Отговори
# 15
  • Мнения: 918
А бе знам,ли може да хвръкнеш  4uu ?Честно говоря baloniУтре като ги видя каква им е бройката и големината ще преценя newsm78

# 16
  • Мнения: 3 540
Относно надуването на балоните,миналата година ползвах услугите точно на това магазинче.Добре ще е да се занесат предния ден и да се каже за колко часа ще трябва да са надути ,така ме посъветваха от самия магазин.
Нашите тогава бяха 15 балона.
А за носенето и аз мога да се включа!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 22:32 от Vanq 66

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Хора, поводът е сериозен, вие си направихте гаргара с тия балони! Последно какво се разбираме - кой? кога? къде? какво?

# 18
  • Мнения: 3 540
Ако наистина балоните са 20 на брой,носенето им от един човек ще е неудобно!
А Анете да пише когато ги получи и наистина трбва да се занесат предварително ,защото имат много поръчки за детски тържества.
Ако мероприятието е от 11.00 мисля ,че да се вземат от магазина в 10.30 е съвсем нормално.

# 19
  • Мнения: 918
Ели .не съм получила балоните.Не зависи от мен..не си правя гарагара, но знам като сме пускали в София,че бая големички бяха и ги надуваха на място.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Отчитам: залепени плакати на поликлиниките във Владиславово и Младост, както и по други места.

Позволих си да пусна и тази тема с информация: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376076.new#new

Мисля си, че информацията в нея ще е по-полезно да се раздава, отколкото брошури за конкретни заболявания, как смятате?

# 21
  • Мнения: 918
Ели получих балоните.Също така значки,мартеници,тениски,брошури и шапки...Милсля балоните да ги надуваме и да ги раздаваме..Имам обещанието на един благороден човек,който ще надуе 150 балона и ще ги донесе на място..Благодаря много за което ,той си знае кой е...
Надутите балони как да ги раздаваме...по принцип се слагат на едни пласмасови пръчки,ама  кой знае...дайте предложение.Този големия плакат как да го захванем ..чудя се

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ще ти звънна по-късно да се уточним, ако трябва - да измислим някакви столове, на които да го подпрем и вържем?

# 23
  • Мнения: 51
Аз смятам транспаранта, който имам да го опъна между две дървета на главната улица, докато тече раздаването на материалите. За балоните идеята ми е - колкото видове редки болести се съберем, пускаме толкова балона с хелий към небето. Другите ги раздаваме просто надути на деца (ако има такива)  и млади хора, подавайки им ги в ръка. Тъй като ще има с нас малки деца (нашите), мисля те да свършат тази задача - да бягат и да дават балони.
Успех на всеки, който организира, участва и се включи в акции като тази!
И после споделете.... преживяванията.

# 24
  • Мнения: 918
 Как ще го качиш м-у две дървета,аз имам една стълба май ще я взема newsm12
Марчелка успех и на вас утре! newsm10

# 25
# 26
  • Мнения: 918
Събитието мина, мисля ,че напомнихме за себе си днес.
Искам да благодаря на всички ,които ми помогнаха днес...сама нямаше да се спраява.Мерси на Ванчетата,на Ели ,Айнурче и на другите доброволци!
Благодаря на модераторите на форума..
Посветих този ден на теб Ло!!!

# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ани, не беше нужно да се опитваш да се справяш сама - имай малко повече доверие в хората.

Мисля, че привлякохме общественото внимание към съществуването на редки болести, зарадвахме куп деца с балоните и някои хора с другите подаръци.

Радвам се, че се запознах с вас!  Hug

# 29
  • Мнения: 918
Обещавам да се поправя.. Weary  love001

Общи условия

Активация на акаунт