Баба Марта бърза, на юлче мартенички връзва!

  • 23 215
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 444
Ели, ами по 100 пъти ме питат с какво да му измият дупето, как пък веднъж за винаги не запомниха. Пък и е нарисувано бебе на шишето. Иначе 2 пъти в седмицата продължавам да му мажа тялото с мляко, бузките с хидратиращ крем, за разходка с друг за студените дни. Вечер му почиствам пишлето, разтварям хубаво, а те едва ли ще се занимават с това, а прескоча ли един ден, веднага се насъбира секретче вътре. Да не говориме, че аз единствена му мия зъбите, дупето му следя и мажа или с бебешки вазелин или ако се зачерви с друго кремче и така, то се насъбират доста неща за помнене.

Ети, Hug Всяка от нас се е чувствала така предполагам. Но утрешния ден ще е по-хубав! Heart Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 309
Ети,мила,аз не мога само с едно да се справя,представям си колко ти е трудно с две.Според мен е дошъл момент,в който трябва да помолиш някой да ти помага.Сигурна съм,че си най-доброто майче на света,но и ти имаш нужда от презареждане на батериите.Желая ти утре да се чувстваш по-бодра. Hug
Ронка-милата ти!Дано скоро да спре неразположението! Praynig Hug
Нанни-напълно те разбирам,на мен ми се наложи за един ден да замина за Варна сама и бе един рев,едно чудо/от моя страна/,голяма драма-чак започнах да обяснявам на мъжа ми ако се случи с мен как да се грижи за малкия-не съм у ред!
Няма ли компромисен вариант-и двамата да погостувате за три-четири дни и да си се приберете.Хем и теб ще поглезят,хем на малкия да се порадват,хем ти да си го гледкаш.Дано намериш вариант. Hug
Аз все още ползвам чат-пат крем здраве-мажа и дупе и бузи Grinning,и чурата гледам да забелвам,но малкия много плаче,зъбите сам иска да си мие.Иначе друга козметика не.
Жоржи-браво на момченцето ти!Браво и на теб,аз ако бях щях да му пльосна памперс,хубаво,че си отстоя! Peace

# 62
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
И ние не ползваме козметика - само един душ гел. Като порасне да си купува и да се маже където и с каквото иска Mr. Green

Наистина не сте у ред Grinning Hug

За яслата. Вчера Дая с идването си вика: "Пък леля Ценка е много лоша, щото бие децата". Даже поименно изброи битите деца /Криси не беше сред тях Grinning/. Ма толкова сериозна, че аз аха да й повярвам и тя продължава: "А Ивайло ме бута и тати каза, че ще го смаже от бой" Shocked Shocked Което, естествено, е абсолютно невъзможно да го каже баща й, така че е под съмнение дали леля Ценка бие децата Laughing Stop

# 63
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Здравейте момичета,ние още сме със скапан нет,вечер към 10 е малко по-нормално положението,макар,че си е мъка така.
Ронка,пратих вчера писъмцето,дори го оставих при пощаджийката да не би да не го вземат от кутията навън.Ти лягай и почивай щом си зле първите  2-3 месеца е най-кофти после ще ти размине Hug

