Прекалено разумни ли сте, за да сте щастливи?

  • 3 321
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 761
Не се замислям дали нещо е разумно или не,за да го направя,щом имам нужда или усещам,че искам да го направя.
Много съм щастлива,как изглеждам отстрани не ме вълнува толкова.Досега интуицията ми не е грешала.Моментите, в които съм се чувствала зле все са били много добре премислени и разумни като действия.На мен обаче не ми харесват и вече не правя така.

# 16
  • Мнения: 1 897
Дълго време не ми стискаше да последвам сърцето си. Заради разума. Оказа се, обаче, че най-сетне постъпих разумно като го послушах.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 16:25 от Ulia

# 17
  • Мнения: 3 268
Моето сърце винаги си е било на едно място през целия ми съзнателен живот.Имало е обаче моменти,когато мястото на разума се е променяло,дори на моменти е нямало място за разум.Сега като се замисля,била съм щастлива в този период,някак безотговорно щастлива.Сега обаче ,на попрището жизнено в средата,разумът ми си е на мястото повече от всякога.Скучно или не,така съм щастлива сега.

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 380
Следвам вътрешния си глас, интуицията си, природата си. Когато цялото ми същество иска нещо-значи така трябва. Случвало ми се е да действам противно на разума си, на принципите си дори и резултатът е, че бях и продължавам да съм щастлива.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
достатъчно

# 20
  • Мнения: 817
Винаги разума ми е пред чувствата.  Може би в такъв случай  моя отговор на въпроса ти е- Да!

# 21
  • Мнения: 14 490
Дълго време не ми стискаше да последвам сърцето си. Заради разума. Оказа се, обаче, че най-сетне постъпих разумно като го последвах.

много точно и хубаво казано newsm10

# 22
  • Мнения: 2 070
Прекалено разумна съм,не знам дали това ми пречи да съм щастлива

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Не прекалено, но не и прекалено неразумна. Мисля, че съм постигнала златната среда в това отношение.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Разум, но и интуиция. Всъщност, винаги, когато не съм се вслушвала в интуицията си съм грешала.
Колкото и разумен да човек, никога не може да предвиди всички обстоятелства, докато умението да се вслушаш в интуицията си /ако го имаш, разбира се/ е безценно.

# 25
  • Мнения: 2 448
За съжаление щастието ми никога не е зависело от избора разум - чувства. Иначе бих била най щастливия човек.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разумно щастлива съм, да.

# 27
  • Мнения: 4 892
Достатъчно луда, за да съм щастлива въпреки.
Летяща, за какво става въпрос, пак ли за мостове, Медисън, любов или по прицип?
Защото аз говоря за щастието по принцип.
Щастлива съм въпреки нещастието.....

# 28
  • Мнения: 370
и разума и сърцето си слушам.за мой късмет винаги става така че и двете неща са ми били съвместими.или по друг начин казано ,виноги съм била удовлетворена от решенията си и това ме е правило щастлива.

# 29
  • Мнения: 516
Щастлива съм.

Общи условия

Активация на акаунт