Кой къде ще почива от 1 до 6 май?

  • 17 934
  • 158
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 98
 В "Сънсет Ризорт" Поморие. Бяме там за Нова Година. СПА-то е стахотно. Има хубав басейн за плуване, детски с пързалка, голямо джакузи. Залата за фитнес е прекрасна. Апартаментите са доста просторни. Затова смятаме да повторим.

# 76
  • Мнения: 712
Хммм... ако не ми мине котка път, ще се разходим с майка ми до Тасос за 3 дни, а после с половинката ще отскочим за 2 дни до Сърбия на гости на приятели.
Дано само не се провалят хубавите планове в последния момент  Praynig Praynig Praynig!

# 77
  • Мнения: 463
Ние с приятеля ми май ще прекараме почивните дни приключенски, без нощувки Mr. Green, само в обиколки на Боженци, Трявна, Етъра. Мисля да се реванширам на България - в последно време нон-стоп й изневерявам с чужбина Wink

И ние сме решили да пообиколим. Смятам да отскочим до Велико Търново и да пренощуваме в Арбанаси първата вечер. Събирам предложения за хубаво и евтино хотелче. След това ми се иска да отидем до Трявна, Дряновския манастир и евентуално в Габрово и Етъра. АКо е хубаво времето може да качим децата и на Шипка.  С други думи - "Опознай Родината си, за да я обикнеш."

# 78
  • София
  • Мнения: 2 876
Ние с приятеля ми май ще прекараме почивните дни приключенски, без нощувки Mr. Green, само в обиколки на Боженци, Трявна, Етъра. Мисля да се реванширам на България - в последно време нон-стоп й изневерявам с чужбина Wink

И ние сме решили да пообиколим. Смятам да отскочим до Велико Търново и да пренощуваме в Арбанаси първата вечер. Събирам предложения за хубаво и евтино хотелче. След това ми се иска да отидем до Трявна, Дряновския манастир и евентуално в Габрово и Етъра. АКо е хубаво времето може да качим децата и на Шипка.  С други думи - "Опознай Родината си, за да я обикнеш."
Страхотно сте решили, много пъти съм го обикаляла този маршрет и всеки път ме завладява сякаш го виждам за първи път. Ние може би ще въртим около Родопите, засега такива са идеите. Никога не съм ходила към Момчиловци, Широка лъка.

# 79
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Ние с приятеля ми май ще прекараме почивните дни приключенски, без нощувки Mr. Green, само в обиколки на Боженци, Трявна, Етъра. Мисля да се реванширам на България - в последно време нон-стоп й изневерявам с чужбина Wink

И ние сме решили да пообиколим. Смятам да отскочим до Велико Търново и да пренощуваме в Арбанаси първата вечер. Събирам предложения за хубаво и евтино хотелче. След това ми се иска да отидем до Трявна, Дряновския манастир и евентуално в Габрово и Етъра. АКо е хубаво времето може да качим децата и на Шипка.  С други думи - "Опознай Родината си, за да я обикнеш."

и аз питам за хотел в арбанаси  Praynig

# 80
  • Мнения: 3 427
http://www.bulgariatravelbg.com/ex.php?no=3 някой, който се е записал за тази екскурзия? на 17ти май имаме годишнина от сватбата и искаме да отидем някъде за 2-4 дни. приемам и предложения. Simple Smile

Nadyk , в арбанаси има мнооого хотели и хотелчета. много хвалят ето този хотел http://arbanassi-hotel.com/
ако не си намерите нещо, мога да ви предложа много хубав семеен хотел в г. оряховица ( на 3 км е от арбанаси).

# 81
  • Мнения: 377
Ние си избрахме до яз. Кърджали, едно хотелче Трифон Зарезан. На снимките изглежда добре и за дете има място къде да играе. Ще обиколим околносите. Надявам се да си изкараме добре.

Sofy, според мен си избрала добро хотелче. Храната в ресторанте е много прилична. Басейна май месец най-вероятно дори няма да е пълен, но пък ще има къде да обикаляте. Района е препълнен с интересни места и наистина има какво да се гледа.  Peace

# 82
  • Мнения: 125
с няколко приятели ще ходим до Виена, като минем и през Будапеща

# 83
  • Мнения: 2 392
А някой да се е насочил към Рила и по-точно рилските езера? Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 094
Отивам в Женева, ама няма съвсем да почивам.......Иначе ще се размърдаме до Лозана и Сион или Анеси и Шамони.

# 85
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Отивам в Женева, ама няма съвсем да почивам.......Иначе ще се размърдаме до Лозана и Сион или Анеси и Шамони.
smile3517

# 86
  • Мнения: 1 008
Ние май отиваме в Сандански, в спа хотел Медите, ако някои е ходил да даде малко инфо Simple Smile, колебая се и за Велинград-грандхотела, но май съм повече за Сандански

# 87
  • Мнения: 674
Ние май отиваме в Сандански, в спа хотел Медите, ако някои е ходил да даде малко инфо Simple Smile, колебая се и за Велинград-грандхотела, но май съм повече за Сандански
Гранда във Велинград е зле - бягайте от там!!! Peace Peace Peace

# 88
  • Мнения: 930
засега в Рибарица newsm78

# 89
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние май отиваме в Сандански, в спа хотел Медите, ако някои е ходил да даде малко инфо Simple Smile....

 Oт СПА центъра съм много доволна.Но трябва да се обадите за процедурите предварително,иначе може да се разминете с тях.
 Стаите също са просторни и хубави.Някой се беше оплакал от хигиената из форума,но яз нямах забележки...И добрите неща са до тук.
 Ako сте с малки деца и времето е лошо просто сте обречени. Няма какво да се прави вътре с деца- тясно ,водата в басейна е студена,а в ресторанта е неоправдано скъпо. Не опитах нищо, за което да кажа,че си е струвало. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт