Гласуване в раздел "Картичка за 1ви март"

  • 5 673
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте и от мен, аз вчера гласувах набързо, но оставих коментарите за днес:

1. Много приятна картичка, но не бе сред фаворитите ми
2. Тази много ми хареса и гласувах за нея, една такава свежа, необикновенна Peace
3. Хубава, но ми идва много претруфена и с надписа и с кошницата
4.Много свежа и интересна, напомня ми за аватара на Ели Peace
5. Много обикновенна и традиционна ми се стори, иначе е хубавка.
6. Изчистена и опростена, На доста хора би се харесала, но не и на мен, аз обичам претруфените неща Peace
7. Страшно много ми хареса и тя ме обърка да наруша условието на задачата Peace Grinning
8. много интересна, доколкото разбрах автора й е рисувал елементите, но ми идва много шарена и пролетна , а не мартенска Hug
9. Прилича ми повече на картичка за тъжен повод, и мадписа не е с точния цвят, и е една мрачна и тъжна картичка Peace
10. Мнението ми за тази картичка е подобно на тази с щъркела по-горе. Peace
11. Някои вече ме разпознаха, да това е моя, но тъй като не отговаряше на условието трябваше да я коригирам, тогава дойде проблема, бях затрила фотопош формата на рамката и стана една никаква. Затова я развалих така и много ме е яд #Cussing out
12. Много е приятна, да, хубава и традиционна
13. Много голяма ми идва птичката на тази картичка
14. Тази картичка ми напонмя за буквара, бих си я купила именно за някой първокласник Grinning
15. Аз много я харесах, и не зная до колко отговаря на условието , но гласувах за нея Peace
16. Нещо фона не ме кефи особено и подкрепям лекси, че не си  пасва с щъркела Peace
18. Много свежарска и интересна, и за нея гласувах Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 76

6. Изчистена и опростена, На доста хора би се харесала, но не и на мен, аз обичам претруфените неща Peace


Сродна душа Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Гласувах за 4,7,8,15, като абсолютен фаворит за мен е № 15  bouquet

Малко коментари и от мен, дано няма сърдити  Rolling Eyes Не съм се появявала доста време, но сега имам нет на работа, така че ще надзъртам по-честичко в темата, виж и рамки съм почнала да правя  Laughing

1. Изчистена, семпла, но по-добре щеше да е без тези сенки.
2. Харесва ми идеята, но сивия цвят не ми се струва, че е подходящ за празнично настроение.
3. Шрифтът ми "боде"очите, прекалено червен, завъртян, изморих се докато прочета какво пише. Може би едно "Честит празник" щеше да свърши работа  Wink Сянката също не е уместна.
4. Сладко изпълнение.
5. Семпло, тривиално, четките според мен са излишни тук.
6. Изчистено и семпло.
7. Интересна картичка.Нужна е още малко игра със сенките на шапката и на кокичетата, въпреки това гласувах за нея.
8.Много весела картичка - друг мой фаворит.
9.Не носи настроение, по-скоро навява студ като я гледаш. Сенките също не са добре използвани.
10. Не добър подбор на снимка. Пикселите са доста намалени.
11.Сладко е, но някак си много взеха да се преекспонират тези бебета на Анн Джедис. Сега и в І-во мартенски картички - ми идва в повече Confused
12. Красива е и носи настроение.
13. като 12.
14. Хубава е, но текста е нечетлив.
15. Безспорен мой фаворит - свежо, оригинално, носи настроение.
16.Тривиално, но красиво.
17. Анимираният слон не ми се връзва, а и нещо композицията куца.
18.Картичка, по-скоро подходяща за Нова година, иначе е интересна.

# 18
  • Мнения: 2 270
1.Хубава картичка,но може би самата мартеничка е излишна ,а вместо нея панделката можеше да бъде бяла и чарвена
2.Много сладка/само това сивото не ми допада/Идващата пролет за мен е по шарена
3.Може би на бял фон щеше да е по добре
4.Малко зимна ми идва
6.Оригинална картичка.Свежа,пролетна,мартенска
9.Шрифта на надписа не ми допада
11.Тази ми е фаворита / Румка лошо я преправи,но и така е сладка/
12.Интересна
14.Куца композиционно
15.Другия ми фаворит.Браво на автора
16.Харесва ми

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Цитат
Сладко е, но някак си много взеха да се преекспонират тези бебета на Анн Джедис.
Само, че фотографа на тази е друг Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Цитат
Сладко е, но някак си много взеха да се преекспонират тези бебета на Анн Джедис.
Само, че фотографа на тази е друг Peace
Може и друг да е, не споря  Wink Имах предвид тези сладки, спящи бебета, надупени и т.н.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Цитат
Сладко е, но някак си много взеха да се преекспонират тези бебета на Анн Джедис.
Само, че фотографа на тази е друг Peace
Може и друг да е, не споря  Wink Имах предвид тези сладки, спящи бебета, надупени и т.н.
ами такава бе моята идея за щъркела, който носи бебетата, какво да донесо ако не спящо бебе Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз пък да си призная без да обиждам никого, не можах да си харесам цели четири картички  Embarassed

Харесаха ми 14 и 15

При все, че гласувах за тези картички, всъщност си падам /специално за картички/ по семплите неща.

# 23
  • София
  • Мнения: 289
Гласувах за 2, 9 и за Моят фаворит е № 11. Страхотна, много ми хареса.
И дано идеята, с  която е  направена да стигне и до мен. Браво на автора. Peace.

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Гласувах за 2, 9 и за Моят фаворит е № 11. Страхотна, много ми хареса.
И дано идеята, с  която е  направена да стигне и до мен. Браво на автора. Peace.
Пожелавам ти го от сърце. Нека щъркела ти донесе сладко бебе EFP preggo newsm32

# 26
  • Мнения: 451
Първо място за №15 с 16 гласа на Minerva
Второ място за №8 с 15 гласа на ani69
Трето място за №2 с 11 гласа на neci
Честито на победителите!

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 20:54 от Mama Pisana

# 27
  • Мнения: 2 270
№8 е моя.
Честито на победителите  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 400
Честито на победителите!  Hug   bouquet

Моята тук е номер 14 Blush. Не се получи точно това, което исках да се получи ама карай. С гордост мога да обявя, че бабката си е изцяло мое "произведение" Mr. Green Не е кой знае какво ама си е моя  bowuu

# 29
  • Мнения: 354
Честито !
Моята е 2. Постарах се, но знаех, че нещо куца и не е щъркела  Joy

Общи условия

Активация на акаунт