Нанни,вчера получих едни календари от асоциация "Родители",има ги нашите татковци и на Ронката мъжО в нас на терасата с бебоците,трябваше да са готови декември,а чак сега ги получихме,та как да стане да ви метна един брой и за Рони има един.Сложили са ни точно на юли месец,как само са уцелили Laughing
Аз също мажа Цвети след баня,с масажният лосион на Бюбхен за след баня,къпем се със А-дерма и Мустела,иначе кожата и става много суха и започва да се лющи.За косата сме с шампоан за къдрава коса,крем за лице хидратантен вечер и за навън на Бюбхен колд крема.Има си и спрей за по-лесно разресване и собствен парфюм и собствен балсам за устни.Изобщо козметика да искаш при нас,но нали си ни е малката мацка в къщи всички я глезят.Кака и най-много простотии от подобен род купува,подмазва и се после Цветка разправя,че обичала кака си защото и носи парфюми,а бате Гого само я дразни и тате трябва да го набие Laughing
Мале пък за говоренето не ми се говори на мене от нея,не млъква,а частиците си ги слага навсякъде,абе говори като голям човек и само въпроси задава,ще ме побърка Whistling
Етко не се шашкай,съвсем нормално е децата да искат цялото ти внимание, всеки само за себе си,не си лоша майка,в крайна сметка не можеш да се разкъсаш.И нашият батко Гого,все ми се глези и се умилква като малко бебе,все на него не сме били обръщали достатъчно внимание,мери се с Цвети за всичко,ама пубери ooooh! какво да се прави.Аз пък явно не съм от впечатлителните и изобщо не ме притесняват подобни негови изказвания.
Нали за себе си знам,че давам най-доброто от себе си и правя всичко по силите ми децата да са добре да имат всичко и по никакъв начин да не се чувстват пренебрегнати,разпределям вниманието си по-равно за тримата.Надявам се рано или късно да го оценят.Валерия между впрочем вече го е оценила. Grinning

Жоржи,браво на момчето,ако знаеш как се израдвах като прочетох,голяма мъка е иначе Hug

Айде изчезвам,че работа ме чака,оставих си днес и за домашно,не мога да свърша до утре ако се подмотавам така ooooh!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 23:29 от Пиги®

# 64
  • Мнения: 590
Ети, аз съм с едно дете и много често и мен ме спохождат такива мисли. А ти където си с две, предполагам че ти е сто пъти по-трудно.Факт е, че времето не стига за нищо.Цял ден на работа, като се прибереш вечер кое по напред. Да сготвиш ли, на децата внимание ли да обърнеш...За почивка и дума не може да става. Но въпреки всичко ти си най-добрата майка на твойте деца и те го знаят. Много пъти съм се карала на Ева за нещо и веднага след това ми става доста гадно. Мисля си, че ще ме намрази. Не минават и 2-3 минути обаче и чувам" Маме, много те обичкам". Така че не се обвинявай. Ева още не се е оправила. Понеделник и вторник беше с висока температура, водих я пак на УНГ. Лекарят каза, че възпалението е преминало, ама днес ми прави впечатление, че не чува добре. Много често пита "какво"? Сугурно са и заглъхнали ушите от капките. Ще я заведа пак да видим какво ще каже доки. Много е гадно с тези уши. Дано и минат по-бързо.
Ели, какво направихте с апартамента?
Жоржи, браво на Митето. Хайде да снимаме дечицата пак за баба Марта като първата година, искате ли? И да си направим после една обща снимка на всички? Аз си я пазя моята от 2007, много мило ми става като я видя.

# 65
  • Мнения: 590
писали сме заедно с Пиги и НАН. Ева също си съчинява. Не и вярвам на  100 процента. За яслата, миналата седмица каза, че едно момченце-Жоро хапело децата и лелята го ускубала. Това го приемам за истина, защото цяла седмица за това говореше.Явно се е впечатлила доста. Но друг път си измисля, че някое дете я е ухапало, а въпросното дете не е ходило на ясла от 1 месец. Друг случай, пипа нещо вкъщи, мъжа ми я пита-мама разреши ли? А тя с най убедителния тон-да, да, чак глава клати. За козметиката Ева я мажа след баня с крем за тяло, но не винаги. Лицето мажа с крем на Бюбхен за студено врема, ама пак не всеки ден, когато се сетя.и балсам си има.Пиги, не е ли рано за парфюми, някакви детски ли има?

# 66
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Има на Чико и други разни на Уитч се подмотават из нас,а кака и донесе и на Бенетон за капак.В общи линии не се залива де,иска само като излизаме на разходка. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 326
Наде аз вече си мисля че наистина ги бие тази леля Ценка, защото и Криси го казва всеки ден. Даже ми вика ама не по лицето, а по краката. Ще я видим тая работа с боя. Нямам търпение да го преместя в градината, но има  още много време.  #2gunfire
А за парфюма и ние се пръскаме, но искаме от на тати и той го пръска по блузките или якето, за да не е директно на кожата.  Wink
Браво на Друнди Simple Smile Джорджи и ти си корава мама   bouquet
Ети я разкарай тези мисли от главата си. С пубертети толкова трудно се разбира човек по принцип, обикновено имат такива изблици независимо дали са 1 или 2 деца. Това си е от хормоните. Седни и поговори с него като с възрастен. Сигурна съм че ще те разбере  Hug.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug Hug Hug

Ох,Благодаря ви момичета страхотни сте  bouquet  bouquet  bouquet
Наистина голям зор беше Crazy,като сесетя направо лошо ми става Sick.Сега как се пъне на тоалетната направо,умирам от смях.и като се изака и си пляска,вика браво с цяло гърло и после иска Тинки пингуи/Киндер Пингуи/ или голяяяяяяяяяяям подарък.направо луди станахме с тези подаръци Crazy  Joy
И спря да пиша през нощта,но ме е страх да му махна памперса.много студено ми се струва още Rolling Eyes


Етко миличка,недей се мисли глупости моля те.Всяка майка изпада в такива състояния Peace..Живота е сложен сега,а и проблеми въобще не липсват.Ти си най-добрата майка за своите деца,мисли си позитивно.само хубави мисли,чу ли? Изтегли си документалния филм-The Secret 2006г и го гледай.ще се почувстваш много добре,обещавам ти Hug

Дидито Hug

Дупето,и аз го мажа от време на време.иначе кожата на лицето постоянно с крема на Бюбхен за студено време.Димитър има много лоша кожа на лицето Tired


Днес мили мои, с моят мъж имаме годишнина от сватбата.4 години,ееееех кога минаха Crazy
По този повод се почерпете за наше здраве.дано се обичаме още дълги години Praynig


# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 136
[size=14pt]Жоржи честита ви годишнина! Прекрасен ден ви желая и още много години заедно, изпълнени с любов и щастие![/color][/size] И не на последно място една Друнделка, за другарче в игрите на Друндела!
Ети, мила как те разбирам само.......... Напоследък все повече изпадам в твоите душевни терзания Sad А ма така е като децата ни са с голяма разлика и имат различни интереси и нужди. А в същото време големите са малки да се оправят сами и още си ни търсят. Цяло лято мъкнах Михаил в морската заради Тошко въпреки, че приятелите му играят в двора на училището. Иска на кино, иска на ледената пързалка, а ма за да го заведа трябва някой да гледа брат му и т.т........ Аз за това и много се радвам на всички мами, които се престрашиха по-бързичко да и направят още едно бебче, че все ми се струва, че с по-малка разлика ще е по-лесно.
Нани пускай Дани със свекърите, че да свикват с него. Аз така все не давах децата и те вече се отчуждиха. Те и децата не искат да ходят при тях, а идва момент когато ще ти се прииска да ги оставиш на някого.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Жоржи извинявай, а ма не знам защо пожеланията ми излизат с различен шрифт и цвят. Не ми дава и да го редактирам Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 1 241
Жоржи, честит празник и от мен!!! Много любов и семейно щастие ви пожелавам!!!

# 72
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добро утро!

Жоржи,честита годишнина,да сте живи и здрави с мъжлето ти, дълги години любов и щастие и много да те слушат двамата мъже у дома!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 2 484
ЖОРЖИ  аз го пуснах да се сваля този филм,звучи интересен  Wink има и 2007 някакъв,но този дето си казала свалям 2006 Hug

Ети сега идва пролет,може да е някаква депресия,като напече слънцето  и повече раходки,повече време за себе си отделяй,и децата ще са доволни със щастлива майка!Незнам за пубертета какъв съвет  Thinking newsm78

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Благодаря ви милички  bouquet

Ели,филма е документален.обложката е черна с червен печат на нея и пише The Secret Peace
По принцип е 2006,но на някой места и 2007 го дават.като го търсиш напиши док накрая.Не ми се отваря Арената иначе щях да пратя линк Wink

Общи условия

Активация на акаунт