Отзиви за PALETTE

  • 48 057
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Много съм доволна. Най - "здравата" боя за мен.

# 16
  • Мнения: 2 110
Боята е "силна" и поради тази си причина ,не е за всички коси !

# 17
  • Мнения: 3 414
Аз докато налу4ках русото,което ми се искаше се изтормозих яко........докато не открих Палете. Много съм доволна ,моята коса я понася  добре ,макар да е силна  Peace
С коя палете се изрусяваш по-точно и кой номер?

# 18
  • Мнения: 2 388
Аз, като бях руса се правех с А10 или C 10, пепелни нюанси.
Ако не се бъркам де, че преди много време вече беше.
Много бях доволна.

# 19
  • Мнения: 3 414
Аз май-май не съм привърженичка на Палетте..По принцип на фризьор,ама като нямам възможност все нея купувам.На другите бои,пък още повече нямам доверие,за това,пък и избора за русо е голям  Peace

# 20
  • Мнения: 87
Доволна съм от боите,до преди година ползвах русата гама А10 и С10,а от скоро съм на WN5-Golden shokolate.

# 21
  • Мнения: 121
Само един път се боядисах и ми излезнаха рани по-главата. Може би съм с по-чувствителна кожа.

# 22
  • Мнения: 121
Добре покрива, но много изтощава косата, подходяща е за къси коси, които Често се подстригват.

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не ми харесва! NaughtyУжасно изтощава косата!Беше ми докарала косопад.

# 24
  • Мнения: 64
На мен лично боята ми допада,но много зависи от самата коса ако косата е слаба,то няма смисъл да опитваш,но конкретно от червения цвят на палете не съм доволна,тъй като аз съм с тъмно кестенява коса и много исках да се боядисам червена(в момента съм такава)и единствената боя която успя от първия път да покрие беше на сери макар че бях получила много добри отзиви от палете,но пак повтарям че много зависи от косата

# 25
  • Мнения: 1 432
bonkaivanova, C10 Arctic Silver Blonnд......
Но за да получа желания цвят доста проби направихме..дали да се изсветлява корена или не ,матиране след това, колко мин да стоя......няколко месеца с фризьорката ми правихме опити  докато успеем  Peace

# 26
  • Мнения: 3 356
Аз съм доволна ,това е едниствената боя,която ми покрива белите коси
Не ми изтощава косата,нямам никакви проблеми

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 101
Ползвам я от години, изсветлява добре и се получава хубав цвят. Общо взето съм доволна.

# 28
Имам много, много тъмна коса, която почти не се поддава на боядисване, и в почти всички случаи започва да червенее, ако не веднага, то скоро след боядисването. Консултирах се с фризьор, който ми каза че това се дължи на пигмента на косата ми. Така че момичета не бързайте да обвинявате боята, а се консултирайте първо със специалист!
Успех!

# 29
  • Мнения: 1
на времето като бях руса се плесках с палете 219 и ми ставаше супер цвят, пепеляв и равномерен. Сега мисля в скоро време пак да се поизсветля, ама ще трябва да поизчакам кестенявото да падне. Естественият ми цвят е тъмно кестеняв  с червеникав пигмент и единствено палете ми докарваше читаво русо Peace

Общи условия

Активация на акаунт