Кои от вас живеят в собствен дом?

  • 17 935
  • 365
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
Живеем в собствено жилище , което мъжът ми е купил преди време и скоро си купихме още едно жилище заедно , на изплащане  Peace

# 16
  • Мнения: 1 877
Дотук виждам,че само ние се гъчкаме с нашите  doh

# 17
  • Мнения: 958
Наше собственно.
Изплащала съм и ипотечен кредит за друго жилище, знам какво е, трудно бих се навила пак.
Живяли сме и около година с родителите ми, докато правихме ремонт, без лоши чувства, но всеки в къщата си, ако не се бяхме сдобили с апартамент, щях да драпам до последно да се изнесем на квартира.
Но пак зависи от средствата.  Peace

# 18
  • Мнения: 970
В наше собственно жилище живеем Peace

# 19
  • Мнения: 158
наше собствено Peace

# 20
  • Мнения: 3 456
Наше собствено, подарено ни от моите родители.

# 21
  • Мнения: 1 120
В собствено, купено с помощта на родителите ни.

# 22
  • Мнения: 2 270
Живеем в собствено жилище, което ни е подарено от моите родители.
Обмисляме купуването на къща с кредит и съответно преместването ни там.

# 23
  • Мнения: 5 393
Живеем с бабата на мъжа ми. Половината апартамент е негов, другата половина е неин. За кратко, когато се роди детето излязохме под наем, но в крайна сметка се върнахме обратно.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
Под наем

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Собствено. Тръгнахме от нищото и с кредити, разбира се.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Имаме си осбствено жилище, не е на кредит.

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Самостоятелно за сега под наем  Wink

И през акъла не ми е минало да се гъчгаме с родителите въпреки че живят в над 100 кв  Grinning




Това не те спира да мечтаеш нали  Hug Сигурна съм, че един ден ще имаш собствено жилище. За протокола - 8 години съм била по квартири и знам какво е да нямаш дом, но не спирах да мечтая. Горния ми пост по-скоро визираше тези, които нямат жилищен проблем, не са придобили жилището със собствени средства и отричат придобиването на жилище чрез кредит.
Hug  202uu

# 28
  • Мнения: 2 936
глеасувах с първа опция  Peace

# 29
  • Мнения: 680
И ние сме от щастливците,на които родителите (да са ми живи и здрави) купиха голям нов апартамент. Laughing
Иначе не мога да си представя кой на 30г може да си позволи подобна инвестиция. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт