Животът ми се преобърна

  • 5 062
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Здравей,Оффенден! Hug
Първо искам да ти пожелая да бъдеш силна и да се фокусираш върху детенцето си Hug
От гледна точка на жилището и аз мисля,че е пълно безумие да живееш с него,макар и с такова формално съжителство! То всъщност точно това е безумното! Досега си изпитвала чувства към този човек и аз не мога де си представя да се подминавате и да търпиш пренебрежението му Sick #Crazy Колкото и да е тежка финансовата страна на въпроса никога не бих го направила! Има достатъчно примери за хора с доходи около 100 лви нищо друго,които са се оправили въпреки това! Аз лично също мога да използвам жилището на БНД,а той дори е много разкайващ се,с много внимание и грижа,тоест не би се държал като паметник,а точно обратното,което обаче би ме дразнило също толкова-след дъжд качулка #Cussing out Та аз се прибрах вкъщи,не се възползвах от тази чудесна алтернатива да използвам жилището му! Аз самата получавам 100 лв всичко на всичко,защото още съм студентка!  Peace Нашите ми помагат финансово,но не съм цъфнала и вързала Stop И какво-да се върна при БНД ,понеже неговата заплата е 3000 лв newsm78 Никога няма да го направя,никога Peace
За болката ти не знам какво да ти кажа! Моята още я има,още си задавам същите въпроси,които и ти,още гледам детето си и плача,още завиждам на детенце с баща и тн! Ние не сме били толкова дълго заедно,но той беше най-влюбеният на света,той искаше детето повече от всичко на света,галеше ми корема,пееше,ходеше на всеки преглед! Той беше човекът с невероятно красивите и силни думи и мечти! Е нищо подобно #Cussing out И аз не мога да го преживея-все се питам-Зощо на мен newsm78 Sick Защо точно моето семейство се разби,защо точно моето дете е биз баща #Crazy И моите лични мечти се разпаднаха-огромната ми и консервативна вяра в брака и птичките,пчеличките,безграничната любов и щастие! Peace Но сега съм по-добре! Сега сме аз и бебка-сега поне не мисля къде е,защо е направил това или онова или защо не е направил това,много по-свободно ми е на душата!

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз искам само да ти изпратя едно голяма  Hugот мен.
Ако бях аз нямаШе да остана в неговото жилиЩе  Thinking,да го гледам всеки ден....да се среЩам всеки ден с роднините му....... Naughty...Кьсмет и смело напред_НЯМАШ друг избор Laughing

# 17
  • Мнения: 1 663
Все едно съм го писала аз, с малки промени.Аз бях виновната че той е преспал с един куп,и не се прибираше, когато разбрах спеше при една дето на човек не прилича.Разговорите не помогнаха и се взех в ръце-развод.Сега живея в жилището което е на баща му, и те уверявам че животът е хубав.Спокойна съм и си гледам детенцето а той #2gunfireНе съжалявам че го направих,щях да влезна в лудницата сигурно.

# 18
  • Мнения: 1 226
Само не се обвинявай миличка. Аз съм в същата ситуация. По-черна от дявола. Но имам време да мисля, защото той почти не се прибира. Това със - "ти си виновна за всичко" е просто напразен опит, да изчисти гузната си съвест. И се опитва да си самоповярва. По-лесно е просто. С теб сме.Успех  Peace

# 19
  • Мнения: 251
offended Опитах се да ти пиша на лични, но кутията ти е пълна и не ми разрешава да ти пиша.
От мен   Hug  Hug  Hug
  bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт