Вкарвате ли се във филми?

  • 3 437
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Вкарвам се и още как  Crazy
Последният път даже яко прекалих  Simple Smile За щастие се размина без последствия , че сериалът щеше да стане много драматичен ...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 161
Най редовно . Имам ужасно развита фантазия : Постоянно  ми се въртят разни сценарии в главата , добре ,че  са само  в мислите ми Rolling Eyes
Е , случва се някой път да вляза в роля , но околните вече са ми свикнали  Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Вкарвам се. Нужно ми е за разтоварване на напрежението. По-лошото е, че вкарвам и други актьори, доста често без те самите да искат  Embarassed  И мен ме дразни като ме вкарат в чужд филм, особено с кофти сценарий.

# 18
  • Мнения: 2 898
Аз имам чувството, че съм се родила във филм и не съм излизала от него... Rolling Eyes.. Но и за режисьор ставам, и за сценарист... И така  съм все в най-трагичната роля, най-изтерзана, най-нещастна...Абе, ужас..

# 19
  • Мнения: 2 478
Не,ужасно са ми смешни хората ,които сами влизат в някакви филми,страдат,преживяват ....нереалност.
Мерси,нямам нужда от друг свят,освен реалният!

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мен ме вкарват във филми.  ooooh! Много ме обичат от ранни младини клюкарки и съчиняват ли, съчиняват. Какво ли не съм била? Много богата наследница (това в ранно детство). Мулатче с неизвестен баща (пак в ранно детство, заради буйната, ситно къдрава, черна коса). Фатална жена (в по-зряла възраст). Купонджийка и мъжемелачка. Joy Напориста, нахална кариеристка. Сметкаджийка (не мога да забравя съскането след мен "Тази ще вземе златото на Анета" - Анета беше майката на гаджето ми. Пет пари не давах за златото, ама нейсе. Laughing Не се омъжих за него, отиде и злато, и всичко, тцъ, тцъ.).
Блондинка с огромни гърди (вж. Памела Андерсън).  Joy
Авантюристка.  Crazy
Сега, ща не ща, пак играя във филм - лошата, разбира се. Млада (млада!  Laughing) и отново нахална, с остри лакти тика бедните, но горди стари труженици на перото (ще да спи с някой издателка, няма начин).
Някога много ме раняваха ролите, сега се опитвам да гледам от смешната страна. Животът е твърде кратък, за да играеш в чужди филми. Накрая и Оскар не ти дават, да му се не види.  Rolling Eyes

# 21
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Аз не се вкарвам, ама обичам да играя във филмите на другите и неусетно да променям сценария в моя полза  Laughing Оскарите са разпиляни из целия апартамент, дори ползвам някои да си подпирам вратата....

# 22
  • Мнения: 2 407
До краен предел, вкарвам се понякога нарочно ,понякога без да искам....

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз се вкарвам в пиеси на абсурда, а злите езици - в долнопробни сериали... кво да се прави, разни гледни точки Sunglasses

# 24
  • Мнения: 183
Бива ме по сценариите.Седя си аз кротичко, но изведнъж се присещам за някоя грешчица на моемило.Добре, но колкото повече мисля за нея, толкова по голяма започва да ми се струва, и се започва- мисля си като си дойде довечера какво ще му кажа, после той какво ще отговори, а аз на него какво ще му отговоря и т.н.Ако репликите му се разминават от сценария ми, просто ги игнорирам, защото така или иначе, при такива спорове рядко успява да каже нещо адекватно. Но, в повечето случаи, през деня толкова пъти си повтарям и преповтарям сценария, че докато се прибере лирическият герой, на мен вече ми е писнало от тези "разговори" и най-много да му хвърля един кръвнишки поглед и толкоз.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Живея достатъчно интересен живот, не се нуждае от допълнителна драматизация. Може да си го филмирам лично някой ден.
А и влизането в чужди кожи вече не ми  е интересно. Когато ми беше интересно бях на крачка да стана актриса, но реших да отделя повече време за оформяне на собствената ми личност, за което едва ли щях да имам време ако непрекъснато трябваше да съм някой друг.

# 26
  • Мнения: 1 523
Рядко,но са се опитвали да ме вкарват във филми.Определям се като гостуващ артист.

# 27
  • Мнения: 2 386
Редовно и във всякакви, без оглед на жанра. Правя го целенасочено, защото ми харесва.

# 28
  • Мнения: 349
Постоянно се вкарвам Embarassed

# 29
  • Мнения: 593
Вкарвам се в комедии, драми и розови серийки  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт