Кога се изправиха децата Ви?

  • 1 318
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
на 9м. и 1 ден

# 16
  • Мнения: 204
В деня в който  направи 8 месеца.

# 17
  • Мнения: 2 172
Изправи се сама в кошара за решетките на 8 месеца(даже мисля,че беше на 7 и половина).

# 18
  • Мнения: 260
Изправи се сама в кошарата на 8 месеца, долу-горе и тогава пропълзя.

# 19
  • Мнения: 2 447
Изправи се сам в кошарата на 8м.Не насилвай детето да стои право,когато е готова за това то ще го направи.

# 20
  • Мнения: 6 005
моя Иван имаше дисплазия на ставите и късно започнахме профилактиката с гащите,та на 9 месеца не можехме нито да стоим по корем ,нито да пълзи но след около 2 седмици се изправи  на решетката на кошарата,и от там нямаме спиране

# 21
  • Мнения: 93
Дъщеря ми се изправи в кошарата когато беше на 10 месеца,синът ми е на 7м и от около седмица се изправя сам.

# 22
  • Мнения: 502
дъщеря ми се изправи в дървената кошара към края на 6 месец, а малко по-късно и в другата кошара, която е по висока и в нея играе само. но тя е много шугава, не се спира на едно място, а това със стоенето на едно място и да си играе е само някаква мечта...

# 23
  • Мнения: 4 335
Изправи се на 7 месеца в кошарата,започна да пьлзи чак на 10.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 344
Изправи се малко след годинка в креватчето си,много след това обаче проходи,а никога не е лазил!

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Към 9 - 10 месеца, не помня точно.
Да пълзи го учих, да се изправя - не и да ходи - не.
В проходилка не съм го слагала.

# 26
  • при принцесите
  • Мнения: 90
На 7 месеца.
Мисля, че е много вредно да се насилва с изправянето Rolling Eyes Щом не се изправя само, значи не е готово - кости, мускули. Организмът си знае работата Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 44 122
на 6 месеца, на вашата възръст ходеше....
но всяко дете е различно и следва собствен ритъм на развитие.

# 28
  • Мнения: 2 015
На или след 8-я месец.Моя късно си изправи главата, късно седна, късно се преобърна.Ама сега да го видите какъв е див и енергичен, жилав #Crazy.Всичко си е индивидуално Peace.

# 29
  • Мнения: 511
На 7 месеца и половина се изправи сама. Не съм я учила, когато беше готова се изправи.

Общи условия

Активация на акаунт