Дипломатични или скандално директни

  • 2 578
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
С хората, на които държа съм дипломатична, с останалите може да се каже безпардонна.

# 16
  • София
  • Мнения: 98
Първо дипломатични, ако няма ефект- директни. "Скандално"-то само в краен случай.

и аз така, лошото е, че като се стигне до последното - става страшно  #Crazy, защото наистина не си меря приказките ..

# 17
  • София
  • Мнения: 1 735
Първо дипломатична и внимателна,ако няма ефект намирам други заобиколни начини.Не обичам скандалите и се старая максимално да ги избягвам.

# 18
  • Мнения: 2 169
Как'Сийке къде си да им кажеш?  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 447
Първо дипломатична и внимателна,ако няма ефект намирам други заобиколни начини.Не обичам скандалите и се старая максимално да ги избягвам.
Точно такава съм и аз. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 7 992
В младите си години бях болезнено директна. С натрупване на жизнен опит, установих, че приказките "Мълчанието е злато" и "Език мой, враг мой" са абсолютно верни. Опитвам се да бъда максимално дипломатична. Ставам директна само за неща, които са в пряк конфликт с личните ми интереси. Тогава има изненади, когато ме видят в по-различна светлина от свития човек с волско спокойствие.

# 21
  • Мнения: 4 733
Вероятно по-добри вариант е дипломатичността. На мен не ми се получава и съм все със суровата истина напред.

# 22
  • Мнения: 2 388
Зависи от човека и дали е гледал филма "Усещане".

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз винаги съм била за дипломацията. Но ако някой не зацепва за какво иде реч, директно Naughty

# 24
  • Мнения: 2 132
Стига вече дипломация.Предпочитам директно, особено с роднините Laughing

# 25
  • Мнения: 3 294
Зависи , не мога да си конкретизирам държанието , понякога съм дипломатична , понякога съм директна / случва се когато съм ядосана /  Peace

# 26
  • Мнения: 156
Директно, винаги казвам това което мисля без заобикалки Peace

# 27
  • Мнения: 141
Право куме в очи!Но напоследък покрай малкият човек ме е обзело спокойствието и избягвам този вариант и прибягвам към дипломацията! Mr. Green Но ако трайно се окажа неразбрана и са засегнати мои интереси - думата дипломация като че ли се изтрива от речника и паметта ми! hahaha Болезнено искрена съм на моменти и като че ли не е най-добрият вариан ,защото може би засягам хората ,а не това е била целта ми!

# 28
  • София
  • Мнения: 38 515
Старая се да бъда дипломатична напоследък, обаче виждам, че почти никой не "зацепва" за какво става дума.

Що се отнася до скандала - по-добре е да се избегне, че последния още ми държи влага!

# 29
  • Мнения: 919
Здравейте! Пред мен възниква дилемата, какви е за предпочитане да бъдем със заобикалящите
ни близки , познати , колеги и др.: дипломатично да им намекваме за допуснатите от тях грешки,
или направо директно в очите , без заобикалки да им кажем каквото имаме , и каквото мислим за поведението им. Питам, защото аз съм от втория тип, и си мисля, дали не е време да направя
усилие за някаква промяна в другата посока.
Директно най-действа май.

Общи условия

Активация на акаунт