3DS Max 4

  • 29 941
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
А казват че тепърва предстои гадното.Чак второто тримесечие на годината щяло да се усети тук в Бг. Истинската Криза.Въпреки че мисля че повече от нещата са доста преекспонирани ,май и аз започвам да се замислям. newsm78

# 16
# 17
  • Мнения: 101
Ето ме и мен ! Та ако може пак да попитам от къде мога да дръпна v-ray?

# 18
  • Мнения: 49
http://rs377.rapidshare.com/files/132552613/vray_SP2_2009.rar

Eто това за V RAy .Обаче при мен нещо не се получава инсталирам всичко си както му е реда,и после акто отида по описания начин от старт меню и тн натискам на последната опция уж да се активира и хлъц ННе ставааа #Cussing outПреинсталирах няколко пъти НЕ НЕ НЕ и НЕ

# 19
  • Мнения: 2 108
Прочетох,че говорите за цени. Цена за да направите визуализация на баня например каква е?
Извинявайм се,че се намесвам. Не разбирам нищо от това което правите,но сега обзавеждаме къща и се сблъсках с визуализациите здраво ,но като клиент. Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 6 798
Най-различни. Ако ти ги прави фирмата, от която копуваш плочки, би трябвало да е безплатен проектът. Иначе има цени от 5, до 25 Е на квадрат, това знам аз, да кажат и другите колеги.

# 21
  • Мнения: 3 971
Е то някои и 40Е искат Wink
Но пък  5Е за проект на Макс ми се виждат малко.
Принципно ако ви го прави фирма от която си купувате плочки както каза  Klemy проекта ти идва безплатен.Плащаш първо  някаква сума после ти я от държат от цената

# 22
  • София
  • Мнения: 6 798
Че е малко, малко е. За 40Е не бях чувала, че някой иска.  ooooh!

# 23
  • Мнения: 259
Според мен 10-12 евро на квадрат е разумна цена но за другото обзавеждане, а аз баня нормално да е по висока защото баните са с много малки квадратури!

# 24
  • Мнения: 888
Aз знам цени от 10 до 30 Е на квадрат.Като това 30Е съм го чувала от дизайнерски къщи,които се занимават само с това да предлагат услугата"интериор".Иначе 10Е е цена която можеш да получиш при някоя фирма производителка.
Това са цени на фирми.Естествено има хора с които можеш на 4 очи да се договориш да ти направят правят проект без да минава през фирмата(т.е. извънработно).Така определено ще ти излезе по-малко  Peace
И както са казали момичетата-безплатен при фирми-търговци на фаянс,разполагащи с дизайнери(но такива фирми са малко и обикновено дизайнерите рядко работят на 3дс макс-т.е. работят на не така добре визуализиращ софтуер).

# 25
  • Мнения: 101
Ние наскоро си купихме плочки от фирма........ и визуализацията щеше да ни излезе безплатна, но  предпочетох аз да си я направя!
После разбрах , че нямам никакво време аз да си я правя ...... С тези две деца е малка лудница в къщи.... Joy
Иначе според мен 10 12Е е добра цена !

# 26
  • Мнения: 18 542
Здравейте! Simple Smile

Ето едно 3д-нце от мен  Grinning по случай новата тема.

Не съм правила нови визуализации от 100 години - само някви оферти правя, глася, подреждам - ужас!

# 27
  • Мнения: 888
Миоки,браво!Харесва ми  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 971
 Peace И на мен ми харесва.
Вече май съм без работа-в дупка съм влязла ooooh!
Ще си видя заплатите за два месеца на куково лято.
Ох спирам че съм много песимистично настроена Tired

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
Страхотно е, Миоки.
И ние само пишем оферти, ама накрая нищо.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт