Жената ДЕВА 3

  • 17 725
  • 439
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 234
аз нямам наблюдения за телците мъже - не познавам такива.
Но най-добрата ми приятелка е телец и определено се разбираме много добре  Peace
Иначе с мъж близнаци вкъщи.....как да кажа...имам поле за изява. Изцяло аз съм активната страна, което ме удовлетворява, но понякога ми писва  Tired
Иначе се разбираме чудесно. Не се караме, не се бием  Mr. Green доста си говорим и общуваме, не сме си омръзнали още.....доволно  Heart Eyes

# 421
  • Русе
  • Мнения: 1 844
Съпругът ми е лъв...според зодиака дева-лъв е несъвместима комбинация Mr. Green.....ние обаче опровергаваме правилото....разбираме се чудесно 18-сет години и дано е винаги така!

# 422
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Моите най-добри приятели са мъже Скорпиони и жени Водолейки.
Точно за това се чудя защо не се разбирам с домашния Водолей - дали защото е мъж  newsm78

Вие маниачки ли сте на тема чистота? /казват било доста характерно/
Аз май я преболедувах тая мания  Blush
С тая работа,дето я имам сега,може да мине и седмица преди да направя основно почистване на цялата къща  Mr. Green

# 423
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Доромче и моят мъж вкъщи е Водолей, но се разбираме доста добре  Laughing

Много ми е кротък милия и се съглсява на всичките ми щуротии  Laughing

За чистенето - не съм типична Дева, хич нямам мания да ходя непрекъснато с парцала в ръка  Mr. Green

# 424
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Лу искрено ти завиждам!
Къде пък го намери тоя кротък Водолей  newsm78 Има ли такива наистина или само се прикриват умело  Rolling Eyes

# 425
  • Мнения: 331
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН  Hug
не мога да смогна на пуста му работа ooooh!, едва се докопвам до нета  Shocked

У нас си имам една лудетина ЛЪВ (дъщеричката ми), която се явява със страхотен характер и една РИБА (съпруг), която си е типична риба. Иначе баща ми е одолей и е страхотен човек  Peace

За чистенето съм на моменти. Имам дни, в които направо откачам, но за моя радост взех да ги понамалявам. Иначе свекърва ми е ДЕВА и е маниячка на тема чистота

# 426
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу искрено ти завиждам!
Къде пък го намери тоя кротък Водолей  newsm78 Има ли такива наистина или само се прикриват умело  Rolling Eyes

Да ти кажа не знам и аз, моят излезе кротък  Party

Предишният ми Водолей обаче беше същинска хала, нямаше спирка тоя човек. Все едно не са една и съща зодия  hahaha

# 427
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Лу искрено ти завиждам!
Къде пък го намери тоя кротък Водолей  newsm78 Има ли такива наистина или само се прикриват умело  Rolling Eyes

Да ти кажа не знам и аз, моят излезе кротък  Party

Предишният ми Водолей обаче беше същинска хала, нямаше спирка тоя човек. Все едно не са една и съща зодия  hahaha

Мойта първа голяма любов пак беше Водолей  ooooh!
Е няма такова нещо  Mr. Green

# 428
  • Мнения: 49
Бившият ми е Телец.Най-добре съм се разбирала с него.Имаше малък проблем обаче - той се разбираше добре и с всичката останала женска част от населението  ooooh! Омръзна ми.И се разделихме.Но все още се рабираме чудесно по всички останали въпроси  Peace
И за мен това е най-добрата комбинация!!!

Еми така си е по лични наблюдения, са си убавци и сладкодумци и доста въртиопашки се навъртат около им,но много трудно се дават само устите са им  големи  Naughty Joy.Въпреки че има изключения винаги. Peace
Мойто мъж е РАК ,в началото трудно съжителство ,постепенно напасване до момента вече след 15 семеен живот нещата почнаха да се понаместват добре.Нали и двамата сме си остри камънаци. Та за капак и близнетата ми са рачета .Нека ми  hahaha

# 429
  • Мнения: 331
ДОБРО УТРО

Русалана ама и вие сте едно рачешко семейство, не ти завиждам  Joy Joy Joy

# 430
  • Мнения: 49
А не се оплаквам , вече съм свикнала .Особенно по пълнолуние и около някво луние сме Голяма веселба в къщи.А и каката ми е Козирог просто веселба

# 431
  • Мнения: 9
Здравейте мили мами!Нека и аз да се включа в темата.Аз съм много нова но бих искала да  се запозная с нови хора,да споделям радости и мъки,да науча нови неща от вас .Аз съм зодия ДЕВА и съм омъжена за мъж ОВЕН.По принцип пише ,че ОВЕН и ДЕВА не се разбират но ние сме си добре.Следя темите с голям интерес.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 13:11 от papi_83

# 432
  • София
  • Мнения: 39 770
Аз тази тема съм я пропуснала Simple Smile
Аз съм септ. дева, мъж ми е августовска Simple Smile
Моята мама също е дева. направила си е най-големият подарък за 20тия РД. Родила ме е на 20г и 2 дена.
Общо взето у дома сме се разделили на деви и водолеи. Аз, мъж ми и мама - дева; брат ми и щерката - водолей.
Само малкото се отцепи от колектива Simple Smile

# 433
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Добре дошли на всички нови  Hug

AnMary ние първо бяхме в ДиС, но после ни преместиха тук, защото си станахме отчетна тема  Laughing

# 434
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Как сте днес момичета  Hug
Аз започвам много да скучая.Чакам да свърши отпуската.

Общи условия

Активация на акаунт