Greek/Колежани

  • 25 956
  • 413
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 128
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=greek&cat=7&incldead=1 тук
субтитри - тук - http://subs.unacs.bg/search.php за сериети,  които им ги няма в торента... още 10 дни до новия епизод...нямам търпениееее Simple Smile))

# 16
  • Мнения: 1 554
много ми харесва това сериалче,бройте ме и мен към феновете,за сега се задоволявам с сериите по бтв,да видим кога ще ме изкуши любопитството да ги дръпна Crazy

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Много ми е объркано всичко в главата  Crazy
сега незнам докъде съм стигнала със сериите / защото ту ги гледам по БТВ, ту по фокс/ ...
май ще ги свалям отначало  Wink

# 18
  • Мнения: 0
am.. i az mnogo haresah filma... strahoten e .. osobeno kapi i casi sa adski sladki  Heart Eyes Hug .. oba4e imam edin vupros.. ot kade moga da si izteglq celiq purvi sezon na kolejani.. az si bqh izteglila purviq sezon ot DMCA-removal-from-Google oba4e nqkoi serii ne se ouyskat i subtitrite sa oburkani..prosto golqma kasha 6te mi pomognete li  Embarassed Rolling Eyes Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 44 128
ми 4 поста над твоят съм дала линкове......

# 20
  • София
  • Мнения: 830


Поздрави!
И аз чакам 30ти с нетърпение, но може би ще изчакам да се натрупат няколко серии, за да се удоволствам по-дълго.

# 21
  • Мнения: 434
Здравейте,момичета! Приемате ли още един фен на сериалчето.  bouquet
Аз съвсем случайно го засяках по БТВ-то преди няколко вечери,докато прещраквах каналите и си търсех какво интересно да гледам.Определено ме грабна от самото начало и ме спечели като фенка. Heart Eyes Отначало и на мен ми се стори малко детски и дори се зачудих,защо го дават толкова късно... newsm78 Laughing
Като ви чета сега...се замислям и аз да си изтегля другите серии. Peace

# 22
здр много ме кефи този сериал,но в програмата на бтв видях,4е 6те го спират откаде мога да си го изтегля но не от замунда,за6тото от там имам проблеми кажете ми моля ви!

# 23
  • Мнения: 0
Бройте ме и мен като фен и по специално на Капи  Praynig но малко ме дразни Кейси,защото е идотка да не го иска Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 44 128
Е, то май вече Капи не я иска....их....днес новата серия а, дано утре я качат и преведат Simple Smile няма търпение Simple Smile)))

# 25
  • Мнения: 0
Аз несъм гледала целият втори сезон и незнам как се развиват нещата,но днес несъм на лекции и започвам цял ден ще гледам Simple Smile

# 26
  • Мнения: 175
Здравейте. Аз съм страшен фен на сериала. Гледах го по БТВ, а сега драпнах втория сезон - има го и в www.DMCA-removal-from-Google и в www.DMCA-removal-from-Google. Но в Арена я няма 10 серия. А днес къде дават новоя епизод?

# 27
  • София
  • Мнения: 44 128
По FOХ (ама не бългърският ест Wink)

# 28
  • Мнения: 434
По БТВ-то спират ли го вече? Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 830
Дано скоро да качат новата серия, за субтитри не претендирам, макар че трудно им се разбира, защото често ползват тийн жаргон.
Хайде да видим дали Ребека ще се премести в новото братсво? Аз залагам, че ще отиде при Франи.

Общи условия

Активация на акаунт