми се повдигаше от миризмата на цигари и парфюм.

# 59
  • Мнения: 469
През цялатата бременност не можех да си сложа парфюм, ставаше ми лошо. Слава богу след раждането ми мина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт