Отговори
# 255
  • Мнения: 62
Яна дистрибутори на Chicco са магазини 9+ ето станицата им http://www.9plus.eu/shop/
и във Вис Виталис също ги има ,само че не знам в София къде се намират.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 15:36 от elito_elito

# 256
  • Мнения: 195
yana-sladurana - има магазин на Чико в Стрелбище близо до входа на Южен Парк от към улица Нишава - ето тук: http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=0997297374d04c119f062f40a949a … &initsearch=1

За албумчето защо не сложим линк директно към него, а не към www.snimka.bg , аз например не ползвам този сайт и ми е трудно да намеря къде точно са нашите снимки. А щом някой иска парола, може би иска да качи и свои снимки на коремче примерно Simple Smile

# 257
  • Мнения: 65
За албумчето защо не сложим линк директно към него, а не към www.snimka.bg , аз например не ползвам този сайт и ми е трудно да намеря къде точно са нашите снимки. А щом някой иска парола, може би иска да качи и свои снимки на коремче примерно Simple Smile
Бубулина, както вече писах, аз просто все още нямам ясно изразено коремче, приличам по-скоро на преяла, но ми е интересно да видя вашите и да се сравня, ако има линк и не трябва парола само ще ги разгледам, а по-нататък може да пусна моя снимка когато има какво да покажа.

# 258
  • Мнения: 0
 :)zdraveite
az se vklucvam da kaja ce cakame momcenze
na vsicki jelaia leka bremennost

# 259
  • Мнения: 1 569
Елито, Бубулина  Hug

Момичета, аз също не бих се оправила в този сай снимка.бг да търся нашия албум... А с парола и юзър излиза директно... Буболече, вероятно на доста хора така им е по лесно Simple Smile

# 260
  • Мнения: 285
А да попитам какво стана със срещичката в София в парка? Айде да се организираме и един от предстоящите почивни дни да се съберем. Гледах прогнозата за времето, ще е хубаво понеделник и вторник. Ако има желаещи нека да пишат да се организираме.

# 261
  • София
  • Мнения: 2 709
Това с темата не е толкова сложно. Ако няма никой от тези дето обикновено ги пускат, даваме един цитат и само добавяме старата тема в линковете с предишните теми.
И според мен може да си върви само Август 2009 и номер на темата.

Яна-сладурана, аз се сещам за едно магазинче дето само Чико предлагат. Казва се Никита е и на улица Княз Борис в отсечката между Пиротска и Екзарх Йосиф - точно до една църква се намира. Там съм намирала хубави чиковски неща на нормални цени.

Привет на всички новопоявили се бъдещи и настоящи мами, дано сте по-редовни, за да е по-весело.

angel1, Аз може би ще мога да дойда, то може и да има някакви забавления в южния парк, но си зависи от температурите. Но не знам дали повечето момичета няма да ходят нанякъде по празниците.

# 262
  • Мнения: 3 010
Честито на всички, чиите бебенца вече се откриха  Hug
Момите остават назад, хайде мацкии да изравним бройката  Laughing

# 263
  • Мнения: 195
Маминки, преборих се със сайта със снимките  newsm68, ето линк за който още не е:

http://www.august2009.snimka.bg/


И на мен ми се иска да се видим, но почивните дни ще пътуваме, а през седмицата работя... надявам се да нацеля някоя среща по-нататък  newsm78 Ще гледам да кача снимки и аз в албума другата седмица  Hug

beyb_73 - честити сини гащи Simple Smile момите още се крият Simple Smile

# 264
  • Мнения: 1 569
Сънчо мерси Simple Smile

Бубулина браво за линка! Така могат ли да се качват неща без парола??

За среща през тези почивни дни и аз няма да мога за съжаление, тъй като ще пътувам. По-натам, и без това бих искала още да се постопли Simple Smile

# 265
  • Мнения: 3 372
Не се качват неща, линка е само за разглеждане, но можем да го сложим на първата страница вместо линка водещ към началната страница на снимка.бг Peace Така който иска само да разглежда ще може да си разглежда на спокойствие Peace И без друго не разбирам защо трябваше да се махне newsm78 Без парола никой нито може да трие нито нищо Peace

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:41 от Ice Queen

# 266
  • Мнения: 1
http://www.eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=375 - вижте тази количка (големи колела и обръщаща се дръжка), на приемлива цена е и една приятелка я има и освен това  я предлага в  детския си магазин и отзивите са отлични. Какво ще кажете?

# 267
  • Мнения: 3 010
Chipolino чувам че не са много качествени, класа на марката също е малко под среден каквито са Чико, Джордани, Кенгуру.

# 268
  • Мнения: 195
Н се качват неща, линка е само за разглеждане, но можем да го сложим на първата страница вместо линка водещ към началната страница на снимка.бг Peace Така който иска само да разглежда ще може да си разглежда на спокойствие Peace И без друго не разбирам защо трябваше да се махне newsm78 Без парола никой нито може да трие нито нищо Peace

Това имах предвид одеве  Peace

italiana - малък ми се струва коша за багаж отдолу, а и конструкцията изглежда нестабилна... просто мое мнение. А и за Чиполино 450 лв... малко множко ми се струват

# 269
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте,може ли да помоля за парола за албумчето

Общи условия

Активация на акаунт